Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

survolaj cum e la ciclistica miarul ? cred k ti.ai facut o parere ...

pun si 2 poze

 

Super fain...problema minora care o am - statui cam multicel pe 600 si cum sunt obisnuit sa tipe motoru in draci - ma cam fura la viteza asta mai mare. D-aia am si lasat-o mai usureanu...sa ma obisnuiesc cu ea, trepte, viteza, turatii...

 

E mai usurica, se lasa una doua pe curbe, parca era mai bun un 190/55 pe spate, dar urmatoru set asa il iau. Parca simt nevoia de alta calcatura...nu stiu inca, mai vedem si mai invatam. 2-3 iesiri pe cheia si o invat si pe asta :laugh: Daca e mai iesim impreuna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu sunt de parere k zice producatorul e sfant,daca ii pui cu 55 o sa pierzi usor fatza cand o sa fortzezi pt ca se modifica ciclistica , am mai auzit chestia asta cu ciclistica lor ca sunt foarte usoare si se lasa pe curbe imediat dar asta e si ideea sa fie foarte manevrabila pe curbe , daca mergi cu un k4-k5 zici ca e tank asa de greu il inclini ,da ne vorbim si poate iesim impreuna , sa auzim de bine :*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt de parere k zice producatorul e sfant,daca ii pui cu 55 o sa pierzi usor fatza cand o sa fortzezi pt ca se modifica ciclistica , am mai auzit chestia asta cu ciclistica lor ca sunt foarte usoare si se lasa pe curbe imediat dar asta e si ideea sa fie foarte manevrabila pe curbe , daca mergi cu un k4-k5 zici ca e tank asa de greu il inclini ,da ne vorbim si poate iesim impreuna , sa auzim de bine :*

Si tot asa,bem un nes din ala din plicu magic,rosu,sa vezi ce zbaraim.Cunoscatorii stiu.Ahhahahahhahahaha!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt de parere k zice producatorul e sfant,daca ii pui cu 55 o sa pierzi usor fatza cand o sa fortzezi pt ca se modifica ciclistica , am mai auzit chestia asta cu ciclistica lor ca sunt foarte usoare si se lasa pe curbe imediat dar asta e si ideea sa fie foarte manevrabila pe curbe , daca mergi cu un k4-k5 zici ca e tank asa de greu il inclini ,da ne vorbim si poate iesim impreuna , sa auzim de bine :*

 

Pe strada e greu sa sesizezi diferente de ciclistica la modificarea balonului anvelopei spate...e mai important sa fie moale si aderenta parerea mea indiferent de marime...

Am fost si eu de cateva ori pe Cheia la plimbare cu balauru' din dotare anul trecut si sincer nu mi-a placut asfaltul...prea lucios in unele locuri si mult nisip si praf....e destul de inselator pe unele portiuni dar peisajul e intradevar foarte frumos.

Poate reusesc sa imi fac timp intr-un wk sa ajung iar la o mica plimbare pe Cheia....numai vreme buna sa fie :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca nu sunt singurul care a sesizat ca e asfaltul parca prea lucios anul asta pe cheia...

@alex facem si o liniutza din NT , pastili & prafuri....with dj jasc si dj carlos :laugh:)

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

delu si dudus ignorati msj dp pro-bike :) am crezut ca nu m-ai dau astia drumu la forum.ne auzim la tel. zilele astea :(

Da' a stat picat ceva vreme!

Pe pro-bike nu m-am uitat. Iti dadeam sms, ca ti-am salvat numarul in telefon de cand mi l-ai trimis.

Eu ajung in tara azi la 18:30, asa ca ne auzim sa vedem cum ne intalnim.

Astept sa ma suni cand vii. Daca nu raspund, inseamna ca-s pe mobra si te sun eu inapoi cand ma dau jos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand Suzuki GSX-R, 750, 140 cp, 2002, 25000 km, inmatriculat, stare perfecta, scarite racing, evacuare completa Hindle, axe cu came si cdi racing, xenon, 2 seturi de carene

pret 2800 iepuroi :(

pt poze si alte info: jr_gaspar@yahoo.com tel 0746781434

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

todea cand treci prin bucale?

 

duminica sper daca nu ploua...dar o sa trec doar pe centura spre A2

@dudus.. sper sa intre geaca in topcase :(

 

p.s merge careva la predeal?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

delu si dudus ignorati msj dp pro-bike :) am crezut ca nu m-ai dau astia drumu la forum.ne auzim la tel. zilele astea :(

receptionat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine e interesat am niste placute de frana tokico pentru etrieri radiali cu carne pe ele 80%. Vreau 100 ron pe toate 4! Numarul meu e jos la semnatura in dreptul lui Stefan! Merci!

Mai exact,pentru ce modele sunt compatibile acele placute?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In curand o sa-mi achizitionez o anvelopa pe spate 180/55/17 as dori o parere din partea voastra tinand cont ca nu ma dau cu ea prea tare sunt incepator si vreau ceva pentru aderenta dar nici prea scump sau sh pentru ca nu cred ca am sa depasesc prea curand 180km/h. Imi pot lua una de 190/55/17? astept parerile voastre si va multumesc anticipat.

Motocicleta din dotare suzuki gsx-rk2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti un inconstient , termina cu chestiile astea , motocicletele astea merg cu sute de km/h si tu vrei cauciuc sh

 

adauga id de mess : maconfireblade

 

are cele mai bune preturi pt cauciucuri noi ,e super baiat si unde mai pui k e si priceput , o sa`ti recomande ce e mai bun pt tine

 

asfalt uscat

 

pun pariu ca ii dai 200 cu prima ocazie si cu cauciucul asta pe care`l ai in dotare acum hahahha :(

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu cauciucuri de la curse folosite mai putin de o zi cu marginile franjurate(pe strada nu vei ajunge niciodata sa mergi pe portiunea aceea) insa cu mijlocul nou...se vede dunga de la matrita in continuare :(

Am dunlop cele mai multe pe 190 si pirelli pe 180.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

duminica sper daca nu ploua...dar o sa trec doar pe centura spre A2

@dudus.. sper sa intre geaca in topcase :(

 

p.s merge careva la predeal?

 

Dap ajung acolo. Uite-te de numaru meu de telefon in semnatura la dezmembrare. Ne auzim in weekendu ala la Predeal :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...