Sari la conținut

EnduroCross Etapa a II-a CN Tg. Mures


cr 125 KGL
 Share

Postări Recomandate

Clubul ISECO Tg Mures in colaborare cu Consiliul Judetean Mures si Directia Pt Sport Mures au placerea de a va invita la Etapa a II-a a campionatului national de endurocross care se va desfasura pe dealul Cerghidului, fostul poligon MAPN, acces de pe E60 Tg. Mures- Cluj dupa sat Recea aprox.500m la stanga este un drum de acces care duce spre dealul Cerghidului.Pista este aproape de finalizare.

Pt mai multe informatii tel. 0744850963 - Robike.

 

 

Pt cei care vin din zone mai indepartate ,se poate rezerva cazare la tel.0744.835.374 sau 0265.263897 Pensiunea Diana administratorul fiind un pasionat al sporturilor cu motor va ofera parcare pazita, posibilitatea spalarii motoarelor si nu in ultimul rand preturi de criza .

post-36751-1270754951_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clubul ISECO Tg Mures in colaborare cu Consiliul Judetean Mures si Directia Pt Sport Mures au placerea de a va invita la Etapa a II-a a campionatului national de endurocross care se va desfasura pe dealul Cerghidului, fostul poligon MAPN, acces de pe E60 Tg. Mures- Cluj dupa sat Recea aprox.500m la stanga este un drum de acces care duce spre dealul Cerghidului.Pista este aproape de finalizare.

Pt mai multe informatii tel. 0744850963 - Robike.

 

 

Pt cei care vin din zone mai indepartate ,se poate rezerva cazare la tel.0744.835.374 sau 0265.263897 Pensiunea Diana administratorul fiind un pasionat al sporturilor cu motor va ofera parcare pazita, posibilitatea spalarii motoarelor si nu in ultimul rand preturi de criza .

 

 

 

rog un admin sa treaca pozele mele aici, se pare ca ne-am sincronizat, total neintentionat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost intrebat de cativa participanti daca le-am prins in poze, nu mai stiu numerele la motoare si nici nu am pus toate pozele pe site, asa ca cine vrea sa afle daca l-am prins in obiectiv sa ma contacteze, ma uit si ii trimit poza( bineintes gratis, pt ca m-au intrebat si de bani) :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...