Sari la conținut

Ture moto


Stau-De-6
 Share

Postări Recomandate

Ca sa nu deschidem cate un topic pt fiecare iesire din weekend, o sa postam aici o scurta descriere + cateva poze de la fiecare tura. :drink:

 

Asadar, incep eu. Ne-am plimbat weekendul acesta peste 500 km. Am mers spre Cluj, pt ca la Tihuta inca e frig si nu vrem ca zapada care se topeste direct pe drum sa ne faca surprize.

 

 

Weekendul viitor se anunta iar caldura! :wink:

A sosit primavara! :D

post-28093-1269198991_thumb.jpg

post-28093-1269199018_thumb.jpg

post-28093-1269199074_thumb.jpg

post-28093-1269199117_thumb.jpg

post-28093-1269199153_thumb.jpg

post-28093-1269199181_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

S-ar putea, te rog, sa faci sticky acest topic? Anul trecut am facut cate un topic pt fiecare iesire, ma gandesc sa nu facem si anul acesta la fel si sa le postam pe toate intr-unul singur.

Topicul e sticky, dar va rog ca la fiecare post sa spuneti clar data si locul faptei ca altfel la un moment dat nu o sa mai intelegeti nimic din el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu pana la cluj ieri,defapt se stie...ne-am intalnit pe drum :drink:.
Da, parca m-am vazut in oglinda in curba aia. :wink:

 

 

Topicul e sticky, dar va rog ca la fiecare post sa spuneti clar data si locul faptei ca altfel la un moment dat nu o sa mai intelegeti nimic din el...
Multumiri!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina treaba Nicule, am profitat si eu un pic de placuta zi de sambata (20.03.2010), dar drumul spre Mures ii varza, efectiv dea'mp...ixul... este ideal pt enduro/cross, pe unele portiuni poti face chiar si trial, cel putin pana in Reghin... :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana nu de mult, nu aveam drumuri, indiferent de directia pe care ti-o alegeai sa "fugi" din oras. Cel putin acum, putem merge la Vatra-Dornei si la Cluj fara sa fim nevoiti sa schimbam semeringurile la furca, dupa ce ne intoarcem.

Ai dreptate, drumul de la Teaca la Reghin arata ca dupa un bombardament. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io vreau si io vreau ;) ..mno ce fain baieti ...va dat domnul vreme buna din timp , sa mai adaugati poze si din weku asta .macar atat sa imi clatesc si eu ochii daca nu pot face altceva :cheers: ....salutariii catre totti a acolo ,si grija mare de voi fara incidente neplacute ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut azi o plimbarica pana la Dej, am baut un suc si ne-am intors... vreo 4 nakeduri, o sportiva mica (paulikaa), un maxi scuter si un soft enduro ;)... mers frumos, fara nici un incident (in afara unui telefon zburat din buzunar la viteza si recuperat pana la ultima bucatica, care inca mai funcioneaza).... sa avem un sezon bun :cheers:

Editat de kanguru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos, baieti! ;)

 

Si noi am iesit pana aproape de Campulung Moldovenesc. Ne-am dat pe Mestecanis.

Daca tot ploua, sa speram ca o sa curete drumul de pietris si de praf cat mai repede. :)

Poze n-am facut, am purtat aparatul degeaba dupa noi.

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kanguru ( :) ala cu motor negru de suna tare), va ureaza la toti un Paste Fericit, multa sanatate si km cat mai multi fara evenimente :lol:

 

 

si hai cu vremea buna, numai bine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Sambata mai avem cate ceva de lucru, dar duminica putem sa ne organizam intr-un grup compact (pana la Valea Strajii :laugh:) si de acolo ne intalnim dupa Tihuta.

 

ai dreptate SaSe... ne auzim maine, incerc sa adun si eu vreo' cativa din regimul meu de mers si sper sa ne adunam o gasculita frumoasa... ne auzim la un telefon :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ora 13 trebe sa fiu la job :rolleyes:

asfalt uscat va doresc.

 

dar ieri am iesit si noi un piculetz...

post-4187-1272180349_thumb.jpg

post-4187-1272180356_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar ieri am iesit si noi un piculetz...
Da, ne-am intalnit. Cand voi mergeati spre V-Dornei noi ne-am intors.

 

post-28093-1272268699_thumb.jpg

 

 

 

Rusinica mare, ati venit la Cluj si nu ati dat un smen!!
Pai am scris aici. Trebuia sa ne dai un telefon, nu puteam sa ne autoinvitam noi. :rolleyes:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...