Sari la conținut

Motociclisti Din Bacau


Nazi | SchutzStaffel
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 386
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mi-am luat.... si cu prima ocazie sa stii k dau !! :D :)

 

Asteptam !!! :) :P :D

 

Poti sa faci A1 in Bacau si la 15 ani ? Sau trebuie sa ai cel putin 16 ? Scuze de offtopic ,dar nu aveam unde sa pun intrebarea :lol:

 

Ai citit legislatia???? Cred k scrie clar k A1 se da de la 16 ani, iar scoala o faci dupa ce ai implinit 16 ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mey eu asa am auzit.. cel putin pt B...poti incepe sc de la 17 si ceva.. kiar nu am citit noua legislatzie...daca gresesc va rog sa ma scuzati :D kiar am sa ma mai interesez..

 

Pai ia intereseaza-te si spune-ne si noua cum sta treaba...k poate vrem si noi sa incepem scoala :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pai ce a fost sambata se intampla in fiecare joi. Difera doar locatia.

aproximativ, numai ca acum sa reusit asta combatand frigul de afara, ploaia si au fost mai multi decat la o intalnire obisnuita din fiecare joi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve baieti ! (si ceva fete daca nu ma-nsel, nu ?)

 

Bacauan sunt - Catalin ma cheama - insa locuiesc peste balta.

 

 

:)

 

 

PS: a, si am auzit pe cineva ca vorbea de "Ferdinand" ... gresit, civilule, e Bacovia ! :cheers:

Old-school ! He-hwe-hwe

 

 

Noroace la toata lumea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve baieti ! (si ceva fete daca nu ma-nsel, nu ?)

 

Bacauan sunt - Catalin ma cheama - insa locuiesc peste balta.

 

 

Noroace la toata lumea !

 

salve si tie, Sa inteleg ca in filmuleti esti tu? numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam pentru primire, baieti !

 

Da - prima mea experienta cu genunchiu pe jos.

S-a lasat frigul; motoarele s-au pus la iernat - nu ca in Bacau (taica-meu tomai s-a-ntors duminica si mi-a zis ca statea in maneca scurta ! :cheers: )

 

A - intrebare: exista cineva - sau o posibilitate, ceva de a inchiria un motor in Bacau sau prin imprejurimi ? Ceva in genu doua saptamani candva in vara, sau ceva ...

Sanse putine, banuiesc.

Cred ca mai degraba l-ai cumpara si pe urma sa-l vinzi, nu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam pentru primire, baieti !

 

Da - prima mea experienta cu genunchiu pe jos.

S-a lasat frigul; motoarele s-au pus la iernat - nu ca in Bacau (taica-meu tomai s-a-ntors duminica si mi-a zis ca statea in maneca scurta ! :cheers: )

 

A - intrebare: exista cineva - sau o posibilitate, ceva de a inchiria un motor in Bacau sau prin imprejurimi ? Ceva in genu doua saptamani candva in vara, sau ceva ...

Sanse putine, banuiesc.

Cred ca mai degraba l-ai cumpara si pe urma sa-l vinzi, nu ?

prin bacau nu prea cred ca gasesti, poate doar sa gasesti pe cineva sa iti inchirieze motorul propriu, dar si asta e destul de greu(depinde de oferta cred). Poate prin Iasi ai avea mai multe sanse

 

 

S-a lasat frigul; motoarele s-au pus la iernat - nu ca in Bacau (taica-meu tomai s-a-ntors duminica si mi-a zis ca statea in maneca scurta ! :) )

 

 

doar duminica a fost asa, aseara in 2 km cu motorul a inghetat tot in mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. e benzinaria de vis-a-vis de parcul cancicov

2. si aici gasesti lume si cunoscuta si necunoscuta... si nu se fumeaza asa tare incat sa se simta in haine, sau sa iti starneasca vreo pofta..

oricum...

deci... duminica la 10.30-11.00 la petrom :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ai sa ma cunosti la primavara ca nu-mi place sa merg prin baruri/restaurante. :P

te stiu deja

 

sper ca la primavara sa vin si eu :smoke: daca o aparea si motorelu pana atunci :)

tu cine esti? prezintate si completeaza-ti si profilul

 

 

1. e benzinaria de vis-a-vis de parcul cancicov

2. si aici gasesti lume si cunoscuta si necunoscuta... si nu se fumeaza asa tare incat sa se simta in haine, sau sa iti starneasca vreo pofta..

oricum...

daca nu vrea nu vrea, fumu e doar o scuza in cazu asta

 

 

deci... duminica la 10.30-11.00 la petrom :D

asa sa fie

 

 

:puke:

..eu nu am mai iesit...de cand am iesit atunci sa bem un suc in full house.s'a facut muuuult prea frig pt motoare :) ne vedem pe doua picioare de acum :hurt:

intradevar e destul de frig pt motare dar speram sa se mai incalzeasca. Ne vedem pe 2 picoare, sau poe 4 roti :)

 

..dragute pozele de la nunta :)

a fost intradevar misto, paacat ca nu ai putut sa vi si tu, te asteptam la Petrom

 

 

 

P.S. am devenit moderator pentru regiunea Bacau :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. buna shi aia...! ;)

2. poti sa stai afara...la terasa. :nono:

....deci, te astaptam.... :)

Nu promit nimic,desi as vrea sa vin.Sa vad cum fac.Nu enumerez datele problemei ca iar imi zice cineva ca-s doar scuze. :cheers:

 

N-am reusit sa vin :haha: dar am putut sa-mi pierd cheile de la garaj(principalul motiv pt care n-am fost) :) :) :P :smoke: :puke: ,emisiunea 'motomagia' si n-am reusit sa-l refuz pe tata(vroia sa iasa in oras si n-avea cu cine).Dar pana saptamana viitoare promit ca o sa-mi gasesc cheile :D :)

Offtopic: :D Stie cineva unde imi pot lasa bicla,dar sa ramana acolo(nu sa mi-o fure un puradel)?N-am lant ca s-o leg de vreun stalp :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mey eu asa am auzit.. cel putin pt B...poti incepe sc de la 17 si ceva.. kiar nu am citit noua legislatzie...daca gresesc va rog sa ma scuzati :cheers: kiar am sa ma mai interesez..

 

are dreptate

art.29 aliniatu'4

post-11134-1162899677_thumb.jpg

Editat de bMaNiAc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are dreptate

art.29 aliniatu'4

 

Poate vroia sa spuna k poate sa inceapa scoala de la 18 ani fara 3 luni, nu de la 17 ani si CEVA (1 zi, daca ar fi dupa unii). Oricum examenul se sustine DUPA ce ai implinit 18 ani, asa k nu inteleg de ce sunt unii asa stresati, mare bucurie sa faci scoala si dupa 3 luni sa dai examenul.

 

Bagati ochiul si aici: moto.samuraiders.org

Ptr. incepatori si nu numai....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...