Sari la conținut

MOTO THURSDAY


rookie22
 Share

Postări Recomandate

....Tu de ce zici ca "nu ai cu cine" ?...

 

Mda....

Maka nu are cu cine

Eu il citam

Sau ai lipsit la ora cand colegii tai de scoala generala invatau despre ghilimele? Offff, copiii astia

Bine zice Petre ca imi pierd vremea cu voi

Hai ca va las in pace, promit ca nu va mai zic nimic

Nici eu nu am cu cine :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai lasati barfele....,scoatem mobrele joi?..,ca e 1 Decembrie!!!

 

... n`ai cu cine ...mai bine stam pe motociclism :bounce: ....

 

Papa, fa-ti o poza pe motor sa ai permisiunea de a vorbi, nu vezi ca s-au tras pe aici derectori ce merg in delegatie la Timisoara :crack:

 

... mai bine merem la timi decat sa stam pe mess sau feisbuc a scz si pe motociclism...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce rost are sa va certati?nu vad sensul si logica.multi nu au avut motoare,multi nu circula cu ele,multi nu merg la timisoara si asa poate continua la infinit.si?posteaza toti.loc este.haide-ti sa nu mai dam dovada de frustrari,e loc pt toti.fiecare merge cand vrea,unde vrea,cu cine vrea.nu putem fii toti la fel,de aceea a fost inventata roata,becul,motorul otto si diesel..etc.pana si inventatorii acestor fiare,nu au fost la fel.avem loc oameni buni toti.

ne vedem maine?la ora 13?la kaufland?e bn?daca nu,propuneti voi o ora

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce rost are sa va certati?nu vad sensul si logica.multi nu au avut motoare,multi nu circula cu ele,multi nu merg la timisoara si asa poate continua la infinit.si?posteaza toti.loc este.haide-ti sa nu mai dam dovada de frustrari,e loc pt toti.fiecare merge cand vrea,unde vrea,cu cine vrea.nu putem fii toti la fel,de aceea a fost inventata roata,becul,motorul otto si diesel..etc.pana si inventatorii acestor fiare,nu au fost la fel.avem loc oameni buni toti.

ne vedem maine?la ora 13?la kaufland?e bn?daca nu,propuneti voi o ora

Tre sa intelegi ca unii inca se cred importanti pe aici pentru simplul fapt ca tin umbra pamantului, ce sa faci, unii se maturizeaza mai tarziu, altii deloc, revenind la subiect, eu maine lucrez deci pas la intalnire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revenind la subiect, eu maine lucrez deci pas la intalnire.

:agree:

:nono: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce oameni ba, nu aveti pic de simt al umorului, nu vedeti ca va agitati ca pepsi-urile, nu poate face omu o gluma ca voi luati totul in serios :moron:

ce rost are sa va certati?nu vad sensul si logica.multi nu au avut motoare,multi nu circula cu ele,multi nu merg la timisoara si asa poate continua la infinit.si?posteaza toti.loc este.haide-ti sa nu mai dam dovada de frustrari,e loc pt toti.fiecare merge cand vrea,unde vrea,cu cine vrea.nu putem fii toti la fel,de aceea a fost inventata roata,becul,motorul otto si diesel..etc.pana si inventatorii acestor fiare,nu au fost la fel.avem loc oameni buni toti.

ne vedem maine?la ora 13?la kaufland?e bn?daca nu,propuneti voi o ora

Dane nu ne certam, doar ca unii dintre ei o iau pe aratura, nu poti face o gluma sau purta o discutie ca ei imediat te critica si contrazic, inainte sa fi fost 10000 cluburi si 1000 asociatii acum 3-4 ani toti eram impreuna, toti ieseam impreuna, din pacate unii dintre ei s-au ajuns si stiti toti cum sunt romanii cad se ajung, apropo MARADEANU, tu asta vara cand dadeai ture de centru cu trotineta ta cum era?. Si ce va fute pe voi grija ca noi mergem la timisoara, ce sa faci in aradu asta , macar acolo mergi si ii vezi pe toti la un loc indiferent de club sau de ce motor are si culmea toti se inteleg, da noi Aradenii nu mergem sa ne afumam in baruri, bine ca acum 2-3 ani nu va plangeati de fum si de baruri si ne adunam cate 20-30 in flex sau nerv si totul era bine.....

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inainte sa fi fost 10000 cluburi si 1000 asociatii acum 3-4 ani toti eram impreuna, toti ieseam impreuna

Aici ai si tu dreptate... :bigstar: asta cred ca a remarcat toata lumea! De atunci "s-a destramat" comunitatea moto din Arad de cand fiecare vrea sa poarte un nume pe vesta. Si de aici e evident ca se fac grupulete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici ai si tu dreptate... :bigstar: asta cred ca a remarcat toata lumea! De atunci "s-a destramat" comunitatea moto din Arad de cand fiecare vrea sa poarte un nume pe vesta. Si de aici e evident ca se fac grupulete.

Gresit!!!,fiecare e liber sa faca ce doreste fie in club sau nu...

 

1Decembrie... :spsmile: :police8: :04Biker: :06Biker:

post-50516-0-07770000-1322754598_thumb.jpg

post-50516-0-39010100-1322754618_thumb.jpg

post-50516-0-55744200-1322754636_thumb.jpg

post-50516-0-59837400-1322754653_thumb.jpg

post-50516-0-47157100-1322754706_thumb.jpg

post-50516-0-72507700-1322754726_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo MARADEANU, tu asta vara cand dadeai ture de centru cu trotineta ta cum era?

eu mergeam pe centru ca sa-mi iau ceva de mancat sau de baut. Poti numara pe degetele unei maini cate ture de centru am dat fara vre-un scop anume...

si revening la subiect: a fost fain azi :D

Editat de maradeanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...acolo mergi si ii vezi pe toti la un loc indiferent de club sau de ce motor are si culmea toti se inteleg, da noi Aradenii nu mergem sa ne afumam in baruri, bine ca acum 2-3 ani nu va plangeati de fum si de baruri si ne adunam cate 20-30 in flex sau nerv si totul era bine.....

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

. Si ce va fute pe voi grija ca noi mergem la timisoara, ce sa faci in aradu asta , macar acolo mergi si ii vezi pe toti la un loc indiferent de club sau de ce motor are si culmea toti se inteleg, da noi Aradenii nu mergem sa ne afumam in baruri, bine ca acum 2-3 ani nu va plangeati de fum si de baruri si ne adunam cate 20-30 in flex sau nerv si totul era bine.....

 

pe niciunul nu il "fute grija" unde mergeti voi, chiar deloc, de acord ca cei din Timi sunt mai uniti, asta din 2 motive: 1. sunt mai multi si 2. Sorin si trupa, daca nu ar fi ei, si ei ar fi exact ca noi, pe langa asta, ai doar impresia ca se aduna toti, se aduna doar o mica parte acolo cu voi, voi va adunati poate 50-100, si in Timisoara sunt (zic eu ) macar 500 de motociclisti, si pe langa asta... nu vad ce e asa mare problema ca nu suntem curiosi unii de altii aici, ok ne respectam, ne salutam, dar sa nu ne facem iluzii ca 2 oameni sunt prieteni doar pt ca au motocicleta, fals, nici eu si nici altii nu isi aleg prietenii in functie de motor, masina, barca etc.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...