Sari la conținut

Brasoveni, Iesiti La Sedinta Foto


motortrash
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 369
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Am fost weekend'ul trecut intr'o excursie si am trecut si prin Brasov:

post-49786-1276187710_thumb.jpg

post-49786-1276187745_thumb.jpg

post-49786-1276187761_thumb.jpg

post-49786-1276188256_thumb.jpg

post-49786-1276187774_thumb.jpg

post-49786-1276187821_thumb.jpg

post-49786-1276187856_thumb.jpg

post-49786-1276187938_thumb.jpg

post-49786-1276188002_thumb.jpg

Picaturile de apa in aer sunt de la fantana arteziana din centru.

Mariti poza cu porumbelul, se vede frumos apa cum ii curge pe cap.

Nenea cu fluierul canta "pusca sh' cureaua lata, ce barbat eram odata ...." are probele la mansarda? :D

 

Frumos oras, chiar ai ce vedea in el.

Mesaj completat

Si am mai gasit astea:

post-49786-1276191281_thumb.jpg

post-49786-1276191302_thumb.jpg

Editat de skvj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Buna ziua tuturor !!! A venit vremea sa ma prezint : ma numesc Radu...si sunt fericitul posesor al unui Varadero de ti-e mai mare dragul... Asfalt uscat si cati mai multi km fara probleme neplacute... Ma bucur sa va cunosc ! :laugh:

post-45954-1285932900_thumb.jpg

post-45954-1285932983_thumb.jpg

post-45954-1285933047_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tuturor !!! A venit vremea sa ma prezint : ma numesc Radu...si sunt fericitul posesor al unui Varadero de ti-e mai mare dragul... Asfalt uscat si cati mai multi km fara probleme neplacute... Ma bucur sa va cunosc ! ;)

 

WELCOME MAN !!! NICE BIKE :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator omida_africana
ba, yo te iau, da fa si tu un alt thread, ca aici e topicu FLR aka Rogeru' si nu poti pune asa aiurea intrebari, alea-s ptr. offtopic. Si nu-i bine sa-l superi pe Rogeru...

Deci, intai te prezinti :P si apoi mai vb. Dupaia vb. cu Rogeru si te integram... tre sa poti merge pe motor, sau daca nu poti mere, tre sa poti bia... daca poti... esti scapat de toate pacatele :D

 

Salutare la toata lumea.

Eu sunt Dorina si m-am inscris pe saitul acesta ca-mi place adrenalina de la doua roti.

Imi place motocicletele, abia astept sa ma dau cu unul din baietii de pe aici, sa ma duca pana in poaiana (sper sa nu fie zapada).

Carnet am si de masina, dar tata zice sa fac si acela de soferi profesionisti si poate si de tramvai si autobuz, ca pe vremurile astea tampite e bine sa ai diplome la dosar, sa te poti inscrie la mai multe concursuri odata.

Cand o sa am bani o sa-mi iau un Dugati d-ala rosu fierbinte, insa deocamdata mai strang la pusculita.

Norocul e ca mai imi da si un unchi cand merg la el sa-l ajut sa curete prin casa.

Sunt innebunita dupa viteza, imi place tare mult.

Abia astept sa va cunosc, cred ca sunteti o gasca tare cool.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea.

Eu sunt Dorina si m-am inscris pe saitul acesta ca-mi place adrenalina de la doua roti.

Imi place motocicletele, abia astept sa ma dau cu unul din baietii de pe aici, sa ma duca pana in poaiana (sper sa nu fie zapada).

Carnet am si de masina, dar tata zice sa fac si acela de soferi profesionisti si poate si de tramvai si autobuz, ca pe vremurile astea tampite e bine sa ai diplome la dosar, sa te poti inscrie la mai multe concursuri odata.

Cand o sa am bani o sa-mi iau un Dugati d-ala rosu fierbinte, insa deocamdata mai strang la pusculita.

Norocul e ca mai imi da si un unchi cand merg la el sa-l ajut sa curete prin casa.

Sunt innebunita dupa viteza, imi place tare mult.

Abia astept sa va cunosc, cred ca sunteti o gasca tare cool.

 

Fain mesaj da' n-are farmec fara o poza cu tataneasa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salutare ;) ,numele meu este Raul,imi place berea si motoru(da nu combinate),sunt brasovean pur sange,si sunt aici cateva poze de la o "sedinta" foto sub tampa impreuna cu golanca mea,sper sa ne vedem pe sosea cat mai repede,toate cele bune!

post-62333-1294996522_thumb.jpg

post-62333-1294996541_thumb.jpg

post-62333-1294996563_thumb.jpg

post-62333-1294996593_thumb.jpg

post-62333-1294996607_thumb.jpg

post-62333-1294996626_thumb.jpg

post-62333-1294996634_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

salut ! ma numesc marian sunt din brasov innebunit de fenomenul moto .. proaspat invatacel ptr " A " astept sfaturi de la motociclistii cu experienta :P

 

UN SEZON PLIN DE REALIZARI CU MULTI KM ;)

 

 

 

imi cer scuze daca am postat gresit :D

post-57711-1302715377_thumb.jpg

Editat de R6 lover
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ! ma numesc marian sunt din brasov innebunit de fenomenul moto .. proaspat invatacel ptr " A " astept sfaturi de la motociclistii cu experienta :)

 

UN SEZON PLIN DE REALIZARI CU MULTI KM ;)

 

 

 

imi cer scuze daca am postat gresit :P

 

:D

 

Sigur ca ai postat gresit daca vrei sfaturi. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ! ma numesc marian sunt din brasov innebunit de fenomenul moto .. proaspat invatacel ptr " A " astept sfaturi de la motociclistii cu experienta :)

 

UN SEZON PLIN DE REALIZARI CU MULTI KM :wacko:

 

 

 

imi cer scuze daca am postat gresit ;)

 

bun venit marian si bafta la cati mai multi km ... ai scris ca vrei sfaturi... uite aici unu : ai la status ´´r6 lover ´´ sper ca nu te manca sa-ti si iei una asa de inceput... am r6 si nu il recomand pt inceput, e agresiva rau si daca nu sti ce sa faci te arunca rau de tot. :laugh: sper ca sa nu te deranjeze cele spuse de mine si te asteptam la ture cat mai lungi in km si :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...