Sari la conținut

Munchen 2004 Intermoto C-un Scuter De 250


mocanu pompi
 Share

Postări Recomandate

wooow... ai fost cu un scuter pana in munchen ??? din romania ??? ce fain...

de abea astept sa zici peripetiile :cheers:

in cat timp ai ajuns ?

 

 

 

in prima zi dupa ceam trecut vama la virsnad seara eram la salsburg 150km aproape de munchen de fapt capatul drumului afost kassel 500km mai departe de munchen

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

is super faine drumurile astea... dar cred ca ar fi si costisitoare...

cam cat se cheltuie pe un asa drum ? cu absolut tot... benzina, vama(dak trebuie), si nu mai shtiu io ce... asa o suma aprox...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va spun eu ce a patit asa pe scurt

Inainte de munchen la lasat toba de esapament iar la intoarcere l-a lasat incarcarea ceea ce la costat in germania reparatia 1000 euro cu tot cu tractata la service

Cum o Fi?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inainte de munchen la lasat toba de esapament iar la intoarcere l-a lasat incarcarea ceea ce la costat in germania reparatia 1000 euro cu tot cu tractata la service

Cum o Fi?????

 

interesant... eu chiar nu am auzit/vazut cum ca s-ar strica o toba de esapament...

reparatia o costat 1000 de euro ??? mult dom'le mult... dincolo era mai ieftin :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salz

 

nice scooter !

zi ne si noua povestioara ta ! nu o tine pt tine

 

:lol:

 

asta ne chinuim toti sa aflam... dar cik se descurca greu cu scrisu la tastatura... crd ca deaia nu ne zice si noua :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai este simplu la faza cu toba, a pierdut-o pe drum, este suficient sa iti pierzi o piulita de la galerie si sa se slabeasca putin ca se si ia POLIZEI de tine cum ca huruie si masturbezi linistea publica :laugh:, acolo nu-i ca-n Romania :crack:

 

Eu chiar nu m-as incumeta la asa un drum lund cu un scuter fie si maxi. Daca-ti explodeaza un cauciuc, sa zicem ca acolo ai sanse sa gasesti ceva destul de repede, dar daca-ti bulesti jeanta, ce faci? Nici o problema gaseti si din aia, dar te cam sparge la buzunar, dar daca te lasa motorul, ce faci? Il desumfli, il bagi in buzunar si vi acasa cu trenul sau autocarul :cheers: Cam naspa -> cel mai bine este pe jos :crack: Glumesc

 

Daca reusesti sa scri intr-ul word povestioara si sa-i dai copy-paste aici ar fi belea, noi asteptam:)

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :cheers: :lol:

 

PS - suntem oameni rabdatori asa ca nu te grabi sa ne spui povestea, noua ne place suspansul prelungit la infinit!

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...