Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

Vizitator little wayne
Vai l-am ce-am dat startul :bigstar:

 

Bun baieti...acum vreau sa vad poze cu voi in ipostaze sexy, pe gixxere evident :D

 

Parca ne-ai amenintat ca ai poaze cu tine pe nus ce mobra....baga acilea si dupa aia mai vedem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Parca ne-ai amenintat ca ai poaze cu tine pe nus ce mobra....baga acilea si dupa aia mai vedem

:bigstar: N-am gixxer, nu-mi permit sa pun poze cu mine pe topicul de gixxere :D

 

Ps: vezi ca i-am dat pm lui Delu, o sa te anunte pentru weekend :laugh:

 

 

Ma miram eu de unde vine atitudinea asta a voastra...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne
Mi-am adus aminte de asta.

Pe principiul: Toate motocicletele, cand cresc mari, vor sa devina HONDA. :laugh:

 

Regret dar nu ne asociem imaginea cu aia care au probleme la mansarda

Daca pe ciumpalac atat l-a dus capu' noi ce sa facem...omu e dereglat :bigstar: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un prieten ,e in italia la munca, si mi-a spus sa ii scot moto la vanzare ,este un gsxr 600 k4 ,motocicleta arata exact ca noua ,nu are nici cea mai mica zgarietura ,tinuta in casa ,totul original ,vopsea originala nu a fost nici macar" scapata de pe cric" ,are doar 18mii km ,(a functionat doar in vacante) pretul e 3400 eur ,dar merita fiecare banut .pt informatii astept pm .voi revanii cu poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai kidule...dar nu e corect... de ce tu ai si altii nu? hai k daca ma aude nevasta clar nu mai dorm in casa o perioada :blink:)

nu mai zi dinalea... ma sperii si nu ma mai insor never ever forever :laugh: :bigstar:

Mesaj completat

Mi-am adus aminte de asta.

Pe principiul: Toate motocicletele, cand cresc mari, vor sa devina HONDA. :D

sti dece?

pt ca un suzuki cand creste mare" si ajunge la "batranete" vrea sa mearga asa mai batraneste ca o HONDA la tinerete :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai zi dinalea... ma sperii si nu ma mai insor never ever forever :laugh: :bigstar:

Mesaj completat

 

sti dece?

pt ca un suzuki cand creste mare" si ajunge la "batranete" vrea sa mearga asa mai batraneste ca o HONDA la tinerete :blink:

 

hahaha..buna asta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza aia cu suzuki la dentist..trebuie sa recunosc ca este naspa, sunt milioane de idei sa faci un spot publicitar, inteleg ca eu trebuia sa rad, sau sa ma mir.. iauti baaa!! scoate maseaua cu motorul !! Cu siguranta a fost ideia lu "sefu" si toata lumea a fost de acord cu el, Clipul este naspa ca seful este naspa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza aia cu suzuki la dentist..trebuie sa recunosc ca este naspa, sunt milioane de idei sa faci un spot publicitar, inteleg ca eu trebuia sa rad, sau sa ma mir.. iauti baaa!! scoate maseaua cu motorul !! Cu siguranta a fost ideia lu "sefu" si toata lumea a fost de acord cu el, Clipul este naspa ca seful este naspa.

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma apuc sa fac o mobra cu reclama la "TIX " romanesc de spalat veceul iese extraordinar, repsolul macar nu este un ulei bun, am bagat in mobra si a inceput sa faca ca toate alea, chiar am un prieten care a avut 1000 rr repsol si baga motul 300v in motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu o lasam doar goala sa stea asa,sa nu cumva sa vad vreo zgarietura :bigstar:

 

pai hainele is generate pe computer :D

acuma lasand gluma la o parte, la ce spalatura i-am tras motorului inainte, am avut mare grija cum am asezat-o acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma apuc sa fac o mobra cu reclama la "TIX " romanesc de spalat veceul iese extraordinar, repsolul macar nu este un ulei bun, am bagat in mobra si a inceput sa faca ca toate alea, chiar am un prieten care a avut 1000 rr repsol si baga motul 300v in motor.

la fel si eu.. cu ulei repsol am distrus un KTM si dupaceea baga prostu bani in motor :bigstar:

o fi bun repsol daca e de la mama lui... dar ce gasesti prin romania e varza.... o gaura de covrig:))=))

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am bagat Repsol (pis...t) in motor si tremura si batea mai mai sa cada de pe cric, se auzea ziceai ca-i ducati, nu se poate asa ceva..

Cum scrie pe 1000rr ediatia repsol, cat de mare scrie !! erau gata gata sa o colanteze pe toata, nu mai spun ca arata naspa cu scrisul ala, lasand trendul in urma ediatai REPSOL arata foarte urat, sa ne gandim cum arata peste 10 ani...

CURCUBEU, zici ca face reclama la vopsea, nu vreau sa se resemneze cineva este doar o parere proprie.

Sunt curios daca baga posesorii de repsol ulei repsol in motor.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io unu n-am bagat si nici n-am de gand, da schema de culoare de la onda repsol imi place la nebunie :D

tot parere personala

Si la o nunta alaturi de iubita mea, unde toata lumea este la costum sta tampitul de mine imbracat in clovn, cum arat? Fantastic de izbitor!! :bigstar:

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu te intereseaza topspeedul incearca un kit de lant modificat ceva de genu stock in cutie cu +3 pe stape sau -1 /+2, vb cu mac sa`ti dea un sfat (eu mi`am pus EK racing modificat (stock in cutie si +3 pe spate)si sunt foarte multumit))

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e interesat cineva de piesele ce se vad in foto , oglinda stanga k5 k6 k7 ... ,pinioane stoc gsxr 1000 k9 k10 ,un releu incarcare k9 ,exup cu tot cu cabluri k9 ,pompa benzina 1000 k9 ,k10 , comanda electrica stanga k9 k10 , maner stanga k6 k7 , maner dreapta k4 k5 600 750 pinion spate k6 k7 750 600 , intresatii rog pm

post-53013-1298053593_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume special pt gsxr-isti asiguare RCA pe 6luni 89ron -10%. doar persoane fizice.in functie de clasa bonus-malus e posibil sa ii coste chiar cu cativa lei mai putin :bigstar:

Detalii pe PM

Editat de saian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne
Lume special pt gsxr-isti asiguare RCA pe 6luni 89ron -10%. doar persoane fizice.in functie de clasa bonus-malus e posibil sa ii coste chiar cu cativa lei mai putin :bigstar:

Detalii pe PM

La ce firma se face cu 89roni? eu am gasit la euroins cu 178 pe 12luni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...