Sari la conținut

vand ural m 67


gast
 Share

Postări Recomandate

vand ural m 67

an 1992

capacitate 650 cmc

culoare gri metalizat

pret 900 euro

schimb cu enduro sau suzuki savage ofer diferenta

locatie bucuresti popesti leordeni

 

tel 0731762761

 

revin cu poze

Mesaj completat

are aprindere electronica, chiulase noi, carburatoare noi k 68 rusesti, baterie noua.

post-1375-1268729142_thumb.jpg

post-1375-1268729210_thumb.jpg

post-1375-1268729728_thumb.jpg

post-1375-1268729753_thumb.jpg

Editat de gast
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Am eu cîteva poze mai vechi cu obiectul vînzării. Sînt curios dacă arată tot aÂşa. Succes! Am pus Âşi eu un anunț de vînzare a unui Ural M63 din 1969, sînt curios dacă-l cunoÂşti, mai ales că e din seria celor înmatriculate cu UOG.

L.E. Acum văd că ai pus Âşi pozele...

Toate bune! :bounce:

post-7334-1268730202_thumb.jpg

post-7334-1268730244_thumb.jpg

post-7334-1268730271_thumb.jpg

post-7334-1268730307_thumb.jpg

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi Âştiam ceva, mai Âştiu cel puțin încă unul cu UOG.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

superb foc uralul!!!

bafta la vanzare!!! :bounce:

Noh , "superb foc' nu am mai auzit pana acuma...

mie imi place rugina care se insinueaza discret pe roti, sclipirea polizurii de pe bascula , gaurica din dormeza si poate si altele, dar nu se vad bine din poze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand o sa-ti dea Dumnezeu capacitatea sa vezi o sa intelegi.

 

 

nu pot decat sa iti arat fostul meu ural :http://www.youtube.com/watch?v=VYhp_DsFfCU

 

ce zici?...am capacitatea sa am o parere sau nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone
nu pot decat sa iti arat fostul meu ural :http://www.youtube.com/watch?v=VYhp_DsFfCU

 

ce zici?...am capacitatea sa am o parere sau nu?

 

N-ai inteles, iuli-voshod are un Voshod, e normal sa i se para ca uralul din imagine e superb. Am avut si eu Voshod si e o jucarie pe langa Ural, in afara de asta lui poate ii place stilul asta de mobra "nearanjata", cu rugina care se "insinueaza".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...da mai! Iar nu am inteles! Iuli e sadomaso si ii plac sudurile si chestiile ruginite si tomnite sa stea acolo ....ca- s foarte valoroase si incarcate de istorie...si oricum uleiul care se prelinge pe ici colo va vindeca rugina , doar trebuie completat pe nivel...

Si cel mai tare il excita droadele rasucite si cu gomoloaie de banda izolatoare , vesel colorata....

UP...ca e superb foc! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...da mai! Iar nu am inteles! Iuli e sadomaso si ii plac sudurile si chestiile ruginite si tomnite sa stea acolo ....ca- s foarte valoroase si incarcate de istorie...si oricum uleiul care se prelinge pe ici colo va vindeca rugina , doar trebuie completat pe nivel...

Si cel mai tare il excita droadele rasucite si cu gomoloaie de banda izolatoare , vesel colorata....

UP...ca e superb foc! :bounce:

:P

scurt si cuprinzator! mai multe nu am voie sa zic

Editat de motoristu66
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ete...; vorbeste lumea!!! ce voshodul crezi ca arata, cum arata acum?; cand l-am luat?!? hai ca ii stricati topicul omului!!!

 

Bafta la vanzare!!! :bounce:

Mesaj completat

...da mai! Iar nu am inteles! Iuli e sadomaso si ii plac sudurile si chestiile ruginite si tomnite sa stea acolo ....ca- s foarte valoroase si incarcate de istorie...si oricum uleiul care se prelinge pe ici colo va vindeca rugina , doar trebuie completat pe nivel...

Si cel mai tare il excita droadele rasucite si cu gomoloaie de banda izolatoare , vesel colorata....

UP...ca e superb foc! :)

 

arata-mi tu comunista sa nu i se prelinga absolut nicio picatura de ulei oricat ai merge cu ea! :P

Editat de iuli-voshod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata-mi tu comunista sa nu i se prelinga absolut nicio picatura de ulei oricat ai merge cu ea! beer.gif

 

 

sunt si din astea.vino la mine si iti arat.pe probate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

S-au ajuns romanii, au uitat ca mai acum 4-5 ani umblau cu comuniste la care au muncit de le-au sarit ochii pana le-au pus la punct asa cum trebuie. Le-au dat bancile bani, acum umbla cu "javaneze" si au uitat ce e aia o platina. :bounce: :P :)

Editat de corleone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma scuzati ca ma bag si eu pe coltul domniilor voastre. Mi se pare un motor foarte frumos si care daca pe partea mecanica este sanatos ar fi chiar minunat. Eu am o japoneza :drink: in care am investit probabil inca o data valoarea ei si in acest moment cochetez cu ideea de a lua un Ural. Dar cel de aici totusi... prea scump pentru buzunarul meu.

 

Bafta la vanzare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie cel mai mult imi plac masinutza de la avatarul lui corleone si cutia de viteze de M de pe rural.

 

cel mai tare urasc aripa de spate de pe acelasi rural. din tot sufletul o urasc.

 

bafta la vanzare.

 

:rose:

 

de acord cu aripa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sus cu topicul, poate se vede mai bine! Inițiatorul nu a putut să-l aducă pe prima pagină.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...