Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ideea e ca se potriveste aproape orice filtru . e un stadard.

 

 

 

Stie cineva unde gasesc un cadru de bord de K1-K3 (ca sa nu mai fac comanda afara) ???

Editat de Mad Max1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuza mi intrebarea! cu ce te denajeaza daca am intrebat? Cred ca tocmai de aia este forum sa aflii unele informatii!

informatiile pe care le ceri sunt convins ca s-au scris de nenumarate ori in 296 pagini plus de asta esti din buc unde sunt magazine moto destule!!

nu ma deranjeaza cu nimic intrebarea ta dar inainte de a intreba aiurea cauta putin in topicu asta, asa ca dragii mei incepatori si necunoscatori ladies si geamantanelor cred ca gasiti toate informatiile pe care le cautati de la motor la cel mai mic surub doar trebuie sa dati BACK!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cer informatii pe care nu le stiu!tu ai putea citii aproximativ 300 de pagini? si din search nu am gasit nimic!

Nu nu caut unul la mana a doua!

Nu am stiut ca se potriveste orice filtru!

Mersi mult

Editat de nchivu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa nu sariti si pe mine ca fak urat :cheers:

foloseste cineva 10 w 50 la mobra?<nu ma intereseaza ce marca>

Mesaj completat

plus de asta esti din buc unde sunt magazine moto destule!!

or fi magazine destule dar toate merg pe morala'''clientul trebuie jumulit'''

in afara de unele piese pe care am vrut sa le iau musai oem<de la reprezentanta>toate consumabilele le-am luat de la diverse firme sau useri din tara

ex. mac mi-a oferit caucioace+transport cu 10% mai ieftin decat toate firmele din buc, uleiul si filtrele le iau din bv iar la preturi bune ETC

Mesaj completat

nu mai spun ca am gasit la civeva<nu vreau sa dau nume>cablu de ambreiaj sh mai scump ca la rep

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cer informatii pe care nu le stiu!tu ai putea citii aproximativ 300 de pagini? si din search nu am gasit nimic!

Nu nu caut unul la mana a doua!

Nu am stiut ca se potriveste orice filtru!

Mersi mult

 

 

oricum nu te dai cu mobra acuma asa ca te poti documenta putin nu strica sa sti cat mai multe despre mobra ta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa nu sariti si pe mine ca fak urat :cheers:

foloseste cineva 10 w 50 la mobra?<nu ma intereseaza ce marca>

Mesaj completat

 

or fi magazine destule dar toate merg pe morala'''clientul trebuie jumulit'''

in afara de unele piese pe care am vrut sa le iau musai oem<de la reprezentanta>toate consumabilele le-am luat de la diverse firme sau useri din tara

ex. mac mi-a oferit caucioace+transport cu 10% mai ieftin decat toate firmele din buc, uleiul si filtrele le iau din bv iar la preturi bune ETC

Mesaj completat

nu mai spun ca am gasit la civeva<nu vreau sa dau nume>cablu de ambreiaj sh mai scump ca la rep

Cred ca stiu cine,lol.Totul e mai scump la el....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti informatii despre modelul de motoreta...si ce modificari ii trebuie...si ce piese...si multe altele....faceti-va cont pe un forum specializat strain. Recomand gixxer.com. Trebuie doar sa stii putina engleza. Pentru ca pe forumurile din Romania nu gasiti nici un sfert din informatiile de acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti , de ceva vreme sunt proprietarul unui SRAD 750 din '96, o intrebare as avea, se potriveste roata fata completa de modelul de dinainte >96 pe SRAD?...spun asta deoarece mi se pare o absurditate sa dau 100-150E pe o pereche de discuri de frana de SRAD cand o roata completa de GSX750R W este 80E in stare f buna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scarite vopsite in camp electrostatic la user-ul GIZ de pe forum. Promt si la un pret excelent. Meserie ce sa mai!!!

In prima poza cum arata inainte cu scaritele argintii. Arata mult mai bine acum, in orice caz mai bine decat poate telefonul meu sa pozeze

post-3595-1263993683_thumb.jpg

post-3595-1263993758_thumb.jpg

post-3595-1263993789_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma gandeam sa-mi fac tot cadrul asa dar cred ca ma rupe de bani<apropo cat tia luat pt scarite?>

 

nu cred ca e o idee buna sa vopsesti si cadrul - e vorba de multa munca - si bani

un amic vroia sa isi vopseasca cadrul de pe zzr - cand i-au fost explicate operatiunile prin care trece si suma etimata a fost profund dezamagit

trebuie sa dai jos tot de pe el - cu instalatie electrica - plus ca nu poti baga cadrul in cuptor deci timp pierdut pt uscare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! filmuletul este foarte tare dar si foarte vechi:D oricum de apreciat ideea!

Referitor la vopsitul cadrului! Chiar ma gandeam sa merg in targ la vitan sa cumpar vre o 3-4 metrii de autocolant negru care sa il aplic pe cadru! sunt sigur ca va schimba total aspectul acestuia! ce parere aveti?

Editat de nchivu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont ca-i ieftin autocolantul, n-o sa-ti para rau dupa bani. :cheers:

Si nici n-o sa-ti placa cum iese.

Si o sa te enervezi pe parcursul procesului.

Si o sa-ti bagi picioarele.

Si o sa renunti.

Sorry daca te dezamagesc.

 

P.S.

Bineinteles, toate astea daca nu esti montator profesionist de autocolant :D

 

Oricum, bafta si daca iti iese, sa ne arati si noua.

Si ca un sfat, incalzeste bine autocolantul inainte sa te apuci de treaba, adica tine-l la caldura cateva ore sa devina cat mai maleabil. Nici uscatorul de par nu strica in timpul aplicarii.

Editat de raduprint01
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...