Sari la conținut

Facerea de bine...


Vizitator _Raul_
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare lume.Indrumari/recomandari spre un tinichigiu ok din Timisoara.Masinile in speta sunt un Golf IV si un Logan.Nu e ceva wow dar au aparut unele puncte/flori si vreau sa le rezolv pana nu dau in ceva mai mare.Mesaj pe PM va rog ca sa nu poluam degeaba.Nu am deschis topic nou ca habar n-am unde sa il incadrez.Multumesc


» Post actualizat in 25 May 2017 11:59

La cat de des postez nu stiu care cum pe aici.Ma refer sa fac topic nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara. Am o intrebare cu care cred ca s au confruntat si altii si anume. Daca as vrea sa adaptez o toba pe motocicleta, unde trebuie sa merg? Adica sa mi faca o lucrare de nota 10. Deci cot de legatura scurt/lung, depinde de pozitia tobei pe care o aleg pe moto,sudura finuta, nu ca la gard,practic sa fie ceva frumos,nu sa mi strice jumatate de motor. Cotul sa fie inox sau orice alt material bun. Ms!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Lux Line Inox. Il gasesti pe net/google. A facut pentru mai multi motociclisti din Timisoara. Arta.

 

Ps - vezi al doilea post de pe pagina.

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare. nu stiu daca am postat bine aici, dar tine de "facere de bine" :peace:

 

are cineva nervi si chef sa imi arate motocicleta proprie? m-ar interesa un cruiser de incepatori, in special Honda. Ideea e ca am de gand sa gasesc o mobra care sa imi placa si vreau sa stiu ce model sa caut. degeaba caut pe goagal si youtube, face to face e cel mai bine.

multam fain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca vrei cruiser Honda de incepator atunci Shadow de 500 sau 600. Sunt mai multe prin oras. Treci pe la Rabbit club poate se opreste careva sau i-ti dau beietii de pe acolo idei, sau cand e biker party in curand si sigur gasesti.

 

Eu am tourer ... deci nu e ce cauti tu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi la intalnirile Moto, viziteaza MC urile etc etc, fa list cu Moto pe care vrei sa le vezi...ai filtrul prea general in acest moment. Daca vrei sa still despre Enduro touring te ajut cu placere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca vrei cruiser Honda de incepator atunci Shadow de 500 sau 600. Sunt mai multe prin oras. Treci pe la Rabbit club poate se opreste careva sau i-ti dau beietii de pe acolo idei, sau cand e biker party in curand si sigur gasesti.

 

Eu am tourer ... deci nu e ce cauti tu :)

multam fain de info

» Post actualizat in 08 Jun 2017 11:54

Mergi la intalnirile Moto, viziteaza MC urile etc etc, fa list cu Moto pe care vrei sa le vezi...ai filtrul prea general in acest moment. Daca vrei sa still despre Enduro touring te ajut cu placere

mersi mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Mergi seara la trenul de noapte TM-B, vorbesti cu controlorii de la vagonul de dormit, au ei loc in cuseta lor, le dai un 30ron si cineva asteapta la B pe peron pachetul. Garantat merge fara probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , aveti recomandari in privinta firmelor ce comercializeaza si monteaza usi metalice ptr exterior ?


» Post actualizat in 25 Jun 2017 08:49
Stie cineva cum se face ITP-ul in Giroc ? Ma intereseaza o statie ITP .... mai blanda ....
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Salutare, are cineva un Tenere XT660Z, sa pot sa il vad/pipai? Eventual sa imi dea niste sfaturi de motorist priceput? Berea/Cico/cafeaua sunt in contul meu. :)

 

Multam fain!

Daca ai ceva bani, timp si chef de plimbare, vezi ca o sa fie in week-end intrunirea posesorilor de Tenere.

Mai multe pareri avizate, mai mult sau mai putin subiective, nu cred ca ai unde sa gasesti.

Daca ajungi vineri sau sambata seara, cel mai bine; lumea este dupa drum, cu chef de povestit...

http://www.tenereclub.ro/index.php?p=forum&s_id=48&t_id=1325&s=1

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cunoaste cineva o firma de transport cu un bus de pana in 3.5t sa ma ajute la mutarea unor copiatoare in oras? Doresc factura !

de firme de transport e plin. Problema se pune daca ai marfa pe paleti si daca ai cu ce sa incarci si sa descarci. Daca trebuie incarcat si descarcat bucata cu bucata bus-ul, nu stiu daca o firma serioasa isi disloca masina si soferul pentru cateva ore.

Daca nu gasesti pe net, gasesti in parcarea de langa casa tineretului o gramada de PF cu bus care stau si asteapta sa fie bagati in seama. Poate primesti si factura.

Editat de Pop Mihai Lucian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Și mai erau pe Dunării, lângă stadionul CFR. Stau și toaca frunze la ciori acolo toată ziua. Dacă ii întrebi de preturi cer dublul din ziare și se uita la tine de parca îți fac cine știe ce favor. Am întrebat doi de preturi, aceeași atitudine. I-am lăsat sa facă ce știau ei mai bine. Am luat de pe publi24 sau Olx transport și totul a fost ok. Preț la ora și te înțelegi cu omul dacă vrei sa te ajute și la carat. Unii se baga, alții nu. Depinde de greutate, etaj, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau chiar langa Dunarii, am vb cu baietii de acolo, nu prea au fost incantanti si nici eu pt ca nu au vrut cu factura.

Am gasit pe net o firma te-muti.ro care ma rezolva.

Mersi de info.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, am si eu nevoie de o carja(alu, cu suport pe antebrat) aveti vreo idee unde as putea imprumuta una pentru cateva saptamani.

o aduc inapoi , pe cuvant de cercetas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...