Sari la conținut

festivalul national enduro-maniaco-depresiv ed. a 5-a/valcea


atillas
 Share

Postări Recomandate

confirm cele spuse de ionut, am incercat sa intorc pe langa razvan, fara prea mare succes insa :D

totusi ioane, pe deapta viroagei in cauza era o frumusete de urcare de A, numa buna. un singur loc mai era cu problema, insa dupa o alta urcare care cred ca a mai triat din rideri :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 94
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

confirm cele spuse de ionut, am incercat sa intorc pe langa razvan, fara prea mare succes insa :D

totusi ioane, pe deapta viroagei in cauza era o frumusete de urcare de A, numa buna. un singur loc mai era cu problema, insa dupa o alta urcare care cred ca a mai triat din rideri :D

foarte naspa urcarea aia de A,acolo la ultima tura mi-am zdrobit 2 degete..ce nu se vede din ea,dupa colt mai sunt vreo 2 praguri cu radacini crescute pe diagonala.. :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Stefi si din partea mea pentru cursa!Dar,slab la capitolul poze...Eu am vazut prea multi fotografi ca sa ma multumesc doar cu cateva poze.Sper, ca la anul sa organizati tot in zona, o cursa super pe un traseu de vis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Stefi si din partea mea pentru cursa!Dar,slab la capitolul poze...Eu am vazut prea multi fotografi ca sa ma multumesc doar cu cateva poze.Sper, ca la anul sa organizati tot in zona, o cursa super pe un traseu de vis.

 

stai linistit pozele "ESTE" pe vine..mai astept de la lupu sui si pe punem pe transfer..ptr cine vrea sa vada ceva urcari cautati in sectiunea ATV,MOTO pe siteul x3m offroad.ro al baietilor de la valcea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Stef, ai facut o cursa reusita.

Marcajul a fost bun si traseul frumos. Bine ca n-a plouat, ca ar fi fost show :cheers:

Personal traseul mi s-a parut prea scurt. Sambata am facut la hobby exact 46 km intr-o tura si jumate. Eu cred ca inca o data atata era perfect.

Oricum felicitari si abia asteptam cursa de la anul.

Multumesc lui Ionut73, a dat dovada de mult Fair Play la cursa asta, stie el de ce...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Stef, ai facut o cursa reusita.

Marcajul a fost bun si traseul frumos. Bine ca n-a plouat, ca ar fi fost show ;)

Personal traseul mi s-a parut prea scurt. Sambata am facut la hobby exact 46 km intr-o tura si jumate. Eu cred ca inca o data atata era perfect.

Oricum felicitari si abia asteptam cursa de la anul.

Multumesc lui Ionut73, a dat dovada de mult Fair Play la cursa asta, stie el de ce...

parerea mea sincera este ca tu trebuia sa te dai la valcea la A..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut muuuuuuuuuuulte poze!! Sambata la finish cam toata ziua si duminica la panta de la profi si de la hobby. Am fost plecata, dar zilele astea le pun aici sa le vedeti! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa multe necazuri cu computadorul, iaca si de la mine poze din cursa:

http://s974.photobucket.com/home/lupu_shui...?view=slideshow

 

N-am priceput, totusi, impacienta unor forumisti de a vedea imagini de la EMD. Atit eu, cit si Dragos, am avut pozele descarcate simbata seara, dar numai Sasha a venit sa ne intrebe daca avem vreo imagine cu el. In rest, nimeni interesat... Duminica n-a mai zis nimeni nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze are toata lumea, eu pozez pe fiecare care trece pe langa mine, fara discriminare. Da-mi un pm cu numarul de concurs si sigur ne intelegem pentru poze!

io zic sa nu luati poze de la el.... Klar nu stie sa faca poze... buna oara in toate pozele care mi le-a facut ba sunt pe jos, ba fac o poseta, ba chair culmea mai par si gras. lipsa clara de talent fotografic. io unu o sa iau poze de la cel care are poze cu mine slab si mergand ca un mare campion :laugh: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io zic sa nu luati poze de la el.... Klar nu stie sa faca poze... buna oara in toate pozele care mi le-a facut ba sunt pe jos, ba fac o poseta, ba chair culmea mai par si gras. lipsa clara de talent fotografic. io unu o sa iau poze de la cel care are poze cu mine slab si mergand ca un mare campion :laugh: :P

mare dreptate ai..ma suna intr-o seara si imi spune ca a pus in revista o poza cu mine la cursa de la deva 2010..nu inteleg cum dracu ma prins sub motocicleta intr-un noroi imputit in care eram infipt pana la umar..nu putea sa puna una in care vedeam mandru ca bradu" pe un forestier. ;) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei povesti... ia uite aici Stef, cum arati ca si Misu Jackson:

post-47247-1285844302_thumb.jpg

 

Stiglare cei drept mai si cazi dar asta e, uite o poza in care pari tanar...

post-47247-1285844339_thumb.jpg

 

Si poza in care nu esti pe jos:

post-47247-1285844380_thumb.jpg

 

Poza asta vad ca e deja pusa la avatar Stef, dar trebuie pusa sa o vada chiar toti forumistii. Il prezint pe Indianu' talpa iute, cum te prinde cum ... depaseste!

 

post-47247-1285844380_thumb.jpg

post-47247-1285844464_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul acesta am mers la vreo 11 sau 12 evenimente moto din care 9 au fost curse. Am vazut o gramada de urcari-coborari, rauri... multe imi par usoare.

 

Foarte bine zis imi par... la maramures am incercat sa urc un tziki tzaki pe noroi si nu am ajuns nici macar pana la jumatate... sunt un castravete in ultimul hal. Asta e partea buna pentru mine ca si endurist, mergand la atatea curse mi-am dat seama de ce sunt capabil.

 

In alta ordine de idei nu am sa cumpar de la niimeni poze, ca o sa fiu tot pe jos la primele curse!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...