Sari la conținut

Facerea de bine...


Vizitator _Raul_
 Share

Postări Recomandate

Salutare, avem un motociclist electronist dispus sa ma ajute sa lipesc un conector pe o placa. E vb de conectorul jst xh2 tata pentru mufa de la acumulator.

Ps: inca nu am facut rost de conector, sper sa gasec la Rubin

» Post actualizat in 10 Sep 2017 15:36

post-43689-0-03055200-1505057756_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Salut,

stiti unde as gasi motocultor Zubr/Kentavr in zona asta de vest (e ok si in Serbia)? As cauta varianta de 12CP. Arata ca in poza de mai jos.

Eu nu am ajuns prin piata Mehala ca sa vad pe acolo, ca sunt plecat in week-enduri.

Multumesc!

 

motocultor-zubr-kentavr-12-5cp-10cp-8cp-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu eu. Intri pe www.tractoras.ro. Magazinul e on-line insa fizic e situat langa Buzias (cred ca Sinersig). Sunt importatori directi si asigura piese de schimb,accesorii si tot tacamu. Spor la treaba si transmite-i salutari lui @scaiba (proprietarul).


» Post actualizat in 28 Oct 2017 16:22

Imi poate recomanda cineva un sudor in aluminiu in Timisoara?

Editat de predrag80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Un prieten isi cauta motor. Daca exista un posesor de BMW 650 GS dupa 2010 (Serato), sau apropiat f700, f 800 in Timisoara dispus sa ii arate motoreta, dati un semn aici sau PM. Multumesc! Berea e inclusa, se intelege :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare, am o rugaminte la posesorii de bricege/unelte multifunctionale marca SOG, Gerber, Victorinox, Leatherman. Daca e cu putinta sa imi imprumutati unealta pentru documentare video pe Youtube as aprecia f mult. Multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

De cateva zile caut sa inchiriez o garsoniera (apartament cu o camera) in Timisoara. Pe net am gasit niste oferte (marea majoritate la agentii) si am incercat sa sun, dar la numerele afisate nu raspunde nimeni (de fapt, de cele mai multe ori nici nu suna telefonul). O fi vreo “schema”…? Nu prea inteleg.

Acestea fiind zise apelez si la voi, daca stiti ceva concret sau numere de telefon de la agentii “verificate”. Buget 200-250 iepuroi.

Cateva conditii daca imi sunt permise la acesti bani:

-sa se ajunga relativ repede la Spitalul Judetean si Facultatea de Medicina;

-preferabil recent renovata;

-mobilier cat mai nou;

-electrocasnice;

-etaj inferior.

Orice informatii sau recomandari sunt binevenite, aici sau pe PM (intru des pe forum).

La inceputul saptamanii viitoare o sa plec spre Timisoara.

Editat de k-10
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa intreb la job.

Doar un sfat, ca vad ca ai multe pe lista de conditii. Daca vezi o garsoniera si bifeaza 2-3 conditii din lista, si la bani e ok, nu sta pe ganduri ca nu sunt multe in piatza.

Bafta!

Da, sunt convins ca trebuie sa mai renunt la conditii. Totusi am observat ca si multe apartamente cu 2 camere se "invart" pe la 250 euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut. Imi spuneti si mie pe cineva care lucreaza bine cu tobele moto? Caut pe cineva sa adapteze pe un motor, doua tobe pe o parte. Deci este nevoie de un Y pt cele doua tobe. Totul sa fie facut finut, frumos. Ms.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms!

» Post actualizat in 24 Jan 2018 18:53

Asta am rezolvat. Acum mai am o intrebare, adica cer o recomandare. Nu prea am umblat prin service uri auto si nici nu vreau sa o fac. Caut un meserias, mecanic, ce o fi...sa schimb archrile fata/spate la o masina. Ce recomandati? Sa fie om serios, priceput. Voi unde faceti asa ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, imi poate imprumuta cineva o platforma (eventual si kingi) pentru a transporta o motocicleta din Jimbolia in Timisoara in acest weekend?

Daca da, va rog sa imi dati mesaj si cu pretul.

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...