Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am stricat mult din claritate prin convertirea in avi. apoi facut cu movie maker scos in wmv. si apoi urcat pe iutub...multa lucratura insa am sa urc un video in mpg4 direct de la mama lui fara nici o editare :crack:

 

Se vede bine oricum.

Incearca cu TMPEG. E cel mai bun encoder, iar pentru youtube poti sa incerci H264. Nu stiu cum merge pe HD (codecul).

Daca nu il gasesti crackat pe net da-mi pm.

 

Zombie nation :laugh: tare piesa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.youtube.com/watch?v=8nUg_7N3Gfg

 

am stricat mult din claritate prin convertirea in avi. apoi facut cu movie maker scos in wmv. si apoi urcat pe iutub...multa lucratura insa am sa urc un video in mpg4 direct de la mama lui fara nici o editare :crack:

auzi da la voi nu a nins deloc? ca nu am vazut gropi :laugh: . daca vrei andrenalina te asreptam cu drag inapoi in tara :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi da la voi nu a nins deloc? ca nu am vazut gropi :laugh: . daca vrei andrenalina te asreptam cu drag inapoi in tara :hug:

 

ba da a nins si pe aici dar in ianuarie...s-au speriat a dracului ca a trebuit sa stau 2 zile in budapesta pana au redeschis aeroporturile de aici. gropi mai gasesti si pe aici dar mai mult pe marginea drumului :haha: am sa vin cu drag in tara ca de obicei dar mai la vara dupa ce repara drumurile :nono:

Mesaj completat

Se vede bine oricum.

Incearca cu TMPEG. E cel mai bun encoder, iar pentru youtube poti sa incerci H264. Nu stiu cum merge pe HD (codecul).

Daca nu il gasesti crackat pe net da-mi pm.

 

Zombie nation tare piesa.

 

 

multam! daca nu reusesc nimic te contactez :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.youtube.com/watch?v=8nUg_7N3Gfg

 

am stricat mult din claritate prin convertirea in avi. apoi facut cu movie maker scos in wmv. si apoi urcat pe iutub...multa lucratura insa am sa urc un video in mpg4 direct de la mama lui fara nici o editare :crack:

 

foaarte tare camera...

foaarte aiurea sa ai ghidonul in partea dreapta!!!... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[

 

Cand ma uit unde esti nu imi vine in minte decat "trackdays " ! :crack:

 

ai de unde alege aici..sunt multe trackuri insa e loterie la vremea de aici :laugh: biletu trebuie luat din timp mai ales daca te duci pe un track gen silverstone sau donnington,iar vara costa pana in 200£

am si eu un bilet pe 27 la rockingham sper sa fie vreme buna :hug:

Mesaj completat

foaarte tare camera...

foaarte aiurea sa ai ghidonul in partea dreapta!!!... :nono:

 

:haha:

Mesaj completat

cu drag vi,dar noi nu te intampinam cu drumuri reparate

 

 

tu sa taci si sa vezi acolo de k1 ca la vara avem mult de umblat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello imi poate spune cineva daca releul de incarcare de pe GSXR600 K8.k9 se potriveste pe k6 k7?

 

 

Intreaba la o reprezentanta desi nu bag mana in foc pentru competena lor...sau si mai bine uita-te prin niste cataloage on-line de piese originale...si daca au acelasi numar de catalog sanse mari sunt sa fie aceleasi.

Dar din ce stiu eu ca nu au schimbat prea multe la motor intre k6 si k8...cred ca s-ar potrivi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu vad o mare diferenta intre cel de k6 (prima imagine) si k8 (a doua imagine), mufele sunt la fel.

eu as zice sa nu te iei dupa poze ... pt ca pe k6 ai un tip de centralina iar pe k8 alta .... ceva diferit la releu eu cred ca e ! k8 are 3 variante de "functiune" al centralinei ( centaralina cu 3 "mape" A, B ,C sa fiu mai explicit :))!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as zice sa nu te iei dupa poze ... pt ca pe k6 ai un tip de centralina iar pe k8 alta .... ceva diferit la releu eu cred ca e ! k8 are 3 variante de "functiune" al centralinei ( centaralina cu 3 "mape" A, B ,C sa fiu mai explicit :))!

nu are a face centralina ,e vorba de releu de incarcare aici, merge 100% daca zici ca mufele sunt la fel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, nu ma ajuta nimeni cu marca jantelor de la K1-2-3?

multam

 

E iarna...nu vreau sa imi amintesc ca am motor in perioada asta.Ti-am promis ca iti spun dar nu depinde de mine ci de zapada de afara

Radu ai postat vreun anunt la matrimoniale(bikeshop.ro) cu motoreta?...vrei sa o mariti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau un motor cu care sa pot merge si in oraÂş, si la drumuri lungi si foarte lungi, cu bagaje suficiente si cu pasager, si care sa fie si un pic enduro. A, si sa nu fie monocilindru. Dacă ai alta varianta, te rog :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau un motor cu care sa pot merge si in oraÂş, si la drumuri lungi si foarte lungi, cu bagaje suficiente si cu pasager, si care sa fie si un pic enduro. A, si sa nu fie monocilindru. Dacă ai alta varianta, te rog :wacko:

 

Noul ducati Multistrada ;)

Editat de doctoroo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau un motor cu care sa pot merge si in oraÂş, si la drumuri lungi si foarte lungi, cu bagaje suficiente si cu pasager, si care sa fie si un pic enduro. A, si sa nu fie monocilindru. Dacă ai alta varianta, te rog :wacko:

 

 

Africa Twin, Super Tenere, Bmw R1100,1150,1200GS.........

 

Transalpul are un rahat de motoras! Extrem de fiabil dar...fara pic de vlaga! dupa ce treci de la GSXR la asta...o sa iti blestemi zilele! ;) La 110-120...cu bagaje si pasager...sa nu te gandesti sa intri in vreo depasire cu el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...