Sari la conținut

Facerea de bine...


Vizitator _Raul_
 Share

Postări Recomandate

Casca o am de mult timp, din cauza vechimii si a unui incident, adica a picat de pe motocicleta in mers, s-a rupt sistemul de inchidere.

Sagrath a fost cu mine, dar nu a fost implicat nici un cutit :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Este un atelier are lucreaza in aluminiu pe buziasului vis a vis de fabrica de detergenti. Nu stiu cum se numeste firma, dar cu siguranta te vor indruma de la poarta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un atelier are lucreaza in aluminiu pe buziasului vis a vis de fabrica de detergenti. Nu stiu cum se numeste firma, dar cu siguranta te vor indruma de la poarta

Mersi mult de tot . Maine sau cel tarziu poimaine ma duc cu el sa mi-l faca. Inca o data mersi mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Vreau sa deblochez un Nokia C2-01 din Vodafone la un pret corect.

In Euro mi s-a cerut 80 de lei. Probabil pretul telefonului :alcy: .

Vreau doar sa-l folosesc ca modem 3G in Digi Net Mobil nicidecum sa mi-l transforme in I-phone.

 

Multumesc..

Editat de TM96UFO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa deblochez un Nokia C2-01 din Vodafone la un pret corect.

In Euro mi s-a cerut 80 de lei. Probabil pretul telefonului :alcy: .

Vreau doar sa-l folosesc ca modem 3G in Digi Net Mobil nicidecum sa mi-l transforme in I-phone.

 

Multumesc..

 

 

De ce te chinui cu improvizatii cand la 40-50 de lei gasesti modem dedicat?

 

La o simpla cautare pe publitim am gasit asta :

 

http://www.publi24.ro/anunturi/electronice/laptop/sony/anunt/modem-net-usb/7b0c6373716b6457.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau niste prelungitoare pentru furca fata(Transalp 92). Unde pot gasi un meserias de meserias care sa mi le faca. De preferat sa aiba el material, sau ceva indicatii unde gasesc material (un aliaj de aluminiu sau inox). Multumesc anticipat

2wo6.jpgUploaded with ImageShack.com
ifrk.jpgUploaded with ImageShack.com
ljn2.jpgUploaded with ImageShack.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau niste prelungitoare pentru furca fata(Transalp 92). Unde pot gasi un meserias de meserias care sa mi le faca. De preferat sa aiba el material, sau ceva indicatii unde gasesc material (un aliaj de aluminiu sau inox)

 

 

Vecinul meu are un mic atelier de strungarie in curte. L-am sunat si a zis sa iei legatura cu el sa-i arati ce piese doresti . Telefonul lui este 0741353458, Radu.

 

PS Te-as fi sunat dar nu mai am numarul tau in agenda, am schimbat cartela pe microSIM si cred ca nu am salvat chiar toate numerele :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vecinul meu are un mic atelier de strungarie in curte. L-am sunat si a zis sa iei legatura cu el sa-i arati ce piese doresti . Telefonul lui este 0741353458, Radu.

 

PS Te-as fi sunat dar nu mai am numarul tau in agenda, am schimbat cartela pe microSIM si cred ca nu am salvat chiar toate numerele :)

 

Tehnologia . Cu stima domnu :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi la Lidl au casti moto, brau, manusi, ciorapi, bluze si pantaloni termo:

http://www.lidl.ro/cps/rde/SID-43E6D52C-C6E6C4C5/www_lidl_ro/hs.xsl/Oferte-513.htm?id=157

 

Am citit pe undeva despre casca integrala - cica ar fi identica cu un model de Vemar.

In primavara au mai avut o data promo la bluzele termo pe care le au si acum, mi-am luat una si e foarte ok. O recomand cu caldura... presupun ca si pantalonii sunt ok fiindca sunt din acelasi material. Mi-am luat azi si o pereche de sosete, inca nu le-am testat...

Manusile par sa fie dintr-un material cam aiurea, nu stiu cat rezista pana se rup....iar despre casti nu vreau sa-mi dau cu parerea (nici nu le-am studiat cu atentie si nici nu a fost prea curios intrucat sunt de parere ca o casca moto trebuie sa prezinte siguranta 100% atat in ceea ce priveste provenienta, firma producatoare, testarile si autorizarile....bla, bla)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie un atelier sau meserias unde se poate modifica o pereche de pantaloni din piele?M-am ingrasat putin...si ......a crescut burtica....

Multumesc anticipat.

de ce nu slăbeşti mai degrabă?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legat de pielarie ti-l recomand pe Leon. Are atelier la demisol in Iosefin vizavi de teatrul de papusi.

Multumesc.Stiu unde are atelierul.O sa incerc acolo sa vad ce poate face.

 

de ce nu slăbeşti mai degrabă?

De ce nu te abtii de la comentarii inutile mai bine???!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Îmí cer scuze dar nu o lua ca pe un afront!! A fost doar o sugestie în urma unei deducţii logice. Credeam că prinzi ideea. Oricum, scuze încă o dată.

De ce nu te abtii de la comentarii inutile mai bine???!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Îmí cer scuze dar nu o lua ca pe un afront!! A fost doar o sugestie în urma unei deducţii logice. Credeam că prinzi ideea. Oricum, scuze încă o dată.

Burtica ramane un lucru sfant la barbati ca si celulita la domsoare :) . Daca nu rezolvi in Iosefin mai ai o varianta la Sanandrei . Daca ai nevoie pot sa fac rost de nr de telefon . O zi faina la toata lumea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut atelier sau mecanic care indreapta cadru moto (sa aiba si sculele necesare),motocicleta a fost lovita in lateral de un bou cu mertzan

 

Sfatul meu este sa cauti un alt cadru cu acte. Nu cred ca ca cineva va mai putea sa ti-l aduca la linie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...