Jump to content

JOIA MOTO - Moto Thursday

zaelu
 Share

Recommended Posts

18112345038 - garnitura de la mijloc dintre toba si galerie ~ 18.10$ - lei cu tva -64 - 3-4 zile

18112345037 - garnitura dintre cele 2 galerii ~18.10$ - lei cu tva - 64 - 3-4 zile

18112345039 x2 - cele 2 garnituri care intra in bloc ~ 3.65$ *2 - lei cu tva -13x 2 - 3-4 zile

am sunat la ei acum.

manopera cat costa (eventual PM) si cand ai timp sa o sa faci? acum nu imi dau seama cand are 1500 de ture sau 5000 face rau de tot in continuu

sunt OK preturile de la bavaria oarecum ~ cu cele de pe realOEM.com sau tu le-ai luat de pe MAXBMW ?

Preturile sunt de pe maxbmw, pentru ca pe saitu Bavariei nu exista transparenta dar, in principiu, preturile se apropie de realitate. De cateva ori, la Bavaria am gasit mai ieftin decat pe MaxBmw...

• Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

De halouin :P)) nu am exagerat cu pozele ca nu am drept de autor asupra lor :)

Bai ... noroc ca mai stai si jos, acum am vazut si eu cate alunitze ai ... zici ca esti Calea Lactee ...

Bai astia, joistii mai enduristi, am vorbit si cu domnu' Jamalex si am stabilit pentru sambata sau duminica un gratar la CIRCUITUL ASTA . Ca sa va lamuriti despre ce e vorba vedeti ultimul meu post de pe topicul ala si filmuletele baietilor de dinainte. Locul e la vreo 30 km de Bucale, accesibil pentru orice fel de mobre, deci pot veni chiar si ai de nu vor sa se dea enduro. Mi se pare un motiv bun de gratar. Deocamdata suntem vreo 4 si mai astept confirmarea de la inca vreo 4 prieteni. Daca nu ploua pana in weekend eu ma duc mai mult ca sigur. Deci care mai doreste, care mai pofteste...

PS Ca sa nu se mai mire unii: am ales varianta asta din lipsa de bani pentru o tura pe foretiere/coclauri montane.

E excelenta ideea ta

Da daca tot e sa iesim pe circuit eu zic sa mergema potigrafu; e la fel ca cel din militari, numai ca acolo cine doreste poate sa vorbeasca cu Che si sa ne aduca si vreo doua caprite. Daca nu, din cate stiu e gratis sa intri cu vaca la plimbarica. Da pe mine ma tenteaza de mult capritele lui Che. Grataru ramane in picioare

Mesaj completat

Le: e vorba de www.enduroparc.ro

Se cauta martorii din seara accidentului pentru o scurta declaratie la politie. De preferat ar fi sa cadem de comun acord cu o zi anume si o ora. Cine doreste sa mearga sa lase un mesaj aici. Va multumesc.

Eu ma duc, din cate am inteles pe joi dimineata

Stii sigur ca Joi dimineata? Eu am fost sunat ieri de catre sotia lui Tibi si de asta am postat aici, ca e mai usor sa aduni lumea si sa se stabileasca o zi si o ora. :)

Stii sigur ca Joi dimineata? Eu am fost sunat ieri de catre sotia lui Tibi si de asta am postat aici, ca e mai usor sa aduni lumea si sa se stabileasca o zi si o ora. :)

m-a sunat si pe mine si tot de joi dimineata stiu.

tineti-ma la curent si pe mine k vin.

E excelenta ideea ta

Da daca tot e sa iesim pe circuit eu zic sa mergema potigrafu; e la fel ca cel din militari, numai ca acolo cine doreste poate sa vorbeasca cu Che si sa ne aduca si vreo doua caprite. Daca nu, din cate stiu e gratis sa intri cu vaca la plimbarica. Da pe mine ma tenteaza de mult capritele lui Che. Grataru ramane in picioare

Mesaj completat

Le: e vorba de www.enduroparc.ro

Da, man, am fost si la Enduro Parc, acum o saptamana. Nu era nimeni asa ca m-am dat un pic si m-am carat.

Si m-ar interesa si pe mine o tura cu ceva capre, dar in momentul asta e vorba de bani. Reparatia vacii m-a saracit grav pentru vreo trei luni.

Edited by speedy.k

Pentru JM 4 Noiembrie 2010

Prima ruta propusa:

Bucurestii Noi:

Universitate-Romana-Victoriei-Ion Mihalache-Bucurestii Noi-Jiului-Kiseleff-Arc-Charles DeGaule-Dorobanti-Dacia-Foisor-Traian-Watt

http://www.mopedmap.net/route/746543

Ally lucreaza la o a doua propunere cu traseu prin Giulesti. O las pe ea sa posteze.

feed-back?

Mesaj completat

Vizibil si aici

http://www.joiamoto.ro/forums/viewtopic.ph...b9447e431588cb3

si in curind dupa ce decidem traseul pe Facebook.