Sari la conținut

Motociclisti Din Bacau


Nazi | SchutzStaffel
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 383
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Salut! Ma numesc Sandulean Horia, si sunt proaspatul posesor al unui Honda Hornet600 cel astept de mult timp....daca las la o parte faptul ca deja am scapat-o putin pe ciment inca de la prima tura....si ca am facut vreo 18ore pe un drum de cacao cu ea remorcata..binenteles....si ca m=i sau mai rupt si chingile de ancorare prin brasov...pe o ploaie torentiala....si momentan i-am omorat bateria...insistand cu automatul...cand fuel-ul era dat pe off :moto: ....lasand la o parte toate astea sunt foarte fericit c a mi-am luat in sfarsit motor si de-abia astept sa va cunosc. Salutari si Asfalt Uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
Ma numesc Alex, sunt din Bacau dar fac fuckultate la Iasi. Intentionez sa-mi cumpar un Kawasaki

GPZ 500S, dar mai trebuie nijte iepuroi :rock: . Sper k pana vine toamna sa-mi cumpar waka, sa

am la ce sa ma uit la iarna in garaj :D .

Pana atunci insa, :bounce: .

 

Nu te supara da nu esti tu baiatu ala ,care ne-am intalnit pe drum creca veneai de la iasi,eram cu un gsxr 600 albastru (bc-23-srg) .Asfalt Uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca mai e nevoie :ph34r: dar hai ca ma prezint :D

Andreea,Bacau,Honda Shadow 125

 

 

 

cand o sa vrea poza sa se incarce,am s-o pun si pe aia :rolleyes:

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

opa..... tanti stres si a luat moto....bv bv :D

 

 

dak tu ii zici bv bv eu nu sunt de aceiasi parere ....am vazut cum merge in poligon si mi-am facut o parere ...nu e prea buna...

 

iar pt domnisoara stres...multa grija pe unde mergi si cum mergi k esti mai mult decat un incapator...poate k am o mentalitate invechita dar nu inteleg parintii care cumpara copiilor lor motociclete , scutere ...la 15 ,16,17 ani nu sunt in masura sa se stapaneasca sa nu ii dea gaz sau sa fie cu ochii dupa obstaculele pe care le gasesti pe soselele din tara....ei mai degraba sunt atenti la cei de pe trotuar dak ii vad

 

 

in fine ai grija cum mergi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

opa..... tanti stres si a luat moto....bv bv :)

da,bre,mi-am luat.Ce,nu ma credeai? :unsure:

 

dak tu ii zici bv bv eu nu sunt de aceiasi parere ....am vazut cum merge in poligon si mi-am facut o parere ...nu e prea buna...

 

iar pt domnisoara stres...multa grija pe unde mergi si cum mergi k esti mai mult decat un incapator...poate k am o mentalitate invechita dar nu inteleg parintii care cumpara copiilor lor motociclete , scutere ...la 15 ,16,17 ani nu sunt in masura sa se stapaneasca sa nu ii dea gaz sau sa fie cu ochii dupa obstaculele pe care le gasesti pe soselele din tara....ei mai degraba sunt atenti la cei de pe trotuar dak ii vad

 

 

in fine ai grija cum mergi

tu ai pm,dar te invit inca o data la plimbare :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Nu te supara da nu esti tu baiatu ala ,care ne-am intalnit pe drum creca veneai de la iasi,eram cu un gsxr 600 albastru (bc-23-srg) .Asfalt Uscat!

cred ca eu veneam de la iasi cu un en rosu. IS 10 HAU

cu ocazia asta va dau de stire ca sunt si eu in randul moto Bacau

Kawasaki En 500 1992 rosu - Puscasu Andrei (Darmanesti Bacau acasa, Iasi facultate si munca)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut pe toti!

 

Azi pe la ora 16 pe republicii inspre metro am zarit o dra roscata calare pe o honda shadow cred, oricum era choper si avea o placuta de inmatriculare cu numere rosii exagerat de mare( :) placuta) de fapt.. asta mi a atras mai mult atentia ! Stie cineva cine este domnisoara?

 

O zi buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut pe toti!

 

Azi pe la ora 16 pe republicii inspre metro am zarit o dra roscata calare pe o honda shadow cred, oricum era choper si avea o placuta de inmatriculare cu numere rosii exagerat de mare( :) placuta) de fapt.. asta mi a atras mai mult atentia ! Stie cineva cine este domnisoara?

 

O zi buna!

 

 

e luata ma!!!! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca eu veneam de la iasi cu un en rosu. IS 10 HAU

cu ocazia asta va dau de stire ca sunt si eu in randul moto Bacau

Kawasaki En 500 1992 rosu - Puscasu Andrei (Darmanesti Bacau acasa, Iasi facultate si munca)

 

Hmmm, mai era unul pe la Iasi, tot Puscasu Andrei il cheama, avea o Nepra, mai faceati schimb de identitati in caz de nevoie :) .

 

STRES are honda shadow si cu nr rosu de T.I.R :)

 

Arata-mi si mie diferenta dintre numerele rosii de masina si alea rosii de T.I.R.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut pe toti!

 

Azi pe la ora 16 pe republicii inspre metro am zarit o dra roscata calare pe o honda shadow cred, oricum era choper si avea o placuta de inmatriculare cu numere rosii exagerat de mare( :D placuta) de fapt.. asta mi a atras mai mult atentia ! Stie cineva cine este domnisoara?

 

O zi buna!

eu eram :D las ca maine expira numerele alea si sper sa primesc altele mai de doamne ajuta :D

 

STRES are honda shadow si cu nr rosu de T.I.R :)

tu erai ala cu vitezana rosie si mare,care mi-ai spus doar ca si tu ai numere de tir,cand ne-am intalnit la un semafor? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor!! in sfarsit reusesc sa ma inscriu pe forum Ma numesc Isabela , am un Rs de 125 ! majoritatea ma cunoasteti!!

asflat uscat

 

ps: isabela posteaza

 

aaa, tu esti tipa cu aprilia, felicitari te-am vazut prin oras si esti de invidiat:)...am auzit cum ii faci pe baieti pe circuit, au ramas unii fara glas cand te-au vazut...bravo, esti de nota 10

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...