Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

@delule

alea is intalniri amatoriale bre :)

posesorii de gixere nu-s oameni obisnuiti nu-i aduni cu o sticla de cola si o punga de seminte..astia is oameni cu caracter,bine motivati si de regula fruntasi dar tot odata greu de socializat cu ei,nu le plac romantzele si au ca amintire doar ziua cand au incalecat pe gixxer.La o asa categorie selecta este nevoie de o intalnire de 5* si doar posesorii de gixxere pot 'coace' una :)

 

p.s. un posesor de yamaha spunea odata 'ba nush da suzuki suna a motor'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 ... Tui ceapa caprii masii de treaba .... mai raivenitzo... da nu am facut si noi o intalnire de GIXXERISTI? al naibii sa fiu ca am venit cu cablu de ambreiaj de la mobra pe jumate taiat ... cu survolaj si cu Nyt?

iar mandibula cu masina de la munca - deja eram 4 - primii 4 !

eeeiii tu mama masii de treaba anul asta ne punem pe intalniri ... clar

care lipseste ... am sa ii fur lantul de la mobra - si o sa va impingeti mobrele acasa

 

3 ionut nu mai fa gura mare - ca te-ai dat lovit la prima intalnire de gesicer - iar daca te fereste dumiezau` sa vii cu scuterul ma duc acasa imi iau masina si vin sa te calc

 

4 vineri - 4 februarie care lipseste careva din locatia X(gasim noi una) la ora 20 - il belesc de lant, clar?!!! (aladin nu ai nici o scuza ca esti din buzau... daca nu te prind eu ca anul trecut la sea wolfs la CT;

chelule daca ai srad nu te iarta nimeni tot gixx e)

:) Nyt era acolo pentru ca nu rateaza nicio intrunire de CBRisti...n-aveam eu cbr cand mergea el acolo! Asa ca daca aia a fost intalnire... Voi nu va prea iubiti intre voi si cersiti iubire prin alte grupuri...

Iar Survolaj la fel ...

Eheee acu' am doua scutere,cu ala de 250cc as vrea sa merg la intalnirile cbr-istilor sa ii provoc la liniute...daca vin cu gixx-ul au pierdut din start

Trebe cheie de 34 pentru a demonta lantul de la mobra

 

Si nu m-am dat lovit bre' daca iti amintesti nu terminasem cand tu ereai acolo

Aia cu liniuta e lame, orice maimuta poate da liniute... :D

 

@delule

alea is intalniri amatoriale bre :D

posesorii de gixere nu-s oameni obisnuiti nu-i aduni cu o sticla de cola si o punga de seminte..astia is oameni cu caracter,bine motivati si de regula fruntasi dar tot odata greu de socializat cu ei,nu le plac romantzele si au ca amintire doar ziua cand au incalecat pe gixxer.La o asa categorie selecta este nevoie de o intalnire de 5* si doar posesorii de gixxere pot 'coace' una :D

 

p.s. un posesor de yamaha spunea odata 'ba nush da suzuki suna a motor'

:) tu sa taci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@delule

alea is intalniri amatoriale bre :D

posesorii de gixere nu-s oameni obisnuiti nu-i aduni cu o sticla de cola si o punga de seminte..astia is oameni cu caracter,bine motivati si de regula fruntasi dar tot odata greu de socializat cu ei,nu le plac romantzele si au ca amintire doar ziua cand au incalecat pe gixxer.La o asa categorie selecta este nevoie de o intalnire de 5* si doar posesorii de gixxere pot 'coace' una :D

 

p.s. un posesor de yamaha spunea odata 'ba nush da suzuki suna a motor'

asta este un post a-la Nadia Comaneci :D

Mesaj completat

:) Nyt era acolo pentru ca nu rateaza nicio intrunire de CBRisti...n-aveam eu cbr cand mergea el acolo! Asa ca daca aia a fost intalnire...

Scuze nu pot sa ma abtin... :) Sti care era diferenta intre Nyt si restul ? NYT venea cu motocicleta!!

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai zic una si gata :D

ehh e mult pana incerci unu apoi o sa ni te alaturi :)

:D Nu zic niciodata, niciodata! Eu chiar n-am probleme din astea cu marca motorului, daca eu ma simt bine pe ea si e ceea ce mi-am dorit, poate sa fie si Mz, Ij.... :D

 

Scuze nu pot sa ma abtin... Sti care era diferenta intre Nyt si restul ? NYT venea cu motocicleta!!

Slaba, slaba replica! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 stai deoparte la 1000 RR al tau
Sa inteleg ca va puteti trage de sireturi doar cu "clasa mica", cei cu F4? :D Oricum, sunt sigur ca F4-ul fuge mult mai bine ca multe gixx-ere de aici. :)

 

 

La o asa categorie selecta este nevoie de o intalnire de 5* si doar posesorii de gixxere pot 'coace' una
Tocmai de aceea aveti nevoie de 30 de ani (LUMINA!) ? :D

 

 

Nyt era acolo pentru ca nu rateaza nicio intrunire de CBRisti...n-aveam eu cbr cand mergea el acolo! Asa ca daca aia a fost intalnire... Voi nu va prea iubiti intre voi si cersiti iubire prin alte grupuri...

Iar Survolaj la fel ...

Deep, again! :)

 

Aia cu liniuta e lame, orice maimuta poate da liniute...
:D

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kidu ca citesti acum - iti rup picioarele daca nu vii

 

 

=> nu eu sunt spionul aici! :)

 

 

 

topic de scandal gata... facem brigada mare mergem peste f`isti ca prea mult se umfla in pene cu ratb`urile alea.

 

ne strangem cu totii sa mergem peste ei sa aiba ce admira :)

Editat de kidu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

topic de scandal gata... facem brigada mare mergem peste f`isti ca prea mult se umfla in pene cu ratb`urile alea.

 

ne strangem cu totii sa mergem peste ei sa aiba ce admira :)

mergem cu motocicletele!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

normal ...unde se strang cbristii? la academie? casa poporului? arc? .. habar n`am ...dar mergem peste ei ..

Bla bla bla... :) stii cum e proverbul ala cu: cainele care latra nu musca? :)

 

 

Gata ca m-am plictisit! :D

 

Va pupa ravenitza :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bla bla bla... :D stii cum e proverbul ala cu: cainele care latra nu musca?

 

 

Gata ca m-am plictisit!

 

Va pupa ravenitza :D

 

 

baw waw... :) :)

Editat de kidu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! A folosit cineva banda izolatoare pentru evacuare, ceva de ganul asta http://www.racingnick.ro/rn/items/2502/Ban..._-_Graphit.html ? Se merita? Scade temperatura motorului dupa? Scade durata de viata a evacuarii??

 

 

vb cu cei de la topicul hayabusa ei folosesc asa ceva ...noi avem motoare mai mici...si nu cred ca e cine stie ce investitie...eu unul nu am probleme..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne
Sa inteleg ca va puteti trage de sireturi doar cu "clasa mica", cei cu F4? :) Oricum, sunt sigur ca F4-ul fuge mult mai bine ca multe gixx-ere de aici.

 

 

Tocmai de aceea aveti nevoie de 30 de ani (LUMINA!) ? :D

 

 

Deep, again!

 

:)

 

 

da' insa la liniute maimuta aia spre deosebire de cbr-isti ARE CU CE,pe voi si pe demaraj va bat pe umar mosii aia care au facut in tinerete ciclism de performanta :D

 

Noi stim ca va doriti gixere insa nu tulburati apele pe aici,cumparati un gixx si gata...fara alte frustrari :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' insa la liniute maimuta aia spre deosebire de cbr-isti ARE CU CE,pe voi si pe demaraj va bat pe umar mosii aia care au facut in tinerete ciclism de performanta :)

 

Noi stim ca va doriti gixere insa nu tulburati apele pe aici,cumparati un gixx si gata...fara alte frustrari :D

Frustrarea ai inceput-o chiar tu, domnule wayne, cu primul post mai in gluma sau nu cu privire la cbristi :)

O seara buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Mai in gluma...acum serios vorbind,noi nu ne-am bagat pe topicul vostru si am inceput cu stouri

Ravenitza cunoaste cativa gixx-eristi si isi permite sa faca o mica caterinca,si noi ii permitem ....cu replay-urile de rigoare

Dar cand incepe sa isi bate nasul toata mahalaua ..gen ne-a gheorghe de pe ulita garlii,devine neplacut

E timpul sa incetati si sa nu mai veniti cu atitudini belicoase pe aici....repet,permit cuiva cunoscut sa ma ironizeze,pentru ca raspund cu aceasi moneda la mici rautati fara sambure de scandal....insa cand se baga parveniti care nu stiu despre ce e vorba in seama,nu imi mai place

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai in gluma...acum serios vorbind,noi nu ne-am bagat pe topicul vostru si am inceput cu stouri

Ravenitza cunoaste cativa gixx-eristi si isi permite sa faca o mica caterinca,si noi ii permitem ....cu replay-urile de rigoare

Dar cand incepe sa isi bate nasul toata mahalaua ..gen ne-a gheorghe de pe ulita garlii,devine neplacut

E timpul sa incetati si sa nu mai veniti cu atitudini belicoase pe aici....repet,permit cuiva cunoscut sa ma ironizeze,pentru ca raspund cu aceasi moneda la mici rautati fara sambure de scandal....insa cand se baga parveniti care nu stiu despre ce e vorba in seama,nu imi mai place

heiii man .... ce faci ? gresesti rau de tot, te superi? Nu este bine..in primul rand pentru sanatate..

Cum poti sa te superi cand intra cbr-isti si posteaza la gixeristi..? Foarte bine mergem cu paginile la recuperare, eu ma bucur cand vad :)

Si.. eu chiar le inteleg spiritul bad , este si normal... este comportamentul omului inferior, :)

 

Cine sta long night cu mine in seara asta la recuperare?

Unde exista caterica exista viata, viata fara caterinca este ca p. fara pasarica. :D

 

Ce inseamna "belicoase" man..??

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fantastic!

kidule - facem ... vin cu di tati

 

apropo de locatie - Ursu - Adie - isi deschide un bar - motociclist de "cursa" lunga - eu ziceam sa ne vedem la el - nu incerc sa ii fac reclama!

daca are cineva ceva impotriva este un barulet misto pe la Izvorul rece!

 

vom face mese in functie de an, si clinidree :) - pot participa si CBR-istii - dar clar la o masa dintr-un colt :)

@todea - sa stii suzuki suna a motor - dar ... uite ca mi-am mai lut inca o mobra de la kawa - suna si aia tot a motor :D)

PS ... daca te mai 'manca'n orizonturi ... la vara te astept la mine la o bere cand treci spre mare

 

deci vineri ora 20 - izvorul rece sau la ursu?

cine si unde doreste!

 

pot sa trec sa ridic vreo 3 din zona titan cu masina

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer va zic ca eu personal am incercat sa fac intalnirea 600/1000rr sa putem sa invatam si noi unii de la altii care sunt bunele si care sunt relele mobrelor pe care mergem. se pare ca mai mult de 5 nu am reusit sa ne strangem niciodata... ar fi fost frumos sa vedem si noi asa ceva... nu poti spune ca decat noi 5 eram pe froumul de 600/1000rr. aveam miercurea la 8 daca nu ma insel intalnire la Victoriei... ne strangeam cei "5" dar cat stateam acolo treceau zeci de 600/1000rr-uri care nici nu se sinchiseau sa se opreasca... nu am inteles niciodata de ce nu am reusit sa strangem mai mult. eu personal stiu cum e sa fie o asa zisa "intalnire" si cand ajungi acolo sa nu se uite nimeni la tine si sa nu iti vorbeasca dar nu era cazul nostru. fiecare cand a venit l-am intampinat cu bratele deschise si nu l-am lasat sa se simta prost. se pare ca la noi in afara de intalnirea de la "Arc" care ar trebui sa fie pt comunitatea moto la care personal am fost de 2 ori si toata lumea se uita la mine ca la masini straine ca deh era prima hara cand veneam, nu stiu daca se mai poate organiza ceva...mai ales ceva de amploarea asta. pacat... ca in loc sa fim un grup mare si unit suntem mai multe"bisericute". oricum aceasta intalnire de GSXR este senzatie... as vrea sa vad asa ceva la noi. poate la vara ne chinuim si facem si noi asa ceva... sa aratam ca se poate

 

P.S. - nu stiu de unde a aparut rivalitatea asta intre cbr-isti si gixxer-isti... oricum asta referitor la ce ziceam de comunitateea moto :)

Editat de alecs_1000rr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce o dati voi cu rivalitate, ciuda sau mai stiu eu ce intre GSXR-isiti si CBR-isti? Nimeni nu mai tine la gluma? Eu o vad doar ca pe o caterinca intre forumisti pe un forum, pentru ca in realitate orice GSXR-ist sta la o masa sau merge la drum cu orice CBR-ist si invers. Apoi oricarui CBR-ist, daca nu i-ar placea motorul, nu i-ar fi greu sa-l vanda si sa-si ia un GSXR pentru ca e mai puternic, dar nu vrea mai mult de atat, ii ajunge CBR-ul.

E iarna si forumistul cauta sa-si mai piarda timpul pana incepe sa bazaie musca :)

 

P.S. un fost CBR-ist, de-o luna zi fost Hornetist, aspirant GSXR-ist :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...