Jump to content

Vine primavaraaaa

Recommended Posts

Buna seara, dupa cum am observat deja prin oras, multi dintre noi au observat ca primavara bate la usa asa ca as avea o intrebare pentru cei cu posibilitati imobiliare...

Ma gandesc ca nu sunt singurul care locuieste la bloc si nu are unde sa lege un furtun si sa lustruiasca la un pahar de discutii cromul.

Ce ziceti, cei mai instariti cu o curte ca restul, nu ne intalnim cu tot ce avem si nu avem nevoie sa scoatem motoarele de la iernat?

Buna seara, dupa cum am observat deja prin oras, multi dintre noi au observat ca primavara bate la usa asa ca as avea o intrebare pentru cei cu posibilitati imobiliare...

Ma gandesc ca nu sunt singurul care locuieste la bloc si nu are unde sa lege un furtun si sa lustruiasca la un pahar de discutii cromul.

Ce ziceti, cei mai instariti cu o curte ca restul, nu ne intalnim cu tot ce avem si nu avem nevoie sa scoatem motoarele de la iernat?

la un pahar de ceva merge si o caserola cu mici!am vorbit cu LENO ne lasa el numa sa nu pocnim motoarele sa ai traumatizam catelul. :rolleyes:

jesus.......

... am observat ca esti foarte observativ si lipsit de posibilitati; si pentru ca, de felul meu sunt tot observativ, mai observ ca romana este o limba f grea, intortocheata, iar indulgenta are si ea limite... :rolleyes:

Mama! Da ce rai sunteti! :P

Un-doi ati sarit pe om. Ati si ingropat topicul asta...inainte de a se naste. :(

:rolleyes:

Edited by Kirk
Mama! Da ce rai sunteti! :P

Un-doi ati sarit pe om. Ati si ingropat topicul asta...inainte de a se naste.

de ce sa-l ingropam? doar am observat :P

v-as invita la curtea mea, dar nu cred ca va doriti una virtuala :((emoticon cu mine razand) succese nebanuite si dixtractie maxima :rolleyes:

puahahahahaha: "You have posted a message with more emoticons that this board allows. Please reduce the number of emoticons you've added to the message"

E, lasa-i, unii sunt speriati de un mic joc de cuvinte :(

DAR ma bucur ca cineva a prins esenta:

la un pahar de ceva merge si o caserola cu mici!am vorbit cu LENO ne lasa el numa sa nu pocnim motoarele sa ai traumatizam catelul.

Cand si unde? :rolleyes:

E, lasa-i, unii sunt speriati de un mic joc de cuvinte :nono:

DAR ma bucur ca cineva a prins esenta:

Cand si unde? :crack:

te dezamagesc! tu nu ai prins esenta..... :laugh:

daca as dezvolta primul meu repli nu ar mai fi nimic funny.

Edited by alexandru1771

okok, reformulez:

Ceva mai in colo cand va rasari iara soarele, ne intalnim mai multi la cineva care poate pune la dispozitie o curte sa ne ingrijim un pic motoarele dupa cele cateva luni in care s-a pus praful pe ele?

Edited by AdrianChirila
okok, reformulez:

Ceva mai in colo cand va rasari iara soarele, ne intalnim mai multi la cineva care poate pune la dispozitie o curte sa ne ingrijim un pic motoarele dupa cele cateva luni in care s-a pus praful pe ele?

Seth Motors, in Floresti; Sebi, pe Rebreanu; Clod pe Sarmisegetusa; Mechatronics pe Turzii.... si daca mai intrebi, mai gasesti cativa.

Acu' nu stiu daca te lasa cu mici si beri, dar poate rezolvi macar motoru'.

Bafta.

Nick.

P.S. De praf poti sa-l stergi si-n fata blocului.

Seth Motors, in Floresti; Sebi, pe Rebreanu; Clod pe Sarmisegetusa; Mechatronics pe Turzii.... si daca mai intrebi, mai gasesti cativa.

Acu' nu stiu daca te lasa cu mici si beri, dar poate rezolvi macar motoru'.

Bafta.

Nick.

P.S. De praf poti sa-l stergi si-n fata blocului.

Mersi, motorul e important oricum, ca mici si bere se rezolva si separat.

Ideea era ca nu cred ca sunt singurul care trebe sa frece mai in detaliu ca praful l-am sters deja si ziceam ca poate ne sincronizam mai multi intr-un loc.