Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

Prietenul Andrei vinde KTM 300 EXC model 2012

- 140 de ore

- ambreiaj, piston, kit de lant schimbat la 120 de ore.

- inmatriculata

- pret 5000 Euro

Motoreta merge perfect

relatii la andrei (punct) cohn (at) jwt (punct) com sau la mine pe PM

 

post-1160-0-35328500-1381751288_thumb.jpg

Editat de ionut73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai bine mi-ati spune pe la ce magazine pot gasi niste chingi, desi ma gandeam ca daca pe topicul asta se vand atat de multe motoare, vindeti si chingile...

Cele mai bune gasesti la Dual Motors / Yamaha. Eu de acolo am luat la pret bun. Si sunt speciale pt mobre, fara cricket.

Bafta

Editat de Sher
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauciucuri de Enduro FIM spate - Metzeler Six days 140-80-18

- Michelin Competiton 3 si 4 140-80-18

- Dunlop Geomax 140-80-18 in stare super buna folosite o singura zi

 

fata - Metzeler Six Days 90/90-21

- Michelin Competition 3 si 4 90/90-21

- Dunlop Geomax 90/90-21

- GoldenTyre 90/90-21 80/100-21 in stare super buna folosite o singura zi

 

 

Preturi de la 75 lei care sunt mai uzate si la 150 lei care sunt ok

 

Contact 0742602402

 

revin si cu poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauciucuri de Enduro FIM spate - Metzeler Six days 140-80-18

- Michelin Competiton 3 si 4 140-80-18

- Dunlop Geomax 140-80-18 in stare super buna folosite o singura zi

 

fata - Metzeler Six Days 90/90-21

- Michelin Competition 3 si 4 90/90-21

- Dunlop Geomax 90/90-21

- GoldenTyre 90/90-21 80/100-21 in stare super buna folosite o singura zi

 

 

Preturi de la 75 lei care sunt mai uzate si la 150 lei care sunt ok pret neg

 

Contact 0742602402 email misulika20@yahoo.com

 

revin si cu poze

post-58722-0-31625600-1382514932_thumb.jpg

post-58722-0-32582600-1382514944_thumb.jpg

post-58722-0-37374800-1382514956_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut! cine stie, cam cat ar costa pompa de apa sau numai semeringurile pentru un KTM LC2 de 125 din 1998? Am gasit o motocicleta care arata foarte bine, insa proprietarul spune ca nu a prea folosit-o, s-au intarit garniturile si acum baga apa in motor. Este posibil asa ceva sau are alta buba?

Daca e numai asta, cam cat costa reparatia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut! cine stie, cam cat ar costa pompa de apa sau numai semeringurile pentru un KTM LC2 de 125 din 1998? Am gasit o motocicleta care arata foarte bine, insa proprietarul spune ca nu a prea folosit-o, s-au intarit garniturile si acum baga apa in motor. Este posibil asa ceva sau are alta buba?

Daca e numai asta, cam cat costa reparatia?

asta este un topic de vanzari cumparari..preturi ceri celor cu magazine,sau pe topicurile dedicate,iti recomand fmracing.ro sau piese ktm.ro.Oricum nu are nici o legatura garnitura intarita faptul ca baga apa in motor(parerea mea)..probabil probleme cu chiuloasa si atunci e groasa,te costa una second cam cat dai matale pe motor.ca mecanici iti recomand pe utilizatorul jumba este profesor in asa ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta este un topic de vanzari cumparari..preturi ceri celor cu magazine,sau pe topicurile dedicate,iti recomand fmracing.ro sau piese ktm.ro.Oricum nu are nici o legatura garnitura intarita faptul ca baga apa in motor(parerea mea)..probabil probleme cu chiuloasa si atunci e groasa,te costa una second cam cat dai matale pe motor.ca mecanici iti recomand pe utilizatorul jumba este profesor in asa ceva

 

garnitura/o-ringurile de la chiuloasa sau semeringul de la pompa de apa , cost nesemnificativ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta este un topic de vanzari cumparari..preturi ceri celor cu magazine,sau pe topicurile dedicate,iti recomand fmracing.ro sau piese ktm.ro.Oricum nu are nici o legatura garnitura intarita faptul ca baga apa in motor(parerea mea)..probabil probleme cu chiuloasa si atunci e groasa,te costa una second cam cat dai matale pe motor.ca mecanici iti recomand pe utilizatorul jumba este profesor in asa ceva

Da, si tocmai ca este un topic de vanzari-cumparari, m-am gandit ca poate o sa fie cineva care citeste si are pompa de apa/ garnituri de vanzare, se ofera sa mi le vanda si imi spune si pretul. Multumesc pentru site-uri! O sa incerc sa caut pe acolo, desi nu stiu sigur ce sa caut... pompa de apa sau garnituri/ o-ringuri

 

garnitura/o-ringurile de la chiuloasa sau semeringul de la pompa de apa , cost nesemnificativ

Multumesc pentru raspuns! Voiam sa stiu daca merita reparatia, pe langa cei 450 euro cat costa motocicleta. Arata foarte, foarte bine. Proprietarul sta mai mult plecat din tara.

Editat de dori_x
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, am intrat recent in enduro, si cand a inceput sa-mi placa mai tare, la primul traseu mai serios ambreiajul m-a lasat. e un crf 450r din 2004. caut sa cumpar nou/sh ok un kit ambreiaj (oala, placi, arcuri). ar fi bun daca are cineva un sh cat sa ma mai tina o luna doua trei pana trang bani de unul nou. merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...