Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce iti pare rau ca ai aerografiat-o? :baldy:

o dai sa iti iei alta stock? ;)

 

nu mai vreau motor stock! asta a fost stock,mi-a ajuns cu stocku :D

dar totusi parca m-as baga la un L01 stock :P

oricum la ce preturi se invart mobrele acuma....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce admir eu toata ziua:

 

 

 

 

 

(scuze pt calitatea pozelor, alt interfon nu am gasit)

Mesaj completat

am cumparat motocicleta avand filtru sport. pentru a se pune filtru sport s-a modificat incinta filtrului ?

parca as reveni la filtru normal, este mult praf pe aici si nu vreau sa-mi afecteze motorul

post-45009-1282211844_thumb.jpg

post-45009-1282211853_thumb.jpg

post-45009-1282211859_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici macar nu stii ce contine acel kit de curatare. Este o sticla care fix e ca detergentu si cel de ulei de uns - poti folosi detergent de rufe cu cea mai mare recomandare - am folosit eu 3 ani intregi la un kn si n-a avut nici o greata iar cel de uns iti ajunge pentru o gramada de spalari pentru uns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiam ca este un sprei de curatare si unul pt ungere. ideea este ca filtru sport protejeaza motorul de muste si tantari, nu si de praf. normal este facut pt circuit nu pentru oltenia (praful din lume, nu degeaba i se mai zice pe aici sahara) + ca nu-mi trebuie performante ridicate, este suficient de rapida stock

Mesaj completat

----------------------------------------------------------------------------

 

 

 

pe louis pentru k6/k7 nu gasesc filtru dupa cod (wvce)

 

care ar fi codul filtrului ?

Mesaj completat

ati luat careva ? gandesc ca se potrivesc la mai multe modele dupa 06

Editat de theos_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt cel mai ciumec,circul legal fara placuta de inmatriculare

Am fost sambata in orasul zimnicea sa fac o baie in dunare si de la bunica pana la zimnicea sunt 20km de drumuri infecte si pana in port am reusit sa pierd placuta iar acum am dreptul sa circul 30 zile pe baza la dovada emisa de politie...fara placuta de inmatriculare ^_^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt cel mai ciumec,circul legal fara placuta de inmatriculare

Am fost sambata in orasul zimnicea sa fac o baie in dunare si de la bunica pana la zimnicea sunt 20km de drumuri infecte si pana in port am reusit sa pierd placuta iar acum am dreptul sa circul 30 zile pe baza la dovada emisa de politie...fara placuta de inmatriculare ^_^

 

la vreme dureaza 30 de zile sa iti dea alta placuta?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un bec pentru faza scurta unde pot gasi?

suzuki gsxr k2

Multumesc anticipat

 

 

vezi ca sunt unele osram la vreo 45 lei care lumineaza f bine. eu am luat bec cu 7 lei dar nu lumina bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un bec pentru faza scurta unde pot gasi?

suzuki gsxr k2

Multumesc anticipat

 

daca ai un Carrefour prin apropierea ta - la standul auto - ai sa gasesti becuri H7 Philips

de la 23 pana la 55 lei bucata - cu ceva mai multa luminozitate fata de unul normal la 55 W

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiam ca este un sprei de curatare si unul pt ungere. ideea este ca filtru sport protejeaza motorul de muste si tantari, nu si de praf. normal este facut pt circuit nu pentru oltenia (praful din lume, nu degeaba i se mai zice pe aici sahara) + ca nu-mi trebuie performante ridicate, este suficient de rapida stock

 

De unde stii tu ca nu protejeaza si la praf? Adu-mi ceva concret si te cred. Toata lumea numai din auzite face si se bazeaza. Vino cu argumente si exemple concrete inainte sa zici ceva. ^_^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la vreme dureaza 30 de zile sa iti dea alta placuta?!

30 zile e valabila adeverinta iar eu in astea 30 zile nu am de gand sa merg la politie sa cer alta placuta de inmatriculare,merg fara placuta pina expira acea dovada iar numarul stiu ca il primesc in vreo 2 ore

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca sunt unele osram la vreo 45 lei care lumineaza f bine. eu am luat bec cu 7 lei dar nu lumina bine

Am mers pe mana ta si am luat un osram si abea astept sa vina seara dar spre ghinionul meu am luat un cui in anvelopa de pe spate si nu am nici 1000km cu ea e un bridgestone battlax bt023. Merge vulcanizat pe inerior sau trebuie cumparata alta anvelopa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mers pe mana ta si am luat un osram si abea astept sa vina seara dar spre ghinionul meu am luat un cui in anvelopa de pe spate si nu am nici 1000km cu ea e un bridgestone battlax bt023. Merge vulcanizat pe inerior sau trebuie cumparata alta anvelopa?

 

 

 

du`te la o vulcanizare si baga un "siret" ...te tine ani buni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jolly Roger

in prima faza

 

dupa mult timp mancat la teama mobrei, intr-u nfinal am inceput sa o fac incet incet

 

dupa cateva ore de munca

 

intr-un final tema aleasa este "Jolly Rogers" 1967-1996 varianta Hi-Vis

post-42515-1282735941_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...