Sari la conținut

MOTO THURSDAY


rookie22
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poveste: aseară am rămas la port arthur ultimii eu Âşi cu Darius (14mad)... într-un final am plecat Âşi noi de acolo... când am trecut digul, către capătul străzii Gutuilor, ghici ce? AR 08 TRN... trăgea pe dreapta tot ce venea de la port arthur Âşi ne-au pus să suflăm în etilotest; Âşi ne-au mai spus că sunt acolo din cauză că au primit plângeri de la locuitorii din zonă că se turează motoare Âşi e gălăgie, Âşi au mai zis că dacă vor mai primii plângeri, vor fi nevoiți să facă o acțiune cu RAR-ul să măsoare zgomotul...

Cam asta a fost, fiecare înțelege ce vrea Âşi mai important, face ce vrea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poveste: aseară am rămas la port arthur ultimii eu Âşi cu Darius (14mad)... într-un final am plecat Âşi noi de acolo... când am trecut digul, către capătul străzii Gutuilor, ghici ce? AR 08 TRN... trăgea pe dreapta tot ce venea de la port arthur Âşi ne-au pus să suflăm în etilotest; Âşi ne-au mai spus că sunt acolo din cauză că au primit plângeri de la locuitorii din zonă că se turează motoare Âşi e gălăgie, Âşi au mai zis că dacă vor mai primii plângeri, vor fi nevoiți să facă o acțiune cu RAR-ul să măsoare zgomotul...

Cam asta a fost, fiecare înțelege ce vrea Âşi mai important, face ce vrea.

Mai dai in plm de locuitori besinosi. O fi vre-un grangure pe acolo care nu ne sufera. Crezi ca venea garda asa numa ca o trecut pe strada 20 mobre si o sunat vre-un amarat deranjat? Le inchide aia tf in nas. Aia cred ca sunt in stare sa reclame si cioara care croncane la ei pe gard. Parca am trece acolo zilnic. Eu nu cred ca a turat vre-un mobrist de la noi mobra pe portiunea aia de drum. Poate sunt alti mobristi pe acolo. Chestia cu masuratul zgomotului la toba nu stiu daca e legala, inca. De ce cand faci ITP-ul sau RAR-ul la inmatriculare, reanmatriculare, nu iti masoara duda sa vada cat urla? Pe multe mobre nu este inscriptionat nivelul de decibeli la o anumita turatie, ma refer la cele mai vechi putin. De unde stiu ei de ex la un CBR 600 din 90 cati decibeli tre sa dea? In final daca vreo-unuia care nu-i place ca trecem joi seara pe strada lui cu mobrele sa iasa afara sa stam de vorba. cum ziceam, plm de oameni....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai dai in plm de locuitori besinosi. O fi vre-un grangure pe acolo care nu ne sufera. Crezi ca venea garda asa numa ca o trecut pe strada 20 mobre si o sunat vre-un amarat deranjat? Le inchide aia tf in nas. Aia cred ca sunt in stare sa reclame si cioara care croncane la ei pe gard. Parca am trece acolo zilnic. Eu nu cred ca a turat vre-un mobrist de la noi mobra pe portiunea aia de drum. Poate sunt alti mobristi pe acolo. Chestia cu masuratul zgomotului la toba nu stiu daca e legala, inca. De ce cand faci ITP-ul sau RAR-ul la inmatriculare, reanmatriculare, nu iti masoara duda sa vada cat urla? Pe multe mobre nu este inscriptionat nivelul de decibeli la o anumita turatie, ma refer la cele mai vechi putin. De unde stiu ei de ex la un CBR 600 din 90 cati decibeli tre sa dea? In final daca vreo-unuia care nu-i place ca trecem joi seara pe strada lui cu mobrele sa iasa afara sa stam de vorba. cum ziceam, plm de oameni....

 

....nu stiu ei nivelu de decibeli la fiecare motor... dar probabil au ei un nivel peste care nare voie sa treaca....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai asa a fost in fiecare an...asta este .P.S. dupa ce au terminat cu noi aseara a mai oprit o masina...ghici ce a afisat etilotestu dupa ce a facut un blowjob soferu ? .....0.87 :friends: .Cica numa 2 beri o baut ....si ceva vin acasa :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva poze aici, dar mai multe pe Blog sau Picasa

 

DSC_0001.JPG

 

DSC_0008.JPG

 

DSC_0012.JPG

 

DSC_0029.JPG

 

DSC_0033.JPG

 

DSC_0036.JPG

 

DSC_0050.JPG

 

DSC_0058.JPG

 

DSC_0063.JPG

 

DSC_0085.JPG

 

DSC_0094.JPG

 

DSC_0100.JPG

 

DSC_0104.JPG

 

DSC_0119.JPG

 

DSC_0127.JPG

 

DSC_0124.JPG

 

DSC_0142.JPG

 

DSC_0151.JPG

 

DSC_0160.JPG

 

DSC_0168.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

...varsta?

 

nope...

importanța scăzută a evenimentului

dacă era important nu uitam :laugh:

 

Eu am iesit de la lucru abia la 8.30, cu toate ca trebuia sa termin la 4 ...

 

Deci si tu ai lipsit???

Ingrozitor, ce ne facem? :rusinica:

 

Sper ca va dati seama ca glumesc, nu vreau sa diminuez importanta iesirilor de joi

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaaaa Ghiorooooccccc :banana: :rock:

Vladi bah ca pana la Ghioroc va rupeti mobrele pe drumul ala in constructie iar cel ocolitor prin Paulis e prea lung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum sa fie prea lung... am fost joia trecuta pana la Cuvin la fratemio la cefenea (chiar in centru Cuvinului), si asfaltul e nou din Paulis pana in Cuvin (cu cateva locuri unde inca se mai lucreaza ce-i drept... pe balta nu am mai fost ca nu aveam ce face la ora 10 cand am ajuns noi... fiecare cum vrea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Inca vine lumea la Moto Joi :moto: 9.Aug.2012

 

DSC_0002.JPG

 

DSC_0004.JPG

 

DSC_0005.JPG

 

DSC_0006.JPG

 

DSC_0007.JPG

 

DSC_0008.JPG

 

DSC_0009.JPG

 

DSC_0010.JPG

 

DSC_0011.JPG

 

DSC_0012.JPG

 

DSC_0015.JPG

 

DSC_0019.JPG

 

DSC_0020.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...