Sari la conținut

Ce Machete De Motociclete Aveti?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

Ioana, ai avea așa ceva?

Mulțumesc!

 

 

asta e...

Mulțumesc, cred că ai răspuns altcuiva, ăla nu-i MZ nici să-l... faci!

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc, cred că ai răspuns altcuiva, ăla nu-i MZ nici să-l... faci!

nu era vorba de mz,noi discutam aici de fz.dar daca te intereseaza,am si mz...acum depinde de modelul cautat de tine

post-67586-0-36327300-1379822154_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta am zis și eu, discutai cu altcineva și, din greșeală/viteză, mi-ai răspuns mie. Spune-mi ce modele de MZ ai și vedem ce rezolvăm. Încă o dată, mulțumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

macheta de mz e singura care o am,ce-a din foto de mai sus.in schimb,daca te intereseaza am 40 buc moto clasice.am avut un nipru sidecar,,dar sa dat.o singura data am vazut la o expo a colectionarilor din madrid un mz de 125,din 1952....dar cerea 150 eu pe el.arata superb,dar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, nu e ce-mi trebuie mie. Eu căutam un MZ TS 250 care s-a fabricat prin anii 80. Așa cum ziceam aici, nu e pentru mine, ci doresc să-l dau cadou...

 

Poate, altă dată!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vei gasii.......sau daca prin absurd o sa ai noroc sa dai peste ele,pretul va fi pe masura.eu am avut hornet,si sa dat la 30 lei.dar au sarit binevoitorii cu gura ca e scump,ca nu e pretul pietei.eu nu am mai vazut de vanzare pana atunci hornet.pot sa mai aduc hornet la comanda,oricare din cele 4 modele disponibile,dar in mod sigur nu vor mai fi la 30 lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut doua modele honda cb 500.una carenata.cealalta naked.s-au dat ambele la 30 lei buc...repet cele spuse mai sus...au sarit carcotasii cu gura ca sant scumpe,ca nu e pretul pietei.eu pana sa le pun de vanzare nu mai vazusem pe forum sa se vanda.apoi,am cautat pe alte adrese din ro si am vazut ca majoritatea sant la 40 lei si unele chiar mai scumpe...nu inteleg ce-i deranjau pe unii preturile mele.majoritatea machetelor mele(care numara cu cele auto si avioane peste 250 piese)sant luate din strainatate.si nu a fost una sa coste mai putin de 9 eu.dar m-am scarbit de toate si de tot.imi lichidez colectia de machete,si nu sant interesat sa mai aduc altele.se gasesc honda cb in cele doua variante,dar nu merita ptr mine deranjul.poate vei gasii in alta parte.eu dau acum ce am acasa,nu mai aduc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

o sa caut in calculatorul de la munca unde am o adresa la un magazin de machete in madrid.vezi pretul real,apoi faci o simulare de comanda si iti da pretul final cu taxe transport la tine acasa.vezi daca iti mai arde de ea...ca eu am cerut mult 30 lei...



sa dat transalpul.restul inca de vanzare.



kawasaki gpz 500s,model 1996,scara 1-18.pret 12 lei(are telescoapele fata rupte,de la transport.se pot lipii cu super glue,fara probleme,dar atunci stau fixe,nu se mai misca)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Oameni buni as putea gasi undeva in lumea asta o macheta de Suzuki Burgman AN400 din 2000,sau macar burgman sa fie.Astept un mesaj sau mail.Multumesc anticipat.

P.S. ioana36 inca astept un raspuns de la tine in legatura cu Burgul ai zis ca poti sa faci rost. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

ZX14 este denumirea pentru SUA iar ZZR 1400 este denumirea pentru Europa - e aceeasi motocicleta.

Macheta este ZZR 1400 model 2011, cel putin asa scrie pe cutie.

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...