Sari la conținut

Ce Machete De Motociclete Aveti?


Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

O macheta Honda Africa Twin , are cineva de vanzare sau stie de unde se poate achizitiona ? Am rascolit net-ul cu c... in sus si n-am nicaieri de asa ceva !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O macheta Honda Africa Twin , are cineva de vanzare sau stie de unde se poate achizitiona ? Am rascolit net-ul cu c... in sus si n-am nicaieri de asa ceva !

 

Artur... ai aceasi ghinoin ca si mine. Degeaba sunt modele super cunoscute nici dracu nu face machete despre ele. Asa eram cu Diva si asa sunt cu CBF-u :( ... si nu gasesc nici pt Vectra :((

 

uite pt tine totusi:

http://www.ebay.de/itm/1-18-Honda-750-Africa-Twin-Barry-Bagar-1993-JOE-BAR-01929-/150984907784?pt=Standmodelle_Baus%C3%A4tze&hash=item232766dc08

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator 01Hornet

Artur... ai aceasi ghinoin ca si mine. Degeaba sunt modele super cunoscute nici dracu nu face machete despre ele. Asa eram cu Diva si asa sunt cu CBF-u :( ... si nu gasesc nici pt Vectra :((

 

uite pt tine totusi:

http://www.ebay.de/itm/1-18-Honda-750-Africa-Twin-Barry-Bagar-1993-JOE-BAR-01929-/150984907784?pt=Standmodelle_Baus%C3%A4tze&hash=item232766dc08.

Editat de 01Hornet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Artur... ai aceasi ghinoin ca si mine. Degeaba sunt modele super cunoscute nici dracu nu face machete despre ele. Asa eram cu Diva si asa sunt cu CBF-u :( ... si nu gasesc nici pt Vectra :((

 

uite pt tine totusi:

http://www.ebay.de/itm/1-18-Honda-750-Africa-Twin-Barry-Bagar-1993-JOE-BAR-01929-/150984907784?pt=Standmodelle_Baus%C3%A4tze&hash=item232766dc08.

 

E frumoasa si asa , multumesc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut,am de vanzare 30 modele moto 1:18 si 1:12.Sunt pasionat de foarte mult timp.

Modific machete moto 1:18,1:12(revopsit,alte jante,stickere etc).

Daca cineva este interesat de vreo motocicleta,dati mi mp.

Am sa pun si lista zilele astea.

Editat de neamtu99
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Salut,

 

Vand ce se vede in imaginile de jos. 30 bucati cu bonus aia mare.

 

Le dau pe toate impreuna! Nu vreau sa le dau pe bucati ca ma intereseaza sa ma scap de ele repede. Motivul vanzarii este mobilitatea, in fine detalii daca ajungeti la mine :)

 

Pret 450 lei, adica 15 lei bucata. In functie de cat de treaba esti ai sansa de a negocia pretul.

 

0724929828 - Hora.

 

Asfalt uscat!

 

 

 

P.S. Praful de pe ele este inculs in pret...

post-41997-0-51929500-1372432176_thumb.jpg

post-41997-0-43153300-1372432182_thumb.jpg

post-41997-0-06424600-1372432190_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut

am atasat o mobra modificata de mine dintr-o jucarie chinezeasca.....si o sculptura facuta de mine.



Si inca una. Am mai postat inainte si alte machete....pe acare ori le fac de la zero ori le modific. Sper sa va placa. Multumesc



si pozele...

post-53943-0-69574300-1374180926_thumb.jpg

post-53943-0-82711600-1374180944_thumb.jpg

post-53943-0-70688200-1374180974_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

buna.am eu 3 machete de suzuki bandit.modelul de 400cmc,culoare neagra(scala 1-18),modelul de 600cmc,culoare rosu(scala 1-18) si modelul de 1200cmc,culoare albastru(scala 1-24).pretul e 25 lei plus posta.daca te intereseaza,lasa un mesaj pe forum.multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scara...asa se numeste, nu scala! Asta conform DEX...si in cazul in care vorbim pe-un forum romanesc!

Scuze de interventie, dar vad ca se ingroasa gluma datorita unora care vorbesc din basme, sau au evitat BAC-ul (da, ala de la Calarasi :blbl: )!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dl meu,eu nu am evitat bacul.chiar am luat o medie mare...asta in nurma cu ceva ani,cand inca se facea scoala...apoi,am mai invatat in niste scoli ,vorba aia...inalte.nu spun asta sa ma laud,o spun asa ca sa va dati seama ca nu vorbesc din basme.intamplator,marea majoritate dintre machetele de moto si masini au fost achizitionate din strainezia...iar pe ambalaj scrie SCALA,NU SCARA.recunosc,e si greseala mea ca am scris scala,dar asa sant obisnuit.multe multumiri pentru atentionare,iar de acum inainte voi rectifica anuntul...dau o bere cand ne vedem.e de mult promisa...inca de la intrunirea de anul trecut de la nandru. :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentionarea era pentru toti, nu neaparat pentru tine...fiindca daca citesti posturile anterioare o sa vezi ca si altii foloseau aceeasi exprimare gresita.

Iar despre scoli si inaltimea lor...las-o balta! Discutam anul asta, peste doua saptamini, la Deva! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...