Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

Eu am mers cu kituri de reparatii si toate cele si mai mult de 300-400 de km nu ma tineau, logic. Cum mi-am luat cablu original, cum am observat ca imi cupla mai bine si am evitat situatiile penibile in care trebuia sa imping la ea.

unde gasesc unul original? magazin,site ceva?

Editat de Ashtray
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Azi suza mea a primit un cauciuc Pilot Power 2ct...din pacate second dot 2012, putin folosit...zic eu bun pentru inca un sezon. Imi recomandati si mie o vulcanizare unde sa il schimb...si tot odata un spray de lant. Merci frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi suza mea a primit un cauciuc Pilot Power 2ct...din pacate second dot 2012, putin folosit...zic eu bun pentru inca un sezon. Imi recomandati si mie o vulcanizare unde sa il schimb...si tot odata un spray de lant. Merci frumos.

la ce pret l ai luat ady? vulcanizare era prin teiul doamnei pe Gheorghe Titeica poate se ocupa si de echilibrari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce pret l ai luat ady? vulcanizare era prin teiul doamnei pe Gheorghe Titeica poate se ocupa si de echilibrari

 

70 de euro johnny....dot 2012 cam 2000 de km folosit conditii de strada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

clar diseara noapte alba, maine palpitatii de inima...si un moment de "nu imi vine sa cred ca sunt la ghidonul ei" maine pe drum!!! iti zic eu..sunt trecut prin asa ceva:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Azi suza mea a primit un cauciuc Pilot Power 2ct...din pacate second dot 2012, putin folosit...zic eu bun pentru inca un sezon. Imi recomandati si mie o vulcanizare unde sa il schimb...si tot odata un spray de lant. Merci frumos.

Daca(mai) stai in crangasi mergi la vulcanizarea de pe virtutii,cea de langa reprezentanta honda sau la sama service

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Va chinuie talentul sa iesiti cu mobrele pe vremea asta.Daca nu ma simt in largul meu pe mobra,nu ies..imi bag pwula-n ea de plimbare

De craciun in 2009 ma plimbam cu motorul pe strada,mi-a trecut,acum nu mai ies daca nu sunt temperaturi constante de 15grade toata saptamana

Nici pe scuterul ala pe care nu ma bate vantul nu imi place sa ies la plimbare daca e frig afara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma chinuie nici un talent dar le aduc in bucuresti sa ma apuc de ele..gixu meu trebuie refacut conplet..aia de 600 trebuiesc facute franele si r1 l.sm luat ieri de la kawa si trebuie sa ii sudez scaritele..si cand vine caldura atunci ies sa ma plimb..pana atunci le "aranjez"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Nici de-al drak nu bag cheia in contact :laugh:

Si eu trebuie sa ii verific ambreiajul,dar e frig si poate sa mai astepte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astazi a ajuns costumul vine perfect marimea 50 ,ma simt in el cel putin ca un mic alien ,e super aerisit,protectiile sunt speciale ,e FIT si lamaie pe picior :)

sunt super mega incantat

post-33534-0-40789700-1362601028_thumb.jpgpost-33534-0-18019100-1362601043_thumb.jpgpost-33534-0-16906600-1362601013_thumb.jpgpost-33534-0-61863900-1362600998_thumb.jpg

post-33534-0-67674500-1362601056_thumb.jpg

zilele urmatoare ma trag in poza cu el :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astazi a ajuns costumul vine perfect marimea 50 ,ma simt in el cel putin ca un mic alien ,e super aerisit,protectiile sunt speciale ,e FIT si lamaie pe picior :)

sunt super mega incantat

attachicon.gifPhoto0324.jpgattachicon.gifPhoto0326.jpgattachicon.gifPhoto0323.jpgattachicon.gifPhoto0328.jpg

attachicon.gifPhoto0327.jpg

zilele urmatoare ma trag in poza cu el :)

 

Felicitari pentru costum cmd-ule! sa il porti sanatos ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...