Sari la conținut

Morocco Blues Ride 2010


ekkemu
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Vreau sa va anunt despre o tura in Maroc care va incepe peste 2 zile. Suntem o gasca de 6 motoare, 7 oameni si timp de 4 saptamani mergem sa vedem Maroc-ul, cat de offroad se poate.

 

Ne putati urmari si live pentru ca vom avea tracking cu noi. Detalii si posturi noi vor fi la adresa:

 

http://www.adventuretours.ro/

 

Tin sa mentionez ca aceasta expeditie este posibila si cu ajutorul sponsorilor nostri:

post-24812-1269561769_thumb.pngpost-24812-1269561689_thumb.jpgpost-24812-1269561783_thumb.png post-24812-1269561794.pngpost-24812-1269561804_thumb.pngpost-24812-1269561817_thumb.png

 

De asemenea le multumim pentru ajutor si colaborare:

post-24812-1269561732.png post-24812-1269561743.jpg

Editat de Thomas
La cerere "sa lase o singura data fiecare poza cu sponsori si cu link-ul la site"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Superb site-ul vostru si f.fain si cel al lui Dan Colceriu !

Ma consider fara dubii abonat la povestea excursiei si de-abia astept sa va intoaceti pentru a invata din experienta voastra.

Godspeed, people !

 

Raul

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, acuma vad cum imi arata post-ul. Aseara mi-a dat ceva eroare la postare si vad ca e cam varza. Poate are timp un admin sa ma ajuta si sa-l editeze, sa lase o singura data fiecare poza cu sponsori si cu link-ul la site.

 

Sa ne auzim cu bine peste o luna, sper sa avem ce povesti :cheers:

 

 

Adi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* m-am uitat pe site-ul de la vostru, ati reusit sa strangeti foarte multe imagini frumoase dintr-o singura tura, in Romania(!). o poveste de succes, cum s-ar zice :cheers: ati avut de toate, vreme ostila, nameti, motorete "ranite", nopti reci in cort si in shura, foc de lemne in fiecare zi, shleauri, pustietate, suisuri si coborasuri (la propriu!), dar tot nu v-ati lasat. felicitari!

 

multa bafta in Morroco! ...abia astept sa ne tineti la curent si aici, e un traseu superb pe care imi doresc sa-l fac candva.

 

l.e. fotografiile sunt de nota 10!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

s-au mai miscat de-atunci si sunt si ceva poze din Spania si Maroc deja:

 

http://www.adventuretours.ro/reports/category/maroc

 

cateva poze, mai multe in poveste:

 

DSC_9840.jpg

 

DSC_9925.jpg

 

DSC_0010.jpg

 

DSC_0034.jpg

 

DSC_0088.jpg

 

DSC_0291.jpg

 

DSC_0359.jpg

 

DSC_0383.jpg

 

DSC_0480.jpg

 

DSC_0559.jpg

 

DSC_0615.jpg

Editat de hoozit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* ma uit pe pagina voastra (adventuretours) in fiecare dimineata la cafea. ma trezeste! ...si imi da un chef de viata si de drum cum n-am mai avut de mult :blink:

 

sa mergeti sanatosi si cu voie-buna, temerarilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* ma uit pe pagina voastra (adventuretours) in fiecare dimineata la cafea. ma trezeste! ...si imi da un chef de viata si de drum cum n-am mai avut de mult :love:

 

sa mergeti sanatosi si cu voie-buna, temerarilor!

atunci maine dimineata o sa mai ai ce vedea, a aparut si povestea saptamanii trecute :laugh:

 

DSC_1227.jpg

 

DSC_1139.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci maine dimineata o sa mai ai ce vedea, a aparut si povestea saptamanii trecute :love:

 

* eu nu-s prea matinala de felul meu. da' acum am un motiv :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...