Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

Cumpar kitu de reparatie la frana fata pentru ktm exc250 an fab 2004-2006

Vreau cat mai urgent.

Piesa nr:10 din imagine

0742265487

post-38281-1233237976_thumb.png

Editat de Alfred
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut are cineva o oglinda de suzuki dr 600 cu tot cu prinderea de ghidon???? platesc in bani sau in beri :laugh:

daca ai nev eu am doar prinderea de pe ghidon pentru ca dr-ul il folosesc la hard si nu am nevoie de oglinzi.iti pot da prinderea nu vreau bani pe ea!acolo se poate infileta o oglinda de bicicleta ca sunt niste modele mai mari! si arata la fel ca alea originale!!daca ai nevoie de ea dami un ps si o dau jos pe ghidon si e a ta!!!

 

pm-scuze nu-s la pc-ul meu si am gresit!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care aveti nevoie de cumparaturi (ORICE, nu numai piese de moto) de pe ebay, de la nemti sau .com, ma anuntati.

Important e ca vanzatorul sa aiba optiunea de vanzare prin paypal, iar produsul sa poata fi trimis in Romania.

 

Pentru licitatiile de genul buy it now, imi dati linkul si v-am luat direct produsul la pretul cerut de vanzator.

Pentru licitatiile de genul licitatie, imi spuneti ce pret maxim puteti oferii, (atentie, sa luati in calcul si costul transportului), il introducem si vedem la final daca am castigat.

Nu am nevoie de comisioane, procente sau alte dracii, daca vrea omul sa dea Bergenbier fara alcool, e alta poveste.

Pt contact rapid, 0723565973, restul datelor le aveti in profil.

 

Daca nu va raspund pe topic, dati-mi PM.

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai nev eu am doar prinderea de pe ghidon pentru ca dr-ul il folosesc la hard si nu am nevoie de oglinzi.iti pot da prinderea nu vreau bani pe ea!acolo se poate infileta o oglinda de bicicleta ca sunt niste modele mai mari! si arata la fel ca alea originale!!daca ai nevoie de ea dami un ps si o dau jos pe ghidon si e a ta!!!

 

pm-scuze nu-s la pc-ul meu si am gresit!!

mersi mult dau akum pm :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care aveti nevoie de cumparaturi (ORICE, nu numai piese de moto) de pe ebay, de la nemti sau .com, ma anuntati.

Important e ca vanzatorul sa aiba optiunea de vanzare prin paypal, iar produsul sa poata fi trimis in Romania.

 

Pentru licitatiile de genul buy it now, imi dati linkul si v-am luat direct produsul la pretul cerut de vanzator.

Pentru licitatiile de genul licitatie, imi spuneti ce pret maxim puteti oferii, (atentie, sa luati in calcul si costul transportului), il introducem si vedem la final daca am castigat.

Nu am nevoie de comisioane, procente sau alte dracii, daca vrea omul sa dea Bergenbier fara alcool, e alta poveste.

Pt contact rapid, 0723565973, restul datelor le aveti in profil.

 

Daca nu va raspund pe topic, dati-mi PM.

 

foarte frumos gestul, m-am oferit si eu in diferite situatii dar lumea e un pic reticenta.

 

poate trebuie sa specifici ca nu iti asumi plata taxelor si a TVA-ului, eu cel putin nu mai am noroc, de cate ori nu pot aranja o valoare mai mica trebuie sa platesc fara drept de apel.

Editat de valbida1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand vrea careva ceva, ii explic toate detaliile legate de plata taxelor pentru produsele venite din afara zonei EU.

E aiurea ca nemtii nu prea folosesc paypal, desi am obs in ultima vreme ca s-au intetit vanzatorii cu paypal si la ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare:

 

Fox Racing Airframe Roost Deflector

Marime: M

Culoare: Albastru

 

Pret: 115 Epuroi

 

 

Smith - Warp Star Goggles

MSR Racing - Axxis Jersey

MSR Racing - Axxis Gloves

MSR Racing - Axxis Pants

 

150 Epuroi / set

 

Marime M

 

aaa... nr. tel: 0765/472.474

 

armura - 380 RON

 

set - 570 RON

 

A venit criza :blink: .. reduceri de pret.

 

poze gasiti la pagina 150 sau 151 nu mai stiu exact :crack:

Editat de tzutzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super promotie 1+1 GRATIS!!!

 

Promotia se desfasoara din nou in locatia Moto Adventure din sos. Cotroceni nr. 19. in ziua de vineri 6 februarie intre orele 11:00 - 18:00 si sambata 7 februarie 2009 intre orele 10:00 - 14:00.

 

Pentru oricare 2 produse marca AIROH si/sau REV'IT! se plateste numai unul! (se plateste obiectul mai scump).

De exemplu: daca vrei o geaca de 600 lei si o casca de 500 lei, le iei pe amandoua si platesti doar geaca.

 

NU RATATI OCAZIA!!!

 

Va asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai nev eu am doar prinderea de pe ghidon pentru ca dr-ul il folosesc la hard si nu am nevoie de oglinzi.iti pot da prinderea nu vreau bani pe ea!acolo se poate infileta o oglinda de bicicleta ca sunt niste modele mai mari! si arata la fel ca alea originale!!daca ai nevoie de ea dami un ps si o dau jos pe ghidon si e a ta!!!

 

pm-scuze nu-s la pc-ul meu si am gresit!!

 

Salut anuntza-ma si pe mine cand pui prinderea la posta ca sa stiu kam cand vine. mersi :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand KTM 450 EXC - 7300 euro

Motocicleta este cumparata in Septembrie 2008.

I-am facut doar rodajul 300 KM. (cu limitarile din fabrica).

Motocicleta este in stare noua ( inclusiv anvelope ).

Pretul este negociabil si contine TVA deductibil.

Suplimentar motocicleta are handguard, scut EXC, protectii radiator, ventilator.

Florin 0722384956

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut are cineva un bord de suzuki dr 600?? ca eu am rupt acul la al meu si akum dupa ce l-am inlocuit imi arata in loc de 20 km/h 180, sau dupa ce il mai strang imi urca foarte tarziu acul adica pe la 60 km/h si dupa sare peste scala.

daca aveti bord sau vreo idee anuntati-ma si pe mine. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schimb sau vand 2 motociclete: sport/touring Honda VFR 750cmc RC36 si enduro/sport Gilera RC 600cmc, ambele in stare impecabila! Toate consumabilele schimbate. Intretinute, parcate in garaj, inmatriculate.

Ofer ambele moto pe Honda Africa Twin model cat mai nou, crash cage-uri, top case, imbunatatiri.

Pentru detalii despre motoare contactati pe adresa de mail: adriantanc@yahoo.com sau 0721737247

Editat de Adrian Tanc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...