Sari la conținut

MOTO THURSDAY


rookie22
 Share

Postări Recomandate

Pe vremea cand nu exista Arad Bikers era totusi o comunitatea mai unita ca si acuma, tin minte foarte bine ca toata lumea iesea cu toata lumea, de cand voi v-ati facut o bisericuta iesiti voi cu voi, si noi restu, nu pentru ca nu ne-ati primit, dar nu mai e aceeasi atmosfera cum era inainte, de aia prefer sa ies singur, si pe unde vrea muschiu meu, nu pana la Timisoara si la Lipova.

 

Vb iara pe nas...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca am incerca sa ne "facem treaba" cu ce avem si cu cati avem zic ca ar fi super

pai asta ziceam

faceti-va treaba si va fi bine

Mesaj completat

Nu va mai agitati atata. Moto Joi dupa mine e o actine reusita aproape din toate punctele de vedere

....

E cazul de ceva proaspat.

Da, a fost reusita, dar s-a dezumflat

Asa ca intr-adevar, trebuie ceva proaspat, oamenii au o caracteristica nasoala: se plictisesc

Sa faci acelasi lucru in fiecare saptamana e mai plat ca apa de izvor :kiss:

Cand ati hotarat ca asociatia voastra sa se numeasca Arad Bikers v-ati asumat o mare responsabilitate, va trebui sa munciti foarte mult sa reprezentati bikerii aradeni. Nu cred ca aveti nevoie de un exemplu mai bun decat hunedorenii

Succes! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca cineva a respins pe cineva.La party ti-a placut.Te-a respins cineva?Hai sa nu intram in astfel de amanunte ca nu este cazul.

Taci ca vorbesti prostii, nu ai inteles nimic din ce am zis, tocmai am dat de inteles ca am fost primiti, alta e hiba.

Mesaj completat

Vb iara pe nas...

parerea mea, punct ! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce voiam sa scot in evidenta este lipsa motivatiei, daca oamenii nu sunt motivati, pur si simplu nu ii intereseaza

Si nu ma refer la motivatie financiara, ci la una psihologica, oamenii trebuie sa creada in ceea ce fac

Cine doreste sa faca ceva, face, fara sa aiba pretentii sau sa arate cu degetul spre cei care nu sunt de acord cu el

Ati facut Arad Bikers pentru ca ati crezut in ceea ce faceti si e foarte bine

 

Motojoi este menit sa schimbe niste mentalitati: a soferilor care ignora motociclistii dar si a motociclistilor care se ignora reciproc, si asta este o actiune de durata, ca picatura chinezeasca

Dar de aici pana la fraze acuzative "ca ala nici nu o venit, dar vorbeste" e cale lunga

Daca vrem sa fim vazuti ca "baieti buni" atunci chiar trebuie sa fim mai buni

Schimbarea trebuie sa inceapa din noi

ca sa fim respectati trebuie sa respectam si sa NE respectam

:moto: beautiful...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trăbă avut grijă :kiss:

"Trăbă avut grijă" că expiră asigurarile :lol:

 

AÂşa că Âşi eu zic pass, că n-am bani să fac asigurarea :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca tare scumpa-i asigurarea , 1 plin de benzol

Daca tie iti intra de 160 lei benzol.. fain ca ai autonomie mare! :moto:

Si fain de tine ca esti in bani :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Trăbă avut grijă" că expiră asigurarile :kiss:

 

AÂşa că Âşi eu zic pass, că n-am bani să fac asigurarea :moto:

ARDAF in hol la real,110 ron.cel mai ieftin..

Editat de laumoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ARDAF in hol la real,110 ron.cel mai ieftin..

Tine cont de ani , `tuman regulile lor si de discrimare dupa ani! Pentru cei tineri ii cel mai scump! Cu toate ca nu toti suntem teribilisti ca Makaveli :moto:

 

Am verificat acuma si tot ARDAF-u imi da cel mai bun pret. Tot la ei am si acuma facut. Si a ramas vad ca tot 140 lei/6luni. Tu avand pe la 30 ani, ii cel mai ieftin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tine cont de ani , `tuman regulile lor si de discrimare dupa ani! Pentru cei tineri ii cel mai scump! Cu toate ca nu toti suntem teribilisti ca Makaveli :moto:

 

Am verificat acuma si tot ARDAF-u imi da cel mai bun pret. Tot la ei am si acuma facut. Si a ramas vad ca tot 140 lei/6luni. Tu avand pe la 30 ani, ii cel mai ieftin!

eu am motoru pe numele lu Kato si alu Kato pe numele meu . deci io am asigurare ieftina :kiss:) si cine e teribilist ca nu am inteles bine faza cu teribilist ? voi aveti motoare sa mereti cu 100 . apai mie la 100 imi vine sa ma dau jos de pe motor .

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am motoru pe numele lu Kato si alu Kato pe numele meu . deci io am asigurare ieftina :moto:) si cine e teribilist ca nu am inteles bine faza cu teribilist ? voi aveti motoare sa mereti cu 100 . apai mie la 100 imi vine sa ma dau jos de pe motor .

Eu am zis ca o gluma , ca toata lumea te ataca p`aici pe forum :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am motoru pe numele lu Kato si alu Kato pe numele meu . deci io am asigurare ieftina ;)) si cine e teribilist ca nu am inteles bine faza cu teribilist ? voi aveti motoare sa mereti cu 100 . apai mie la 100 imi vine sa ma dau jos de pe motor .

 

;) .....eu o sa ma limitez daca il fac streetfighter....ma limitez pe la vreo 100 km\h constant intr-o roata:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) .....eu o sa ma limitez daca il fac streetfighter....ma limitez pe la vreo 100 km\h constant intr-o roata:D

Deja e streetfighter la propriu si la figurat. Atata banda scoth pe mobra aia nu am vazut nici macar pe un colet postal. Mai cadru lipseste sa fie prins cu scoth. fa ceva cu mobra aia saraca. Fa-o de stunt si ia-ti alta cu care sa mergi cum trebuie pe strada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimabililor, va multumesc pentru rapiditatea cu care m-ati facut sa ma lamuresc de ce sunteti in stare

E suficient sa arunce un nebun o piatra in balta ca sa sariti toti dupa ea

Toti il acuzati pe makaveli, dar nici unul nu e mai bun ca el

Poluati toate topicurile, care vine la rand, pana si moderatorii s-au plictisit sa controleze sectiunea Arad

Nu mai aveti pic de discernamant sau decenta, nu va pasa absolut de loc de imaginea de baieti buni pe care ati mimat ca incercati sa o scoateti in evidenta la cele cateva motothursday reusite

Chiar daca a postat pe alt topic, Cote a avut o sclipire invitandu-va sa gasiti o alternativa la motojoi, de ce nu ganditi putin, poate gasiti ceva util

Faceti un serviciu comunitatii moto din Arad: nu transformati forumul in chat room

Eu nu am treaba cu nimeni, dar nu faceti altceva decat sa va taiati singuri craca de sub picioare, va dezbinati apoi incercati sa gasiti solutii care sa va uneasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit un post inteligent

Nu te umfla in pene, ca nu ti-am luat apararea

In caz ca nu ti-ai dat seama, TU esti cel care inflameaza spiritele la ora actuala

Nu sunt chiar atat de idiot incat sa nu-mi dau seama ca o faci intentionat

Si-au dat seama si altii, si ar trebui sa gandesti la rece si sa realizezi ce de fapt iti faci rau doar tie

Pe noi ne cam doare in organ de tine atata vreme cat nu vii cu chestii mai inteligente

Maturizeaza-te, e in folosul tau ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu la fel. numai ca o sa ajungem sa fim doar noi 2 :(

3 ;)

 

ca tare scumpa-i asigurarea , 1 plin de benzol

ioi ce fain ar fii sa fie numa' un plin de benzol... 30 lei ;)

pt noi astia cu 125 ar trebui sa fie mai ieftina asigurarea ca nu prindem viteza incat sa indoim restul vehiculelor :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...