Sari la conținut

Facerea de bine...


Vizitator _Raul_
 Share

Postări Recomandate

salutare, am si eu nevoie de o carja(alu, cu suport pe antebrat) aveti vreo idee unde as putea imprumuta una pentru cateva saptamani.

o aduc inapoi , pe cuvant de cercetas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

O vulcanizare auto buna se gaseste prin girocului? Daca stiti una ca lumea in oras, astept. Am jantele la vopsit si cand sunt gata le vreau perfect echilibrate. Doua anvelope sunt noi, doua de anul trecut si vreo 5000 km. Ms.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Are cineva un track cu Strategica?

Stie cineva daca se poate trece de la Lacul Galbenu la Cascada Moara Dracilor?

Multumesc anticipat

 

Strategica: https://ridewithgps.com/trips/15744527 e de la inceput pana in Ciungetu, asta e cea mai accesibila varianta.

 

 

Nu se poate trece de la Lacul Galbenu la Moara Dracilor, au fost acu cativa ani o trupa din Bucuresti si nu au reusit.

» Post actualizat in 18 Jul 2017 06:59

Dupa ce deschizi link-ul, in partea dreapta sus e un titlu: EXPORT - dai click pe el si apoi poti salva track-ul in format gpx sau kml

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Strategica: https://ridewithgps.com/trips/15744527 e de la inceput pana in Ciungetu, asta e cea mai accesibila varianta.

 

 

Nu se poate trece de la Lacul Galbenu la Moara Dracilor, au fost acu cativa ani o trupa din Bucuresti si nu au reusit.

» Post actualizat in 18 Jul 2017 06:59

Dupa ce deschizi link-ul, in partea dreapta sus e un titlu: EXPORT - dai click pe el si apoi poti salva track-ul in format gpx sau kml

Multumesc, Emilian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Presa hidraulica; orice atelier mecanic ar trebui sa aibă una.

» Post actualizat in 19 Jul 2017 12:25

Salut! ma ajuta cineva cu schimbatul unui arc pe amortizorul spate? Trebuie o scula de comprimat arcul pentru a scoate saiba aia mare.

Multumesc!

Varianta pe stil rusesc:

Coliere de plastic, groase bine, vreo 5-6 bucăți, trecute peste 3-4-5 spire și strânse pe rand, puțin câte puțin, pana ajungi la comprimarea dorita.

Testata acum câțiva ani buni, pe motiv de scule dedicate f. scumpe și care ajungeau mult mai târziu decât aveam nevoie.

Spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Presa hidraulica; orice atelier mecanic ar trebui sa aibă una.

» Post actualizat in 19 Jul 2017 12:25

 

 

Mai trebuie si un cilindru de 26mm sa impinga rulmentul afara.

 

Dani,

Hai cu fiarele la mine in weekend si le rezolvam. Presa are Zoli.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

O vulcanizare auto buna se gaseste prin girocului? Daca stiti una ca lumea in oras, astept. Am jantele la vopsit si cand sunt gata le vreau perfect echilibrate. Doua anvelope sunt noi, doua de anul trecut si vreo 5000 km. Ms.

Daca nu ai gasit inca

 

https://www.google.ch/maps/place/Tyreservices%26co+srl/@45.741999,21.2373476,19.29z/data=!4m13!1m7!3m6!1s0x47455d8580d328ab:0xc169cd3b5e9c9ac8!2sStrada+Cluj,+Timi%C8%99oara,+Romania!3b1!8m2!3d45.7461826!4d21.2355697!3m4!1s0x0:0x371ad3b114533ebb!8m2!3d45.7421039!4d21.2373421

 

 

Am fost la ei, si la indreptat jante is foarte ok. Si la fel si echilibrat. ! N-am ce comenta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un meseriash ce se stie pe dube VW, motor diesel 2.4L, 5 in linie, trebuie verificata pompa de injectie, tacheti, parca merge in 4 din 5 la relanti. Recomandati un meseriash va rog.

Modelul e mai vechi, productie 1990.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...