Sari la conținut

Facerea de bine...


Vizitator _Raul_
 Share

Postări Recomandate

Pentru autocolante pentru motoare...

 

0256/497.500 - Trading Nord.. O firma cu sediul la Elba, langa Autogara. Eu mi-am facut autocolantele la Africana si le-or facut super ok! Tot ei mi le-au lipit pe carene si rezervor, dupa care m-am dus la vopsitor si mi-o dat un strat de lac peste.

 

DDC

 

Ai mers tu cu sabloanele, sau le aveau ei? Eu acum mi-am vopsit motocicleta, si vreau sa-i lipesc si eu, dar nu am sabloane, doar o poza jpg de proasta calitate

 

 

Mersi,

Daniel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator _Raul_

Topicul acesta a aparut din motivul de a impartasi si altora informatii de calitate, rare, importante, mai putin cunoscute de toata lumea si rezultate dintr-o experienta mai mult sau mai putin vasta (discutabila).

Cu scopul de a ii scuti pe unii de drumuri si nervi inutili.

 

Eu sunt zgarcit cand vine vorba de banii mei. Si cand vreau sa imi cumpar un anume produs iau in calcul toti comerciantii/locatiile lor si incep sa umblu.

De acum incolo o sa va scriu in paranteza si unde am cautat produsul X. Daca vreti mai ieftin sa cautati in cele care eu le-am omis.

 

@raoulserban:

- Toate firmele de curierat duc produsele in 24 de ore. La Urgent e un gras buhaios, cu ochelari cat China si care asa se uita la mine cand mai apar pe acolo sa ridic colete de parca a terminat MIT-ul si a inchis de 10 ore. Mie unul mi se par toti o apa si un pamant.

- In 7 ani de cand sunt in Timisoara am cumparat doar un set de 7 surubelnite cu 12 ron de la Praktiker. Si-au facut toti banii. Am apucat sa cumpar 3 seturi (lucru, garaj, acasa) pana sa isi dea seama si ei ca sunt bune si sa le scumpeasca la 23 de ron. Restul - niste chinezisme sau scule hobby de 3 ori mai scumpe decat in Brancoveanu, Mehala sau Moțul sau scule profi de 2 ori mai scumpe ca in magazine de specialitate. Singurul avantaj - ca gasesti totul acolo daca te grabesti rau, da` rau de tot. Ma bucuram la un bomfaier ieftin, cumparat la oferta, cu 12 ron, ca sa traversez strada la Auchan si sa gasesc unul si mai bun - pliabil pentru doua dimensiuni - la 3 ron in Auchan. Acelasi bax de cablu de 100 de metri, 4 fire x 1.5 mm, diferenta de 70 de ron intre Praktiker si InterHome.

A propos, stii care este singura chestie care am gasit-o dupa ore bune doar in Praktiker - becuri pe 24 V. Sistem din asta am la garajul de sub bloc si numai la ei am gasit.

 

 

Revenind:

 

* M-am hotarat acum o saptamana sa imi cumpar chingi pentru bagaje. Am cautat la Auchan, Real, Praktiker, Selgros, Metro si Kaufland. Cele mai ieftine au fost la Selgros (sunt la raionul auto). Au costat 8,5 lei. Sunt 2 bucati, 2.5m fiecare si aveau numai galbene (lucky me). Acum 1 an, acelasi tip de chingi, cel mai ieftin le-am gasit la MaxiScooter, la 10 sau 11 ron. Modelul este acesta :

post-3763-1269899293_thumb.jpg

 

* In aceeasi perioada imi trebuia si cheie din aceea in forma literei L, telescopica neaparat, pentru desfacut rotile la masina. X-urile alea sudate nici nu le iau incalcul fiindca nu ma vad topaind cu 100 de kg pe ele.

Ca de obicei, am batut Auchan, Real, Praktiker, Selgros, Metro si Kaufland. Cea mai ieftina a fost la Selgros (raionul auto). A fost 23 sau 27 ron, nu mai stiu sigur. Extensibila pana la 51 cm si are 2 capete de cheie - 17 si 19. Nu am fost in Mehala. Modelul este acesta:

post-3763-1269899671_thumb.jpg

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o rugaminte, daca puteti sa ma indrumati de unde sa iau un butoi de plastic in jur de 200l care sa nu se coaca la soare. imi trebuie pentru un dus in curte la tara.

am fost pe la metro si praktiker dar alea nu tin, dupa o vara plesnesc de la soare, asta mi-au spus cei de pe raion ca le aveau depozitate afara si au plesnit. pe net nu am gasit nimic.

multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No hai sa vand si eu una.

Nu stiu daca-i gheseft sau nu, insa mie nu mi s-au parut scumpe.

Sunt pline magazinele Plus de TankBag`uri:

 

- 4 magneti

- loc pentru harta

- husa contra ploii

- pret 44 ron.

 

Am vazut in Deva, cred ca trebuie sa existe si in TM

 

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No hai sa vand si eu una.

Nu stiu daca-i gheseft sau nu, insa mie nu mi s-au parut scumpe.

Sunt pline magazinele Plus de TankBag`uri:

 

- 4 magneti

- loc pentru harta

- husa contra ploii

- pret 44 ron.

 

Am vazut in Deva, cred ca trebuie sa existe si in TM

 

Respect!

eu am vazut vara trecuta in Constanta,tot in Plus!in 2 zile au golit baietii stocul!nu stiu cat au tinut,dar erau incantati de ele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Încerc Âşi eu să dau un pont, sper să fie ok...

Dacă vreți reparații moto vă recomand doi forumiÂşti David_yamaha46 Âşi Black_prince (David Âşi Nati).

Nu au service autorizat dar tipii chiar pun suflet în ceea ce fac, pentru ei mecanica nu e un job, e o pasiune !

Sunt prietenii mei, recunosc, dar nu ii recomand pentru asta, ci pentru că de fiecare dată, nu se culcă pâna nu fac un motor să meargă "brici".

Îi recomand din tot sufletul !

 

P.S. David vrea să îÂşi deschidă un service moto serios în Timisoara, are planuri mari Âşi cu ocazia asta îi urez Âşi mult succes !

 

multumesc chitzy da nu trebuia ......sti bine ca eu mai mult fac pt prieteni sau pt mn...

in fine k sa dau si io un pont poate putin mai neobisnuit, ...... daca vreodata va trimite sotia/prietena/ mama sa ii cumparati pamant pt flori/plante si vreti sa economisiti bani .... intre timisoara si giroc aproape de linia de cale ferata pe vremea lui ceasca' a fost o crescatorie de animale(gaini parca) de acolo i-au eu pamant pt flori si este de foarte foarte buna calitate (testat de mama pe un esantion de: toate plantele de acasa)

post-18012-1269938498_thumb.jpg

mentionez ca se poate ajunge si cu masina cu remorca cu tot.... daca nu va descurcati sa ajungeti akolo ma puteti contacta pe PM pe mine sau pe chitzy sau pe david........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tips:

Am comadat de pe FC Moto o casca, dupa doua saptamani ii sun ca nu a venit comanda si la telefon imi zice ca nu aveau modelu pe alb(pe net nu scria ca nu ii disponibil) si daca o vreau pe aia pe negru, zic ok.

Sun dupa o azi dupa o saptamana sa intreb de sanatate si ala de la telefon imi zice ca acel model de casca nu este disponibil: WTF

De la serviciu lor cu clientii mi-au zis ca nu mi-au tras bani din cont, verific azi ca altfel iara trebuie sa vorbesc cu nemtii.

Concluzie: in cazu meu, serviciile FC Moto sunt de cacao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut . . . prieteni !

 

Stiti pe cineva in Timisoara , care se ocupa cu reconditionarea motocicletelor vechi ? Este vorba de un MZ 125 cm din 1955 .

Ptr raspunsuri puteti trimite PM si la radutm !

 

Multumesc anticipat , prieteni !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie careva mecanici buni de motociclete sau pentru sfaturi in legatura cu probleme mecanice la motor :) (cred ca zornaie cv la distributie dar numa la rece)

P.S. sunt incepator habar nu am nimika despre motoare

Mesaj completat

Poate sa mai spuna cineva cine se ofera sa dea lecti lucruri pe care nu le inveti la scoala de moto sfaturi utile si praktice despre condusul pe 2 roti dau si eu O bere .....2 .....3.....4 cat e nevoie :lol: astept raspus pe forum si dak se ofera cineva PM

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa mai spuna cineva cine se ofera sa dea lecti lucruri pe care nu le inveti la scoala de moto sfaturi utile si praktice despre condusul pe 2 roti dau si eu O bere .....2 .....3.....4 cat e nevoie :lol: astept raspus pe forum si dak se ofera cineva PM

Asfalt uscat

 

Poti incepe prin a citi asta:

 

http://motociclism.ro/tutoriale/files/manual/index.htm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ms mult pentru link il citisem deja dar unele chesti nu prea poti sa le inveti dintro carte ci practic sau daca imi mai da careva un sfat si iti arata

MS inca o data

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tips:

Am comadat de pe FC Moto o casca, dupa doua saptamani ii sun ca nu a venit comanda si la telefon imi zice ca nu aveau modelu pe alb(pe net nu scria ca nu ii disponibil) si daca o vreau pe aia pe negru, zic ok.

Sun dupa o azi dupa o saptamana sa intreb de sanatate si ala de la telefon imi zice ca acel model de casca nu este disponibil: WTF

De la serviciu lor cu clientii mi-au zis ca nu mi-au tras bani din cont, verific azi ca altfel iara trebuie sa vorbesc cu nemtii.

Concluzie: in cazu meu, serviciile FC Moto sunt de cacao

 

sal,

 

eu mi-am comandat o pereche de cizme moto de la ei si nu am avut absolut nicio problema. marfa a ajuns la mine in 5 zile cu un cost de transport de aprox 12 euro (UPS). Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
Pentru autocolante pentru motoare...

0256/497.500 - Trading Nord.. O firma cu sediul la Elba, langa Autogara. Eu mi-am facut autocolantele la Africana si le-or facut super ok! Tot ei mi le-au lipit pe carene si rezervor, dupa care m-am dus la vopsitor si mi-o dat un strat de lac peste.

DDC

 

Am fost ieri la ei.

Mai erau 2 motocicleta sport pe hol pe acolo (rezervoare + toate plasticele).

Mie, totusi, mi se par cam scumpi.

2 stickere rezervor 15x20 cm, 2 stickere plastice laterale 3x10 cm si un sticker aripa 7x12cm = 50 ron.

post-3763-1270135349_thumb.jpgpost-3763-1270135360_thumb.jpg

Un XT 350 care nu are stickere de zeci de cm cat are o sportiva...

Ma grabeam si eram si cu plastice/rezervor dupa mine asa ca nu am mai stat sa caut...

O sa fac o poza cu ele maine cand le iau ca sa va faceti o idee + calcule, daca sunteti in aceeasi situatie ca si mine zilele acestea.

Precizare - Nu sunt printate pe sticker alb. Sunt din acelea taiate dupa contur, cu folie pentru aplicare.

 

Pana una alta, fiindca a venit caldura deja:

Cel mai bun ghid turistic pentru Muntenegru este cel scos de editura Komshe (am platit 13 euro pe el in Budva dupa 2 zile de rasfoit diverse ghiduri - pretul, spre surprinderea unora, nu a fost criteriul dupa care l-am ales):

http://www.komshe.com/guide.php?guide_id=9

post-3763-1270135130_thumb.jpg

 

Mai au si alte ghiduri, desi despre ele nu va pot spune/garanta nimic:

http://www.komshe.com/

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie careva mecanici buni de motociclete sau pentru sfaturi in legatura cu probleme mecanice la motor :) (cred ca zornaie cv la distributie dar numa la rece)

P.S. sunt incepator habar nu am nimika despre motoare

Mesaj completat

Poate sa mai spuna cineva cine se ofera sa dea lecti lucruri pe care nu le inveti la scoala de moto sfaturi utile si praktice despre condusul pe 2 roti dau si eu O bere .....2 .....3.....4 cat e nevoie :lol: astept raspus pe forum si dak se ofera cineva PM

Asfalt uscat

 

Treci pe la Sorin pe la magazin , pe strada Ialomita. Acolo se strang o multime de motociclisti dupa amiaza dupa 4. Ai cu cine sa vorbesti si sa intrebi ce ai nevoie.

Salut!

Editat de easybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa mai spuna cineva cine se ofera sa dea lecti lucruri pe care nu le inveti la scoala de moto sfaturi utile si praktice despre condusul pe 2 roti dau si eu O bere .....2 .....3.....4 cat e nevoie :lol: astept raspus pe forum si dak se ofera cineva PM

Asfalt uscat

 

Exista o carte f.f. ok, pe care o citesc si eu acum, pt. ca mi-am dat seama la recentul Banat Poker Run ca nu-mi place cum iau virajele stranse.

 

Se cheama "Proficient Motorcycling. The Ultimate Guide to Riding Well" . Zip-ul are 63Mb, asa ca n-o sa ti-o trimit acum prin e-mail. Fa cumva rost de ea si citeste-o, ca tutorialul ala de mai sus e pistol cu apa fatza de cartea asta.

 

Daca chiar n-o poti obtine de la nimeni pe alte cai, da-mi un PM si vedem cum facem, ti-o zip-uiesc pe capitole si ti-o trimit (desi marturisesc ca n-am nici timp nici chef :) ). Sa citesti cartea asta, ca merita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista o carte f.f. ok, pe care o citesc si eu acum, pt. ca mi-am dat seama la recentul Banat Poker Run ca nu-mi place cum iau virajele stranse.

 

Se cheama "Proficient Motorcycling. The Ultimate Guide to Riding Well" . Zip-ul are 63Mb, asa ca n-o sa ti-o trimit acum prin e-mail. Fa cumva rost de ea si citeste-o, ca tutorialul ala de mai sus e pistol cu apa fatza de cartea asta.

 

Daca chiar n-o poti obtine de la nimeni pe alte cai, da-mi un PM si vedem cum facem, ti-o zip-uiesc pe capitole si ti-o trimit (desi marturisesc ca n-am nici timp nici chef :) ). Sa citesti cartea asta, ca merita.

 

Poti sa-i trimiti cartea cu serviciul www.transfer.ro.

Accepta fisiere de pana la 1GB.

Daca i-o trimiti pe PM, poate pui si link-ul rezultat aici.

Sa o mai ia si altii :laugh: .

(Fisierul sta in asteptare 10 zile pe server, timp in care il poate da jos cine vrea si acceseaza link-ul.)

Mesaj completat

Am cautat si eu cartea si uite ce am gasit: RapidShare 155 MB

 

 

- More Proficient Motorcycling Mastering the Ride2.pdf

- Pirsig, Robert M.- Zen and the Art of Motorcycle Maintenance.pdf

- Proficient Motorcycling - The Ultimate Guide to Riding Well.pdf

- Sport Riding Techniques - How to develop real world skill for speed safety and confidence on street and track.pdf

- The Complete Idiot’s Guide to Motorcycles - II.pdf

- Twist Of The Wrist - Vol. II.pdf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
Dace poate sa cineva sa puna aicea o lista completa de Magazine cu miese moto si servisuri moto din timisoara

 

Magazine/comercianti/vanzatori/etc :

* MaxiScooter - intrarea in comuna Sag, pe stg, cum vii dinspre TM

 

* Nomad - pe Calea Buziasului, langa baza auto a RATT, langa magazinul de rulmenti si simeringuri nr. 2 al celor de la Rolling, inainte de statia de carburanti LukOil, cum vii dinspre Complex spre giratoriul din Buziasului.

Link - http://www.norc.ro/pano/oGmfzV7l/

Imagine :

post-3763-1270394146_thumb.jpg

 

* Timisoara Choppers - Str. Ialomitei sau Divizia 9 Cavalerie, undeva pe la nr. 60 parca, cum treci de Rompetrol si mergi spre calea ferata. Langa Club Raul

Link - http://www.norc.ro/pano/doXeKTy0/

Imagine:

post-3763-1270393789_thumb.jpg

 

* Paul din Balcescu - Prima strada pe stanga cum pleci din Balcescu spre Brancoveanu. Are telefon in geam. Sunati si va intelegeti cu el cand sa vina sa va arate/vanda una-alta

Link - http://www.norc.ro/pano/Pf2c1SKo/

Imagine:

post-3763-1270394815_thumb.jpg

 

* Dan (@ Danubius aici pe forum) - gasiti posturi de-ale lui in topicul de vanzari si tot acolo vedeti si ce va poate aduce. Il gasiti la un service auto de pe str. Diaconu Coresi, in apropiere de cladirea Siemens, inspre Giroc . Eu acolo am mers.

Link - http://www.norc.ro/pano/1fcZ8ats/

Imagine:

post-3763-1270395189_thumb.jpg

 

* Dan2 (@slow aici pe forum) - echipamente/subansamble/motociclete SH si noi. Nu intra f. des pe forum. Mai bine f2f cu el.

 

* Adelin din Dumbravita - Aduce piese din dezmembrari din Ungaria. Ca sa dati de el ori intrebati aici pe forum ori mergeti la Gyuri, mecanicul din Dumbravita

 

* Pe strada Matasarilor, la nr. 30, aproape de Bega, intr-o curte la casa - Adi Motori. Vanzari motociclete SH. Nu mai stiu daca mai este ceva pe acolo sau nu. Nu am mai trecut pe acolo de 2 ani si ceva.

 

* Motorzone - la piata Badea Cartan, langa chioscurile de la depoul de tramvaie - vanzari motociclete SH, comenzi, reparatii.

Link - http://www.norc.ro/pano/9FdXiU8o/

Imagine:

post-3763-1270395860_thumb.jpg

 

* Stella Racing - vanzari motociclete SH. In capatul strazii Felix, in partea dinspre Calea Torontalului.

Link - http://www.norc.ro/pano/mgAedRwH/

Imagine:

post-3763-1270396112_thumb.jpg

 

* MotoBikeShop - in giratoriul din Calea Sagului, langa statia de carburanti OMV

Link - http://www.norc.ro/pano/9WNbWRJE/

Imagine:

post-3763-1270396367_thumb.jpg

 

* Mai erau niste baieti ce aveau magazin moto undeva intr-o zona noua de case. Nu imi mai aduc aminte mai nimic de ei. Decat ca aveau ceva relatie cu Acerbis (distribuitor/importator/ :laugh:) si parca sa zic ca am ajuns acolo plecand de undeva din zona Calea Buziasului/Finante Timis. Fratele celui cu magazinul asta moto era cel care avea firma de anvelope din Ghiroda si care a plecat acum aproximativ 1 an undeva in Bihor (Salonta parca?). Daca am incurcat borcanele rau, corectati-ma, va rog!

 

* Pentru tot felul de piese de schimb si accesorii chinezesti (chiar daca marea majoritate pentru scutere si biciclete) - este o doamna la vreo 40 de ani, are un magazin tot din plastic alb si cu termopane, in piata Mehala. Pe prima aleea de chioscuri, dinspre piata de masini

 

 

Resurse online :

* www.louis.de (aduc de la ei KronauMoto si user-ul Romi3 de pe forum)

* www. polo-motorrad.de (aduce de la ei user-ul Romi3)

* www.wemoto.com (Comandati direct pe net. Preferabil card cu PayPal - mai devreme in acest topic am acoperit problema PayPal-ului. Trimit in Romania)

* MotoMike. Site-ul Motomike il gasiti tradus aproape in intregime pe www.romimoto.ro (sectiunea PIESE).

De la Motomike insa va aduc piese fie Romi3 (al lui este romimoto.ro), fie cam orice magazin moto din Romania. Majoritatea de pe o zi pe alta.

* www.kedo.de - pentru motociclete Yamaha, majoritatea enduro-turisme. Aduce de la ei RomiMoto. Comision - 6E taxe postale Ger + 15% comision + taxe postale RO

Mesaj completat

Mecanici moto (alfabetic) :

* David_yamaha46 Âşi Black_prince (David Âşi Nati)

* Gyuri din Dumbravita

* Marcel si fiul lui

* Maxi Scooter

* Motorzone

* Nelu Simson (mai nou, mai mult pe scutere)

* Szony de la EnduRoMania

* Thunder Bikes

 

P.s. - Mai este un domn la care mai gasiti piese de comuniste si care repara asa ceva. Nu ii stiu numele. Stiu doar ca locuieste undeva in zona Traian, pe langa pizzeria Mamma Mia (mai exista pizzeria asta?).

P.s. 2 - Cstelia si Grosvater mai lucreaza din cand in cand la anumite motociclete, majoritatea fie ale prietenilor, fie Africa Twin-uri.

P.s. 3 - Din cand in cand mai fac lucrari de reparatii si cei de la Taifun.

P.s. 3 - Un mecanic f. bun de care am auzit destule si care m-a trimis la plimbare de mai multe ori in 2007 cand abia imi luasem Tenerele este Ăipiripi din Mehala. Indiferent prin cine am intervenit sau am incercat sa ajung la el (si au fost cativa), a zis ca Tenerele este motocicleta pe care mi-o pot repara si singur in fata blocului si ca sa pun mana sa invat. Prea putin cunoscut marii mase a motoristilor fiindca lucreaza mai mult pentru enduristii si crosserii implicati in competitii sportive. Asta in timpul liber. Daca nu face tuning auto serios sau nu prepara masini de teren.

 

Mesaj completat

 

 

 

 

Astea le stiu eu. Daca mai sunt altele, mai ziceti si voi!

Mesaj completat

 

Imaginile ce apar in link-urile de pe NORC puse de mine - puneti cursorul pe ele si rotiti-le pentru a avea o imagine de ansamblu a zonei. Sau dati click pe acele sageti din partea dreapta jos a imaginii si va puteti deplasa prin peisaj. Tot pentru a va deplasa folositi si/mai ales punctele existente in harta din dreapta.

Mesaj completat

 

 

 

 

Inca un pont:

Daca vreodata va intreaba cunoscutii despre locatii de cazare ieftine in Timisoara...

Cele mai ieftine cazari in TM (nu spun neaparat ca sunt si cele mai bune) sunt la :

* Hostelul Directiei Taberelor Timis - in centrul Timisoarei, pe strada Mihai Eminescu, la 1 minut de Fantana cu Pesti. 30 sau 35 ron (nu mai stiu sigur) era tariful pe noapte in oct. 2009.

Link - http://www.norc.ro/pano/1OmR4Ivv/

Imagine:

post-3763-1270400589_thumb.jpg

 

* Un fost camin de intreprindere transformat in hotel. In Calea Lipovei, str. Ion Ionescu de la Brad, imediat dupa sediul Orange. 30 sau 35 ron (nu mai stiu sigur) era tariful pe noapte in oct. 2009. In imaginea de mai jos apare atunci cand era in constructie. Acum este verde tot.

Link - http://www.norc.ro/pano/3xX4Or5A/

Imagine :

post-3763-1270400334_thumb.jpg

 

* Hostelul Moretti, undeva in zona Brancoveanu/Balcescu. Nu mai stiu preturile de atunci de la ei. Stiu ca in oct. 2009 am preferat sa cazez cateva persoane la hostelul Dir. Taberelor, fiind mult mai ieftin si suficient de decent.

Link - http://tinyurl.com/yjw54gq

 

* Daca este deja vara si cald (si respectivii au corturi si saci de dormit) o varianta de luat in calcul este si Campingul International de pe Calea Lugojului. Preturile nu sunt de pomana insa conditiile de acolo sunt mai mult decat decente. Au site si acolo gasiti toate detaliile.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
Sa nu uitam de prietenul nostru Oliver!

http://www.olivers.ro/

Nu stiu daca magazinul din Timisoara mai este deschis sau nu, anul trecut am fost pe la ei si aveau o gramada de casti si echipamente.

 

Aoleu, asa e! Nimic intentionat.

Este, este, am trecut Vineri pe langa.

Calea Aradului, la iesire din Timisoara, langa uzinele UTT.

 

Link - http://www.norc.ro/pano/2MKbswbt/

Imagine :

post-3763-1270401938_thumb.jpg

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam fain de tot pt adrese de magazine si de servis ca tre sa imi pun bipedul la punct :laugh:

 

si Mersi pentru carte incerc sa invat si cate ceva de pe acolo

Sper sa ne intalnim la o tura cu motoarele Numa bine si Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu uitam de prietenul nostru Oliver!

http://www.olivers.ro/

Nu stiu daca magazinul din Timisoara mai este deschis sau nu, anul trecut am fost pe la ei si aveau o gramada de casti si echipamente.

 

Pe langa faptul ca este deschis , au avut si o promotie foarte tare la castile Nolan ! Poate le lipseste mediatizarea .

Editat de RusuArthur
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...