Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

Sper ca ne e offtopic, vand un capac monopost de GSX-R K8 nou in tipla OEM part daca e cineva interesat click pe semnatura si il puteti vedea!

 

A ramas de la fost gixxer al meu, brand new....ce vremuri :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Africa Twin, Super Tenere, Bmw R1100,1150,1200GS.........

 

Transalpul are un rahat de motoras! Extrem de fiabil dar...fara pic de vlaga! dupa ce treci de la GSXR la asta...o sa iti blestemi zilele! :wacko: La 110-120...cu bagaje si pasager...sa nu te gandesti sa intri in vreo depasire cu el!

le-am analizat si pe astea, dacnu cred ca m-ar ajuta prea mult la naveta prin BucureÂşti. Oricum era doar o idee, cel mai probabil o sa-mi țin gixxerul si fac eforturi sa strâng bani pentru un Africa twin.

fără compromisuri ;)

om trai si om vedea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ca chestie ....nu va hazardati sa criticati gusturile ! eu cred ca e bine ca fiecare sa isi ia ce simte el ca vrea ... nu ceia ce vor cei din jur ... adica numai de ochii lumii ... pt ca personal cunosc asa zisii motociclisti care se dau de o viata pe moto si nu sunt in stare sa mearga pe ele .... mai bine zis sunt praf pe curbe ... !!!!! eu am renuntat la la gsxr 750 k7 pt ca era prea banala pt mine ... am probat gsxr 1000 k7 ... nu m-a impresionat .... si am trecut pe tl1000r , din 1998 .... care rupe strada din toate punctele de vedere !!!! Respect All !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mers si eu destul de mult pe tl1000r...si pot sa spun ca nu este o motocicleta pentru oricine...cuplul mare si greutatea pun probleme celor fara experienta.Mie mi-a placut foarte mult insa mai sunt doar cateva exemplare pe la noi in stare buna din pacate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai aveti dreptate .... mi-a trebuit 1 luna sa reusesc sa merg cu ea cum mergeam cu gsxr-ul .... deja devenise inervanta .... insa acum o iubesc prea tare .... sincer am vrut sa o vand anul acesta la inceput sa imi iau iar un gsxr 750 .... insa nu pot sa o dau tin prea mult la ea.... trebuie prea mult timp la dispozie pt inretinere fata de gsxr .... mereu dupa "plimbare" trebuie sa verific suruburile de la cadru, scarite ... etc .... ( mi s-a desfacut odata si pompa de ambriaj , noroc ca am vazut cand eram aproape de casa ), si consuma guma spate undeva la 2500- 3000 km ... fata de gsxr 750 care ducea pana la 5000 km ... in fine ....Asfalt Uscat ( pt mine azi incepe sezonul 12 grade cu soare :wacko: ) !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate se organizeaza o intrunire anul asta sau anul ce vine numai cu Gsxr-uri jale, sau cel putin o intalnire undeva in centru tarii, si forumistii desigur sa ne cunoastem, sa ne admiram mobrele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Brasov e super ok! mai ales in campingul Darste! sunt locuri de cazare, dusuri, toalete curate! Eu am fost anul trecut la o intalnire de Hornetisti acolo! a fost foarte frumos

Mesaj completat

pai aveti dreptate .... mi-a trebuit 1 luna sa reusesc sa merg cu ea cum mergeam cu gsxr-ul .... deja devenise inervanta .... insa acum o iubesc prea tare .... sincer am vrut sa o vand anul acesta la inceput sa imi iau iar un gsxr 750 .... insa nu pot sa o dau tin prea mult la ea.... trebuie prea mult timp la dispozie pt inretinere fata de gsxr .... mereu dupa "plimbare" trebuie sa verific suruburile de la cadru, scarite ... etc .... ( mi s-a desfacut odata si pompa de ambriaj , noroc ca am vazut cand eram aproape de casa ), si consuma guma spate undeva la 2500- 3000 km ... fata de gsxr 750 care ducea pana la 5000 km ... in fine ....Asfalt Uscat ( pt mine azi incepe sezonul 12 grade cu soare :wacko: ) !

 

 

dupa ce am avut discutia asta...uite ca prietena mea s-a facut cu un TLR! ;) Este motorul de care ziceam ca am mers cu el! Sezonul trecut l-a avut si ea pe mana cateva saptamani si i-a placut foarte mult si...s-a decis sa il ia! Deci...este prima si singura gagica din RO posesor de TLR :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci ramane batut in cuie Brasov sau mai frumos Poiana Brasov sa ne dam un pic la inaltime :wacko: Eu ma gandeam ca ar fi ok si o intalnire la Transfagarasean pt ca in iulie chiar este superb.

 

Primul weekend din iulie cade 2-3-4 . Vineri sambata si duminica. Pina atunci cadem de acord locatie-zi !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...