Sari la conținut

ACCIDENT MORTAL BUCURESTI


monsteristu'
 Share

Postări Recomandate

Ploua incet. E frig si totusi zeci de oameni asteapta afara. Din cand in cand se aude un oftat si un suspin. Si o mama sfarsita de durere care isi cheama neincetat fiul...dar nu va mai primi raspuns. Ai plecat prea devreme dintre noi draga Qaz. Aveai multe planuri de viitor..dar prea putin timp. Cine ar fi crezut ca te vei intoarce atat de curand acasa...pt totdeauna? Odihneste-te in pace prietene! Sa-ti fie tarana usoara! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 941
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Deci tuturor celor care nu vrem sa credem varianta cu "groapa ucigasa" ni se vor sterge posturile sau ne veti trimite la un colt al nostru al detectivilor unde sa ne dam doar noi cu parerea?

 

Acum stirile la televizor au luat intorsatura favorabila, toti ipocritii sunt multumiti?

 

Poate reusiti chiar si in mintea voastra incet-incet sa va convingeti ca asa a fost , printr-o influentare colectiva, asa aveti si un raspuns ca a fost vina cuiva si totul e perfect, universul poate continua, avem vinovatii!

 

De-a lungul timpului am participat la multe marsuri ipocrite...care vroiau sa ceara dreptate pentru lucruri care nu se stie cum s-au intamplat, am crezut ca am invatat ceva si nu mai defilam cu poze pe parbriz fara sa stim ce s-a intamplat...dar se pare ca lumea vrea sa iasa din casa, cauta un motiv de plimbare, ce frumos e un mars prin oras, poate cutare are echipament nou, alalalt si-a mai montat o toba zgomotoasa, ne vedem cu totii si ne inbarbatam.

 

A trecut si inmormantarea...prietenii indurerati vor trece peste durere la un moment dat si cinstit ar fi sa mai dea niste detalii despre ce s-a intamplat.

 

Iar chestia cu cenzura pentru ca unii au o alta parere mi se pare absurda, ne inchideti gura ca pe vremuri?

 

Inca o data, Dumnezeu sa-i odihneasca! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In astfel de momente, cand doi tineri mor, sufletul trebuie sa se aline cu ganduri bune pentru cei disparuti.

Mintea, in schimb, trebuie sa ramana treaza, pentru ca astfel de tragedii sa fie cat mai putine.

Dumnezeu sa aiba grija de ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NOLAN N62 VANITY-aceasta este casca pe care a purtat-oea.Daca a sarit din cap este si din cauza sistemului de prindere.Incercati sa va luati casti cu sistem de prindere dublu d care se pare ca este cel mai sigur din lume.Poate ca un impact cu casca in cap mai da o sansa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si noi am ajuns cu bine (in afara de o durere de OO de la o groapa din popesti leordeni si de un frig sanatos, totul e in regula). Nu vrea sa mai zic si eu cat de dureros a fost sa-l vad pentru ultima data pe Qaz. Este de nedescris. Nu exista cuvinte sau imagini care sa poata descrie durerea. Ca sa-l citez pe Woosh', "asta a fost Qaz". Dumnezeu Sa-l odihneasca in pace.

 

PS1: O sa spun o data pentru totdeauna. Motorul a fost condus de Qaz. Amandoi aveau castile legate. Au fost la petrecere dar nu au consumat bauturi alcoolice. Cine il stie pe Qaz stie ca el bea numai coca-cola. Bautura care astazi tatal lui ne-a servit-o la masa dupa inmormantare si ne zicea exact asa: "el era cu coca-cola". Cine o cunoaste pe Mada stie ca ea nu bea alcool. Au plecat de la petrecere cu castile puse si legate. Qaz avea un flip-up pe care l-a pus de fata cu mine si am vazut cand si-a inchis-o. Viteza nu a fost foarte mare. Ghinionul lui Mada a fost ca i-a sarit casca si s-a lovit rau la cap. Ghinionul lui Qaz a fost masa corporala. Oricine cunoaste putina fizica stie ce inseamna sa accelerezi 100 si ceva de kile cu o vitesa de 50 km/h. Asa se poate explica impactul foarte violent cu stalpul. Astea sunt date nu speculatii.

PS2: Lasati-l pe Nightwolf in pace. Este o rugaminte. Este o persoana care isi face datoria. NU TOTI POLITISTII SUNT MILITIENI. Din pacate legislatia la noi este proasta si de aceea este greu sa faci ceva neavand o baza legala buna. Faptul ca politia spune "neadaptarea vitezei la conditiile de trafic" inseamna ca in lege nu exita alta incadrare. Daca la 10 km/h cazi cu motorul dupa ce ai dat intr-o groapa tot neadaptarea vitezei la conditiile de trafic se numeste pentru ca in lege nu exista alta incadrare. Asadar nu politistul e bulangiu ci legea e proasta. Asadar parlamentarii trebuie f_ut_uti in gura, nu politisti care incearca sa-si faca meseria si nu au cu ce. Inca o data, este vorba de POLITISTI SI NU DE MILITIENI.

 

O sa ma opresc aici pentru ca sunt foarte obosit dupa doua zile groaznice si o noapte in care nu am putut sa dorm.

Noapte buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci si-a incalcat regula cu urcatul ca pasager si mai ales cu un posesor de permis de un an si care poseda un choper puturos de 535cmc.Nu ma mai mira ca a pierdut controlul.Tdm este un motor de viteza comparabil cu 535 Virago.Acum stiu de ce si-au pierdut viata.La acestea se adauga faptul ca s-au lovit de ceva-cate forte G au suportat!?Si inevitabil casca de 2 lei a sarit.Iar Araiul astepta acasa pentru ca nu se asorta cu linia de la Berick.Of,Doamne!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si noi am ajuns cu bine (in afara de o durere de OO de la o groapa din popesti leordeni si de un frig sanatos, totul e in regula). Nu vrea sa mai zic si eu cat de dureros a fost sa-l vad pentru ultima data pe Qaz. Este de nedescris. Nu exista cuvinte sau imagini care sa poata descrie durerea. Ca sa-l citez pe Woosh', "asta a fost Qaz". Dumnezeu Sa-l odihneasca in pace.

 

PS1: O sa spun o data pentru totdeauna. Motorul a fost condus de Qaz. Amandoi aveau castile legate. Au fost la petrecere dar nu au consumat bauturi alcoolice. Cine il stie pe Qaz stie ca el bea numai coca-cola. Bautura care astazi tatal lui ne-a servit-o la masa dupa inmormantare si ne zicea exact asa: "el era cu coca-cola". Cine o cunoaste pe Mada stie ca ea nu bea alcool. Au plecat de la petrecere cu castile puse si legate. Qaz avea un flip-up pe care l-a pus de fata cu mine si am vazut cand si-a inchis-o. Viteza nu a fost foarte mare. Ghinionul lui Mada a fost ca i-a sarit casca si s-a lovit rau la cap. Ghinionul lui Qaz a fost masa corporala. Oricine cunoaste putina fizica stie ce inseamna sa accelerezi 100 si ceva de kile cu o vitesa de 50 km/h. Asa se poate explica impactul foarte violent cu stalpul. Astea sunt date nu speculatii.

PS2: Lasati-l pe Nightwolf in pace. Este o rugaminte. Este o persoana care isi face datoria. NU TOTI POLITISTII SUNT MILITIENI. Din pacate legislatia la noi este proasta si de aceea este greu sa faci ceva neavand o baza legala buna. Faptul ca politia spune "neadaptarea vitezei la conditiile de trafic" inseamna ca in lege nu exita alta incadrare. Daca la 10 km/h cazi cu motorul dupa ce ai dat intr-o groapa tot neadaptarea vitezei la conditiile de trafic se numeste pentru ca in lege nu exista alta incadrare. Asadar nu politistul e bulangiu ci legea e proasta. Asadar parlamentarii trebuie f_ut_uti in gura, nu politisti care incearca sa-si faca meseria si nu au cu ce. Inca o data, este vorba de POLITISTI SI NU DE MILITIENI.

 

O sa ma opresc aici pentru ca sunt foarte obosit dupa doua zile groaznice si o noapte in care nu am putut sa dorm.

Noapte buna

 

Inca o completare. Motorul i l-a dat Woosh ca sa aiba cu ce sa se deplaseze in cele 2 saptamani in care era in Bucuresti. Duminica trebuia sa plece inapoi la Timisoara, unde lucra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa durere...Prea multa. Cuvintele nu pot cuprinde durerea vazuta si simtita astazi, cand Qaz a fost condus pe ultimul drum de frati, familie si cunoscuti. Imi pare rau ca nu am ajuns si la Mada, dar nu am avut cum...

 

Odihniti-va in pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-i odihneasca! :rose:

 

Scriu acest topic cu lacrimi in ochi si cu un mare nod in gat,si vreau s-o cunoasteti pe Mada Moto asa cum o numeau prieteni si cei care o cunosteau pe Madalina Avram Dana,din cateva poze din miile pe care le avea aceasta fiinta minunata.Plang pentru aceasta nenorocire ce sa abatut peste cele doua familii din multe altele.Va rog sa nu uitati nici unul din parteneri nostri de drum pe doua roti peste care sau abatut necazuri.Condoleante familiilor indoliate.

 

 

Vei ramane in sufletul nostru Mada Moto.

post-43381-1269380429_thumb.jpg

post-43381-1269380518_thumb.jpg

post-43381-1269380524_thumb.jpg

post-43381-1269380530_thumb.jpg

post-43381-1269380538_thumb.jpg

post-43381-1269380546_thumb.jpg

post-43381-1269380554_thumb.jpg

post-43381-1269380590_thumb.jpg

post-43381-1269380629_thumb.jpg

post-43381-1269380666_thumb.jpg

post-43381-1269380724_thumb.jpg

post-43381-1269380732_thumb.jpg

post-43381-1269380738_thumb.jpg

post-43381-1269380744_thumb.jpg

post-43381-1269380753_thumb.jpg

post-43381-1269380783_thumb.jpg

post-43381-1269380794_thumb.jpg

post-43381-1269380803_thumb.jpg

post-43381-1269380814_thumb.jpg

post-43381-1269380827_thumb.jpg

post-43381-1269380839_thumb.jpg

post-43381-1269380847_thumb.jpg

post-43381-1269380856_thumb.jpg

post-43381-1269380865_thumb.jpg

post-43381-1269380881_thumb.jpg

post-43381-1269380900_thumb.jpg

post-43381-1269380907_thumb.jpg

post-43381-1269380920_thumb.jpg

post-43381-1269380928_thumb.jpg

post-43381-1269380934_thumb.jpg

post-43381-1269380941_thumb.jpg

post-43381-1269380948_thumb.jpg

post-43381-1269380959_thumb.jpg

post-43381-1269380967_thumb.jpg

post-43381-1269380978_thumb.jpg

post-43381-1269380987_thumb.jpg

post-43381-1269380999_thumb.jpg

post-43381-1269381005_thumb.jpg

post-43381-1269381010_thumb.jpg

post-43381-1269381017_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-ar fi impresionat la fel de tare daca nu era atat de cunoscuta si pe desupra si tanara si frumoasa?Ati mai bagat un ochi pe la accidente sa mai vedeti care cui i-a mai intors in fata sau doar accidentul asta e important?

 

Acidentele in care s-a murit la greu anii trecuti prin tara si au fost pe la Cuca Macaii v-au interesat? Ati stiut si atunci ca groapa y le-a venit de hac?

 

S-a facut vreun miting si pentru alea?

 

 

Sau s-au mai facut mitinguri tot pentru cazuri d-astea din Bucuresti in care unu pe care il stia tot cartieru ca se dadea numai pe o roata nu a mai avut timp sa o puna jos cand a iesit unu de pe o straduta? Tot asa...jale mare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-ar fi impresionat la fel de tare daca nu era atat de cunoscuta si pe desupra si tanara si frumoasa?Ati mai bagat un ochi pe la accidente sa mai vedeti care cui i-a mai intors in fata sau doar accidentul asta e important?

 

Acidentele in care s-a murit la greu anii trecuti prin tara si au fost pe la Cuca Macaii v-au interesat? Ati stiut si atunci ca groapa y le-a venit de hac?

 

S-a facut vreun miting si pentru alea?

 

 

Sau s-au mai facut mitinguri tot pentru cazuri d-astea din Bucuresti in care unu pe care il stia tot cartieru ca se dadea numai pe o roata nu a mai avut timp sa o puna jos cand a iesit unu de pe o straduta? Tot asa...jale mare...

 

Bai baiatule tu chiar esti nesimtit?Nu te poti abtine de la comentarii stupide?Crezi ca daca ai o poza la profil te face motociclist?Motociclismul inseamna si respect ...ceea ce-ti lipseste cu desavarsire..

 

Scuze dar nu ma pot abtine sa nu postez !

 

RIP Mada , RIP Qaz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma accidentului din 21 aprilie Adrian Bercea cunoscut ca si Qaz si Madalina Avram si-au pierdut viata. Costurile inmormantarii au fost destul de mari.

Daca doriti sa ajutati familiile indurerate, puteti face o donatie in conturile asociatiei DAC MOTORS, asociatie din care Adrian facea parte.

 

CUI: 21523207

CONT: RO16PIRB4201705338001000

PIRAEUS BANK CAROL

 

avem rugamintea la mentiuni sa scrieti donatie pt a evita probleme contabile.

 

In cazul in care cineva detine informatii clare, concrete legate de acest caz, sau poate veni cu un ajutor (legislativ) prin care sa se poata actiona cumva impotriva statului/firmelor implicate in acest caz, va rugam dati un PM oricarui moderator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-ar fi impresionat la fel de tare daca nu era atat de cunoscuta si pe desupra si tanara si frumoasa?Ati mai bagat un ochi pe la accidente sa mai vedeti care cui i-a mai intors in fata sau doar accidentul asta e important?

 

Acidentele in care s-a murit la greu anii trecuti prin tara si au fost pe la Cuca Macaii v-au interesat? Ati stiut si atunci ca groapa y le-a venit de hac?

 

S-a facut vreun miting si pentru alea?

 

 

Sau s-au mai facut mitinguri tot pentru cazuri d-astea din Bucuresti in care unu pe care il stia tot cartieru ca se dadea numai pe o roata nu a mai avut timp sa o puna jos cand a iesit unu de pe o straduta? Tot asa...jale mare...

Chiar daca in unele idei te aprob, sa stii ca fiecare e sustinut de prietenii lui. Intrucat ambii erau persoane f placute si aveau multi prieteni e normal ca topicul asta sa fie foarte populat si cu pareri pro majoritare mai mult sau mai putin argumentate.

Ca sa nu-i mai punem pe cei sensibili din ordinul maicii tereza care plang la "Titanic" si scriu la orice topic cu incidente neplacute diverse cuvinte mari vazute in dramele cinematografice si fac propuneri revolutionare lipsite de orice logica (blocat bucurestiul cu motocicletele etc).

Apropos de aceasta propunere vazuta mai devreme aici sau pe topicul ala revolutionar, nu mai tin minte, ii spun autorului propunerii ca nu trebuie nimik organizat cu pietoni care sa blocheze treceri,motociclisti care sa faca miscari de rotatie, etc. E suficient sa reuseasca sa convinga sa iasa cat mai multi gusteri cu casca pe strazi la aceieasi ora. Miscarea lor browniana combinata cu miscarile de rotatie in jurul axei lor soldate cu raniti fara vina lor vor crea suficient haos incat in mod cert populatia bucurestiului va fi impresionata de noi stapani ai strazilor si se vor inchina la trecerea lor.

Editat de Preacuviosul_Mihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene Mihail, tu ramai cu ganditul, se vor gasi si unii care sa faca ceva. In timp ce tu te uiti la dramele cinematografice sus-amintite si studiezi carti ca sa alegi cuvinte potrivite, altii se dau cu motoarele. Ultimul status al lui Qaz pe messenger era: "minus 1 grad. Vreme de motor."

Am remarcat ca faci parte din categoria gica-contra, nu ma mira, nu ma surprinde, ba si mai mult, nici nu ma deranjeaza. Faptul ca poti sa critici si sa combati idei cu maiestrie pentru a nu propune nimic nu te ridica in ochii nimanui. Ramai unul dintre acei ilustri necunoscuti care militeaza pentru nimic. Un nihilist care ilustreaza la perfectie imaginea inutilitatii. Acum sper ca ti-am dat suficiente cuvinte cat sa poti face analiza pe text si sa te pierzi in declaratii patetice.

Intre timp noi vom face ceva. Un protest, o revolutie, o campanie, un film, o bomba, o firma de emigrare sau o societate de asfaltare. Eu am facut o propunere, rolul comunitatii este sa o discute si sa vina cu imbunatatiri, rezultatul poate sa difere total de lucrul de la care s-a plecat, insa precedente exista, iar o actiune bine gandita si bine facuta poate salva vieti. De exemplu viata preacuviosuluiMihail, care va avea subiecte de despicat in paispe pe forum.

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Preacuvinciosul si Hellryder :

 

Incepeti sa va balacariti si chiar nu are rost.

 

Ideea cu blocarea trecerilor de pietoni, a traficului, poate nu este o idee asa buna, ceilalti sunt la fel de revoltati de starea drumurilor ca si noi si nu au absolut nicio vina. Putem face totul intr-un mod putin mai civilizat. Am dezbatut putin ideea intre noi dar momentan suntem cam putini, toata lumea urla pe forum dar in afara lui marea majoritate a lucrurilor vorbite aici raman la stadiul de vorbe. Chiar mi-as dori sa ma insel de data asta. Pana acum suntem vreo 6 motoare dispuse sa o facem in alt fel... cam putini nu ?

 

Nu blocatul intersectiilor este solutia, dar putem atrage atentia, aratand cu degetul, asta iti garantez eu.

 

Hai sa lasam topicul asta asa cum este, sa ramana ceva ce ne aminteste de doua persoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihniti-va in pace, Madalina si Qaz! :( :P

De 2 zile citesc topicul asta si nu-mi vine sa cred. Nu am cunoscut-o decat pe Harley( am vazut-o de cateva ori) printre care o data la inmormantare la Rontz.

Mi-a sarit imediat in ochi cand il mormaia pe Alter Ego ca nu isi pusese genunchierele in ziua aia :)

Chiar nu ma gandeam atunci ca peste 2 ani avea sa-i vina si ei randul... :rose:

E f.trist ce s-a intamplat si e trist cand vezi in ce s-a transformat si topicul asta in loc sa il tinem curat pt cei doi.

Acum ceva timp ma intreba cineva de pe forum daca nu mai vine odata carnetul ala si ma gandesc si acum: pai uite...,uite ca nu mai vine,anul trecut era sa ne facem praf si eu si prietenul meu pt ca "o minte luminata" a intors in fata noastra si el a franat in ultimul moment. In fiecare zi merg cu masina si nu e zi in care sa nu ma crucesc de modalitatea unora de a "conduce" :rose:

Am vazut reportajul in care aratau cum asfaltau aia gura aia de canal si continui sa ma intreb daca oamenii aia mai pot dormi noaptea

Editat de roxa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greu pentru noi dar mult mai greu pentru familii. Nu are sens sa povestesc pentru vanatorii de senzational.

La Mada imi venea sa urlu ca nu e ea, chiar nu vedeti? E printre primele persoane cunoscute din lumea moto, desi pe atunci doar cocheta cu ideea. De 8 ani o stiu, ne-am intalnit cand ii mergea bine si iubea, cand avea probleme sau suferea. Avea primul costum integral dinainte de motor, drept pentru care radeam de ea ca ce bine ii sta pe gard la arc asteptand. Avea tot felu de prostiute si copilarii, spamuri si altele. Era farmecul ei de a zambi indiferent de conditii, de a se face observata si placuta. Chiar m-am mirat cand am vazut-o la Margineanu stand langa Qaz, nu stiam ca sunt prieteni de atatia ani. Zambeau amandoi, erau relaxati. Presupunerile si supozitiile despre ce a urmat, le facem toti, dar momentan nu avem nici o concluzie. Daca si cu parca...

 

Niko te-as intreba fara sa dramatizez, daca eram eu, scriai la fel? Esti convins? Sau asteptai sa afli ce s-a intamplat de la cei in drept? IML, politie

Celorlalti le-as spune daca chiar ii intereseaza asa tare situatia, sa dea un banut familiilor, sau macar un semn, o scrisoare de condoleante. Daca nu ii intereseaza de ce mai racaie aici, unde doare? Mi-a zis cineva ca a dat refresh toata ziua ieri sa vada daca nu e gluma. Ieri la cimitir la Qaz ultimul lucru pe care l-am auzit de la logodnica lui Qaz a fost sfasietor: Da' daca a fostin coma si se trezeste?

 

Mama Madalinei m-a rugat ceva, ma voi tine de promisiune asa cum stiu eu mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nightwolf, esti gaborul tipic... plin de el si ingamfat..."vezi, Doamne, cine mi-s!"

Din cauza astora ca tine nu va suporta lumea . Noroc ca am prieteni politisti care sunt baieti buni...

Scuze de offtopic... dar nu suport superioritatea asta afisata de "Garcea" gen cumatru', superioritate care este, evident, doar in mintea lor...

 

Noi am mai avut show-uri si de fiecare data ai pierdut. Dar de fiecare data. Nu strica topic-ul asta cu o vendeta personala impotriva mea pt ca eu nu m-am luat de tine si de nimeni aici. Din contra... daca nu poti sa te detasezi stai in banca ta si maraie acolo nu ma musca ca ripostez. Nu m-am dat rotund, nu m-am laudat nu nimic. Am stat cuminte. DAR nu ma calca nici tu si nici tovarasii tai pe coada. Ca daca incep sa-mi dau drumu` la gura s-ar putea ca lumea sa perceapa altfel anumite chestii ale "comunitatii moto". Si stai tu linistita ca pana una alta nu ma pot compara cu tine si nici tu cu mine. Iar cum eu nu am nicio treaba cu domeniul tau de activitate la fel nici tu cu al meu. Si pana la urma superioritatea vine din partea ta si a altora ca tine care va considerati cunoscatori si sunteti necoplanari.

 

Hai ca am aberat destul. Vrei sa te iei de mine ti-am mai spus: exista PM. A mai trecut un an si ai ramas aceeasi fiinta care da din gura fara sa cunoasca persoana. Stai tu acolo la tine in cuib si lasa-ma pe mine sa-mi vad in continuare de treaba. Si lumea nu ma suporta pt ca le spun lucrurilor pe nume si nu le convine. Nu ca am aere de superioritate. Desi as putea sa am de 100x mai multe aere tinand cont de anumite imprejurari.

 

Iertati voi ceilalti offtopic-ul dar cand vezi anumite tampenii scrise chiar nu te poti abtine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-i odihneasca! :rose:

 

Scriu acest topic cu lacrimi in ochi si cu un mare nod in gat,si vreau s-o cunoasteti pe Mada Moto asa cum o numeau prieteni si cei care o cunosteau pe Madalina Avram Dana,din cateva poze din miile pe care le avea aceasta fiinta minunata.Plang pentru aceasta nenorocire ce sa abatut peste cele doua familii din multe altele.Va rog sa nu uitati nici unul din parteneri nostri de drum pe doua roti peste care sau abatut necazuri.Condoleante familiilor indoliate.

 

 

Vei ramane in sufletul nostru Mada Moto.

 

 

Dumnezeu sa-i ierte.....intr-adevar mare pacat ca au plecat dintre noi prea devreme. Numai pe Madalina am apucat sa o cunosc si pofta ei de viata era enorma.

 

Lasati-i sa se odihneasca in pace :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rugam sa pastrati decenta si buna cuviinta.DAC MOTORS va da un comunicat oficial cu privire la unele date ale accidentului si asta numai si cu acordul familie AVRAM, pt ca vom actiona numai in aceste conditi rog cei care au fost la locul accidentului sa nu mai posteze sau sa se aventureze in discuti interminabile fara sens,nu dorim sa ascundem nimic,nici nu avem,dar speculatiile si unele aberati postate aici au inpins mass media sa traga concluzi eronate tot odata rugam AMR ca orice au de gind sa intreprinda in acest caz sa nu o faca fara consultarea si incuviintarea DAC MOTORS si FAMILIA AVRAM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...