Jump to content

JOIA MOTO - Moto Thursday

zaelu
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu,bre JJ-ule mai rau ! Da macar acu am mai capatat ecsperienta la carat mobre ! La lectia viitoare ,urcatul mobrei pe scari in "Z" ! :D

Cand o sa ajungem la "Y" o sa fie mai dubios.. ai de unde sa faci rost d'un flex?? :(

Sunt bisexuala.

Eh, asa mai vii d'acasa!! :P Mi-ai luat piatra asta de pe inima:

heart-rock.jpg

Sascha, te rog. Nu am zis nicaieri ca vin in fusta fara chilotei :(

QUOTE (sascha @ Jul 20 2010, 11:56 AM)

Sau o fustita fara chilotei!

QUOTE (grumpy @ Jul 20 2010, 12:31 PM)

Deci, s-a votat! Sascha vine in fustita, fara chilotei.

QUOTE (sascha @ Jul 20 2010, 12:36 PM)

Poftim?

nu s-a votat ci a fost propunerea ei

@JJ nici eu n-am plecat din tara bre- doar IP-ul

s-a discutat deja.

Atentie la mine copii! Se pare ca joia moto trece printr-o perioada de reorganizare si redescoperirea unor noi oportunitati de colaborare... ca sa zic asa.

Drept pentru care eu vin cu o noua idee: caut colaboratori sa deschidem un sex-shop "joia-motosex". Pe stoc se vor putea gasi, prezervative, vibratoare, lanterne, bice si alte accesorii necesare motociclistilor, toate branduite joia moto, avand, cu scris de 4 italic si instructiunile de deplasare plus traseul de fiecare joi. Discount 10% evident pentru toti participantii.

Nu m-am hotarat daca trebuie scris cu arial sau times new roman.

ARIAL :( musai.

eu am inteles ideea : ne-a certat domnu graulv ca s-a dus dracu' topica intr-o semi matrimoneala cu substratul eco(sex)logice.

O sa incerc sa nu mai fac off-topic :D

Edited by jamalex2000

Atentie la mine copii! Se pare ca joia moto trece printr-o perioada de reorganizare si redescoperirea unor noi oportunitati de colaborare... ca sa zic asa.

Drept pentru care eu vin cu o noua idee: caut colaboratori sa deschidem un sex-shop "joia-motosex". Pe stoc se vor putea gasi, prezervative, vibratoare, lanterne, bice si alte accesorii necesare motociclistilor, toate branduite joia moto, avand, cu scris de 4 italic si instructiunile de deplasare plus traseul de fiecare joi. Discount 10% evident pentru toti participantii.

Nu m-am hotarat daca trebuie scris cu arial sau times new roman.

bai, sa stii ca e o idee buna. pe criza asta nu mai merge mai nicio afacere, insa chestii legate de sex se vor vinde intotdeauna. facem si noi un ban cinstit, nu? :(

deci pana la urma, maine imi iau aripiled sau nu? :D

ana , vii si tu cu aripile la purtator?

Ally, veverito, eu zic sa ii organizam noi pe baieti, ca altfel o iau razna de tot :( parca vad ca la viitoarea ieseala ei hotarasc sa venim toti costumati gen sado maso :D

Ally n-auzi ca eu tre sa vin cu aripile si cu un cearsaf? gen maica domnului?! prefer asa, decat la pasa goala :P

Edited by ana.maria

Ba, da chiar asa? Va las singuri vreo doua saptamani si o luati razna... Grumpy, Zaelule, le-ati cam scapat pe fete din mana, bag sama... Ia ca vin io maine pe la Inter sa execut o disciplinare de grup.

Ally, veverito, eu zic sa ii organizam noi pe baieti, ca altfel o iau razna de tot :( parca vad ca la viitoarea ieseala ei hotarasc sa venim toti costumati gen sado maso :D

Ally n-auzi ca eu tre sa vin cu aripile si cu un cearsaf? gen maica domnului?! prefer asa, decat la pasa goala :P

pai ii organizam imediat.aprindem lumina! :D pai deci va luati aripioarele?ca sa`mi iau si io urechile.joia zoo moto

ps: incercati aici http://www.simpatie.ro/ :)))

Da' ce fete vin la actiunea asta ? Sint valabile ? Nu ca m-asi insura din nou , da' o companie feminina placuta ma face sa reconsider treaba cu violenta in trafic. Asta daca nu intra unu' mai tare in mine , ca uit de politete. :(

E valabile toate fetele care au venit la Joia Moto vreodata. Chiar si Zaelu! :()

N-auzi bre ca suntem fetitze, deci... Sariti! :D

Bei , daca e haladite si tari in gura , pa sistem biturbo , se stie , pa jmecherie, vin mie-n suta , sa moara viata mea , de nu vin.

Mesaj completat

Palalilaaaaa , sa vad care o ia pa balena aia de Nickita , viata mea , sufletu' meu , ca merge pe o rota fara sa vrea. Asta daca reuseste s-o ia din loc.