Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

este posibil sa nu prinzi top speed din cauza vantului?am incercat un 299 pe autostrada transilvania dar nu am reusit decat 290..mai mult nu vroia nici cu draci ;) ma gandesc sa nu fie de la toba :D posibil sa pierd ceva cai in ture mari.adevarat ca batea vantu' mai sa ma ia dp motor

Editat de todea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu toba ar trebui sa fie fix invers: pierzi ceva cuplu la ture joase, dar castigi (ceva) cai la ture mari.

ar trebui sa te ajute fix la top-speed o toba sport.

vantul te incurca enorm, chiar daca bate slab.

so, mai incearca daca te tine ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este posibil sa nu prinzi top speed din cauza vantului?am incercat un 299 pe autostrada transilvania dar nu am reusit decat 290..mai mult nu vroia nici cu draci ;) ma gandesc sa nu fie de la toba :D posibil sa pierd ceva cai in ture mari.adevarat ca batea vantu' mai sa ma ia dp motor

 

vantu e de vina pe transilvania,bate total haotic.nu toba....si eu am MGP(alt model decat al tau) si mie imi alerga viespea de dracii au luat-o pe transilvania(peste viteza ei maxima inainte de modificari).asa ca relax...si go back si da-i cox in continuare,mai ales pe coborarile alea smechere :)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este posibil sa nu prinzi top speed din cauza vantului?am incercat un 299 pe autostrada transilvania dar nu am reusit decat 290..mai mult nu vroia nici cu draci ;) ma gandesc sa nu fie de la toba :D posibil sa pierd ceva cai in ture mari.adevarat ca batea vantu' mai sa ma ia dp motor

 

poate te-ai ingrasat intre timp sau ai plecat la drum cu burta plina :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate te-ai ingrasat intre timp sau ai plecat la drum cu burta plina :D

 

 

;) eo nici nu stiu ce viteza maxima ia ciupilika asta mica a mea....am mers eu cu 260 cu pasager si ducea mai mult dar nu mai aveam unde ....si frate-miu cand a avut-o ia dat 280 si el e mai mare in gabarit decat mine cu vreo 30 kg! nu prea m-a pasionat prea mult viteza maxima doar am fost curios ...si vad ca duce!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este posibil sa nu prinzi top speed din cauza vantului?am incercat un 299 pe autostrada transilvania dar nu am reusit decat 290..mai mult nu vroia nici cu draci ;) ma gandesc sa nu fie de la toba :D posibil sa pierd ceva cai in ture mari.adevarat ca batea vantu' mai sa ma ia dp motor

 

Vezi cand mai incerci 299 pentru ca retardatii aia de la protv te-au facut vedeta fara voia ta.... e posibil sa fie garda perioada urmatoare pe autostrada aia.!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi cand mai incerci 299 pentru ca retardatii aia de la protv te-au facut vedeta fara voia ta.... e posibil sa fie garda perioada urmatoare pe autostrada aia.!!!!

 

eu nu sunt ;)

are careva filmarea? de la pro tv

sa vedem cine e nebunul ala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator litlle wayne

Ptiu..il facura pe todea vedeta la proTIEtvIE...banuiesc ca tre' sa il invite maruta la ora bosumflata iar cantacioasele alea mici sa zica cu of un cantec cu tema....avionistica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator litlle wayne

Ptiu..il facura pe todea vedeta la proTIEtvIE...banuiesc ca tre' sa il invite maruta la ora bosumflata iar cantacioasele alea mici sa zica cu of un cantec cu tema....avionistica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

extraordinar domle'!!! Pana la 250km/h in mai putin de UN minut ... mhoaaa!

Statisticile confirma ... morti, ... raniti ...

Stiri prezentate romaneste ...

Pai ... in cat mai putin de un minut?

N-am auzit ... mortii si ranitii aia erau toti datorita vitezei, sau erau inclusi si aia peste care au dat altii.

 

Nu cred ca-i trucat. Si 750-ul ajunge la 299 si dupa aia turatia mai urca, doar cu toba si filtru schimbate, cu tot cu vant.

Oricum, 299-le ala nu e real, pe navigatie e doar vreo 275.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor detinatorilor de GSX-R si nu numai...

Caut ASA CEVA pe la noi...

are cineva cunostinta unde pot gasi?

 

Asfalt uscat... ;)

 

 

incearca la elf... ei s-ar putea sa aibe asa ceva...sau macar sa aduca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

extraordinar domle'!!! Pana la 250km/h in mai putin de UN minut ... mhoaaa!

Statisticile confirma ... morti, ... raniti ...

Stiri prezentate romaneste ...

Pai ... in cat mai putin de un minut?

N-am auzit ... mortii si ranitii aia erau toti datorita vitezei, sau erau inclusi si aia peste care au dat altii.

 

Nu cred ca-i trucat. Si 750-ul ajunge la 299 si dupa aia turatia mai urca, doar cu toba si filtru schimbate, cu tot cu vant.

Oricum, 299-le ala nu e real, pe navigatie e doar vreo 275.

 

 

 

;) stiu! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca la elf... ei s-ar putea sa aibe asa ceva...sau macar sa aduca!

 

 

Am fost la elfi si nu au asa ceva. Ei comenzile pentru accesorii suzuki le fac de AICI. Am inteles de la un amic ca e posibil sa gasesc la cotroceni, o sa incerc sambata dimineata...

 

Numai bine... ;)

 

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...