Sari la conținut

cross in parcul feroviarilor


Postări Recomandate

Daca tot sunt gunoaie si cratere in "Parcul Feroviarilor" din Tecuci (Galati) ... macar sa profitam :)

Madalin, Mitica, Lidi si eu ;)

 

PICT1953.JPG

PICT1955.JPG

PICT1961.JPG

PICT1969.JPG

PICT1975.JPG

PICT1977.JPG

PICT1996.JPG

PICT1997.JPG

PICT2007.JPG

PICT2008.JPG

:D

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare!Ce as vrea sa fie asa si in Bucuresti sa nu mai batem o gramada de kilometri

A fost pentru prima data cand m-am dat pe un cross ... mi-a placut enorm. Si eu sunt din Bucureti si strang bani de un cross. Chiar nu exista nicaieri un teren viran mai denivelat? Stiu ca langa Popesti Leordeni (unde s-au construit niste blocuri noi) e un deal natural si in rest e teren agricol ... pe dealul ala si la baza lui cred ca se poate merge ... Trebuie investigata zona. Eu trec zilnic pe Splai prin zona aia spre centura si ma uit de fiecare data ... insa nu am fost aproape acolo sa vad exact. Daca ai chef, facem o plimbare pana acolo sa vedem.

 

Later Edit (Acum am vazut ca ai 13 ani :lol:) ... Nu ma sui cu minori in masina :) O sa verific maideaproape zona si o sa postez aici.

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
A fost pentru prima data cand m-am dat pe un cross ... mi-a placut enorm. Si eu sunt din Bucureti si strang bani de un cross. Chiar nu exista nicaieri un teren viran mai denivelat? Stiu ca langa Popesti Leordeni (unde s-au construit niste blocuri noi) e un deal natural si in rest e teren agricol ... pe dealul ala si la baza lui cred ca se poate merge ... Trebuie investigata zona. Eu trec zilnic pe Splai prin zona aia spre centura si ma uit de fiecare data ... insa nu am fost aproape acolo sa vad exact. Daca ai chef, facem o plimbare pana acolo sa vedem.

 

Later Edit (Acum am vazut ca ai 13 ani :laugh:) ... Nu ma sui cu minori in masina :) O sa verific maideaproape zona si o sa postez aici.

 

Deci ? Ai investigat ? Ca ma bag si eu la o tura langa Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

aveti la coclau un circuit de cros unde sa va dati, a fost facut de noi si este destul de ok pentru antrenament...mai multe pe pm...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ? Ai investigat ? Ca ma bag si eu la o tura langa Bucuresti.

 

Scz de reply intarziat.

Nu am fost ... n-am avut timp si nici cu cine sa merg.

Dar am auzit ca tot undeva pe cheiul dambovitei, spre centura, ar fi unul deja facut. In spatele cartierului Ozana ... pe campul dintre malul bucurestean al Dambovitei si Ozana. (Celalalt mal apartiene de Popesti Leordeni)

Nu stiu exact amplasamentul ... ar fi interesant sa mergem mai multi in recunoastere. Singur mi-e cam aiurea s-o iau pe coclauri sa ma manace cainii ... mai ales ca acum n-am cros :cheers: am un SS si nu ma indur sa intru pe camp cu el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...