Jump to content

JOIA MOTO - Moto Thursday

Recommended Posts

Ba, JJ, nu poti sa misti de fiecare data, Se mai intampla sa fii si obosit. Asa ca, atunci doar stai and enjoy the filing, intelesi mata? :()

La Intercontinental in fata bre e locul de parcare.

@jamalex: bai bre, da' tu ce ai frate cu Baicars? Nu te simti bine acolo? Daca vrei sa bei si-n alta parte, sa stii ca mai ezista si alte zile... eu, unul, nu-s de acord cu schimbarea traseului. tz-am spus, putem sa facem tura care se termina acolo, prin alte plaiuri mioritice ale urbei noastre dragi...

@sascha: daca nu aveai si simtul umorului, pe langa celelalte calitati evidente (moama ce am zis-o:P) nu mai aveai niciun... fun (sau fan, cum vrei sa o... percepi). Tocmai Joi, tre' matale sa ajungi la 22.30 acasa? Las-o si tu pe Vineri. Te duc eu Vineri la ora 22.30 acasa :D)

• Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, vin si eu cu Grumpy sa ma asigur ca treaba e facuta bine :(

Ba, JJ, nu poti sa misti de fiecare data, Se mai intampla sa fii si obosit. Asa ca, atunci doar stai and enjoy the filing, intelesi mata? :D)

La Intercontinental in fata bre e locul de parcare.

N-oi putea tu de fiecare data, mah!! :(

Cat despre "filing".. nu indosariezi contracte, nu'tz pilesti unghiile, ci te bucuri de ceea ce simti (feeling).. :P

Sesiunea s-a dus, daca nu bag motorul in garaj la decarenat, vopsit etc pana joi, vin si eu la o tura. Si poate si ceilalti posesori de GS500 ca tot ne intalnim la ora aia la academie.

Zaelu, daca mai ai .psd-ul ala pune-l si tu pe transfer.ro sau pe mail, te rog.

Poza am scos-o la rugamintea lui Sascha, daca nu a fost nici unul mai rapid cu un save :(

Poza am scos-o la rugamintea lui Sascha, daca nu a fost nici unul mai rapid cu un save :P

Wrong. :( N-am salvat-o, dar am vizionat-o, e inca prin cache.. da' 1. la mana: mi-e lene s-o caut; 2. la picior: daca don'soara nu doreste sa apara p'acilea, nu poci s-o pasez altuia.. :D

bre da poza mea nu a iesit bine mah criticilor de arta specializat in nudul gol

astept 15 min acum sa imi dea raspuns grumpy :( of ce viata de forumist ....

Edited by Florin_FZN

In poza ta, Sascha nu e in nudu' gol. Deci esti off-topic.. :(

Edited by Just_John

Daca te asteptai sa-ti laud talentul la fotografie, sa stii ca nu ai pus bine poza. Cu fete frumoase, toti suntem fotografi (sau cameramani, dupa caz). Daca vrei sa te laud pe tine si nu modelul tau, fa si tu o poza la o baba. O poza care sa aibe un aer de vintage, de ani de glorie, de ceva :)

Oricum, poza este... incitanta. Vorba ceea, niste tzatze un pic dezgolite vor avea efect mai incitant decat unele dezgolite complet... din prima :(

@jj: nu a zis nimeni sa cauti poza prin cache si sa o pui pe net. dar daca te milostivesti de un biet satanist roacker si violator de babe, iti dau adresa de mail :D

@sascha: tot tu esti si in poza asta? http://images.fanpop.com/images/image_uplo...494_470_626.jpg :P

:(

Foarte tare, frate! Dar, cred ca trebuia sa pui poza lui sascha, ca pana una alta, ea a pozat la "Photo Thursday" :D)

pai daca voi sunteti timizi... trebuia sa dati jos textila si sa militati "naked on bike" pt toti motociclistii :D (era si un clip ceva de genul asta) iar eu promit ca voi pune pozele pe forum :(

@Florine, bine bine, ai modificat loggo-ul pentru baietei, dar unde e loggo-ul pentru fetite?? Sau noi suntem cantitate neglijabila? :(

@Florine, bine bine, ai modificat loggo-ul pentru baietei, dar unde e loggo-ul pentru fetite?? Sau noi suntem cantitate neglijabila? :D

:(

vrem logo si cu baieti sexosi. ne faci? :P

Eu am sa vin joi tot de la 19:00; 18:30 e prea devreme, n-am cand ajunge de la munca. Daca se voteaza, si eu tot pentru Biker's Otopeni votez.

@Dexter

Florine, vezi ca se propusese un naked thursday si, pana una alta, eram singurul care spusese ca se baga :D

@sascha: 'Neata. :(

Hello :( what`s up?

PS. Ce tare ar fi sa mearga toata lumea goala pe motoare joia asta! Totusi cred ca am lua toti amenda :D

Edited by sascha