Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In caz ca ma poate ajuta cineva as avea nevoie de cateva piese pentru un Suzuki gsx-r 750 k8 (am inteles ca unele repere coincid cu 600-750 intre anii 2008-2010).

Ar fi vorba de urmatoarele componente:

 

Carena fata si dreapta
Prize si conducte de aer
Pedala frana cu suport si pedala dr pasager
Cadru bord si far
Maner dreapta
Carena dreaota partea superioara
Aripa roata fata

 

Tel 0723112150 sau 0755262401 sau pe PM astept oferte...

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci..vineri seara in urma unei actiuni a pulitiei rutiere in colaborare cu arr, al vostru coleg a ramas fara talon. Motivul actiunii a fost ca cetatenii s-au revoltat din cauza zgomotului produs de motociclete seara tarziu. De aceea am nevoie de putin ajutor. As avea nevoie de o toba stock de gsx-r, este cea in flansa cu 3 prezoane, si de un cauciuc de 180/55...fix cel din carte. As vrea sa termin rarul in perioada de 15 zile cat tine dovada, ca daca nu ijmi va trimite talonul in BZ acolo unde este inmatriculata mobra. Cine are si ma poate ajuta cu toba si cauciuc....contracost, as fii tare recunoascator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Cred ca cauciucul din carte e de 180/50...nu de 180/55.un pilot power de 180/50 cu uzura mica am eu in balcon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-au oprit in urma cu o saptamana la Unirii, au blocat toata circulatia sa ma traga pe dreapta de pe banda a treia, zici ca eram dat in urmarire prin Interpol! Cica era "actiune de verificare a documentelor deoarece s-a constatat ca multi conducatori moto nu le au asupra lor", opreau tot ce trecea pe doua roti.

Tu pe unde erai cand ti-au luat talonul?

Deci..vineri seara in urma unei actiuni a pulitiei rutiere in colaborare cu arr, al vostru coleg a ramas fara talon. Motivul actiunii a fost ca cetatenii s-au revoltat din cauza zgomotului produs de motociclete seara tarziu. De aceea am nevoie de putin ajutor. As avea nevoie de o toba stock de gsx-r, este cea in flansa cu 3 prezoane, si de un cauciuc de 180/55...fix cel din carte. As vrea sa termin rarul in perioada de 15 zile cat tine dovada, ca daca nu ijmi va trimite talonul in BZ acolo unde este inmatriculata mobra. Cine are si ma poate ajuta cu toba si cauciuc....contracost, as fii tare recunoascator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ocazia sa ma cadorisesc cu un asemenea model, din cate am inteles este injectie, an 1999, km nu conteaza. Stare generala buna spre foarte buna, nerulata in tara, consumabile ok. Din calculele mele as ajunge undeva la 1.300e cu asig si inmatriculat pe numele meu, merita? Anul viitor in toamna mai am sansa sa-mi recuperez banii daca o vand? Merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca km nu conteaza la ce iti mai pui problema daca iti recuperezi banii...si daca e ok moto e un pret bun ...

Am zis ca nu conteaza deoarece are decat 20.000 in bord si nu bag mana in foc de cat sunt de reali. Pe mine ma intereseaza sa nu cumpar ceva supraevaluat, totusi este o mobra de 15 anisori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...