Sari la conținut

Unde ne dam in weekend?


Postări Recomandate

ne-am dat e la targoviste in weekend cu gasca de acolo - super fun. Era noroi si zapada dar se putea merge decent.

Eu am terminat mai prost cu multi km de forestier + sosea - am parlit ambreiajul.

 

Ceva poze maine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motomania?..o breaza ceva?

 

care motomania mah? :o ENDUROSTORE!!! :D Ajung eu azi pe la ei sa-mi iau motorul de la revizie si vad ce planuri au.

 

Eu ies duminica (pe ploaie, ninsoare, uragan, nu conteaza); o sa fiu cu un prieten incepator. Inca nu am decis pe unde mergem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Maine ,Scoala de Piloti Profesionisti MAKE RACING organizeaza o iesire demonstrativa la Monteoru .Invitati speciali:

Lio,Dragos si Ionut cele mai noi ,,achizitii" ale scolii de enduro.Eu zic sa ventiti,veti avea parte de un show de zile mari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine ,Scoala de Piloti Profesionisti MAKE RACING organizeaza o iesire demonstrativa la Monteoru .Invitati speciali:

Lio,Dragos si Ionut cele mai noi ,,achizitii" ale scolii de enduro.Eu zic sa ventiti,veti avea parte de un show de zile mari!

bine make tata.hai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine make tata.hai

a fost o iesire pe cinste,l am avut numai pe unul dintre cei trei elevi,respectiv Lio,care ne a uimit cu vointa si talentul de care a dat dovada...dar mai ales cu curajul de a pleca pana la Hales cu cei mai buni piloti din Bucuresti(MACACU,PAULICA si Lautaru)

Seara s a incheiat la Valuta-Romantic si pe urma in TESS- Pub(care a implinit 20 ani de la deschidere si unde ne am format toti ca piloti prfesionisti Red bull-JB) cu o petrecere pe cinste udata din belsug cu suc de mere(amestecat cu vodka).

La ora 6 dimineata am inchis oficial cursurile Scolii de Piloti Profesionisti Make Racing.

p.s. Au fost in total 25 de cursanti impartiti pe 4 grupe.Informativ tariful pe care il percepem este de 1 euro /week-end.Pt informatii si inscrieri va rog sa apelati 0722555200.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...