Sari la conținut

Impresii Australiene 2 RELOADED


Postări Recomandate

Topic in continuarea lui: /index.php?showtopic=216376

 

Tocmai m-am intalnit cu Stefan, initiatorul topicului mai sus mentionat

 

post-22-1270881805_thumb.jpg

 

Toate pozilii aici http://picasaweb.google.com.au/baiazid/Sydney2GoldCoast#

 

 

Am facut impreuna o excursie de cateva zile cu cortul. Vremea a tinut cu noi :blink:

 

 

Motivul pentru care am facut topic nou a fost ca de fiecare data cand postez la cel vechi, se face unificare de posturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Mircea !

 

A trecut ceva vreme de cind nu ti-am mai citit posturile si am ramas surprins de alegerea pe care ai facut-o privind moto...sa il stapinesti sanatos si sa va poarte fericiti pe drumurile voastre. Am privit si pozele...superbe locuri...plaja aia de linga oras m-a lasat masca..parca-i undeva in viitorul sumbru al acesei planete..uscatul invadat de mare si nisip. Pe aici ne miscam incet precum banuiesti..printre cratere si noroaie...din cind in cind unii mai pleaca dintre noi...insa viata merge inainte.

Ma bucur ptr voi, sa fiti iubiti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bucurosi tare sa va revedem

 

câta-mai monstru de bzd ti-ai tras :love:

hai ca mi-ai facut seara tare placuta

sa auzim de bine!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Mircea !

 

A trecut ceva vreme de cind nu ti-am mai citit posturile si am ramas surprins de alegerea pe care ai facut-o privind moto...sa il stapinesti sanatos si sa va poarte fericiti pe drumurile voastre. Am privit si pozele...superbe locuri...plaja aia de linga oras m-a lasat masca..parca-i undeva in viitorul sumbru al acesei planete..uscatul invadat de mare si nisip. Pe aici ne miscam incet precum banuiesti..printre cratere si noroaie...din cind in cind unii mai pleaca dintre noi...insa viata merge inainte.

Ma bucur ptr voi, sa fiti iubiti !

 

 

Salutare man. Intr-adevar: long time no see. Cred ca ultima oara ne-am vazut la Metrou :love:

 

Sincer si pe mine m-a lasat masca plaja aia. Syndey nu e asa fain cum e GoldCoast.

Mesaj completat

foarte frumos aia tara de umblat frate! dati-i inainte! daca sparg vreo banca vin sa dau si eu o tura pe acolo ca pana acum nu am fost. auzi sunt multi negri si asiatici pe acolo?

 

Negri nu prea. Asiatici cu garla. Arabi multi de altfel.

 

 

Mesaj completat

bucurosi tare sa va revedem

 

câta-mai monstru de bzd ti-ai tras :laugh:

hai ca mi-ai facut seara tare placuta

sa auzim de bine!!

 

 

Hehe, Doru zicea bine pe alt forum, nu este tourer deloc. Dar imi vine sa sar cate o bordura si nu imi vine sa il dau.

Mesaj completat

Super poze

Mesaj completat

Super poze

 

Merci :lol:

 

 

 

 

Cum am mai zis, daca doriti detalii pentru emigrare: www.immi.gov.au si www.emigrare.ro sectiunea forum. Sau suplimentar: PM si daca pot ajuta, ajut cu placere.

 

 

BTW, Doru daca spargi banca aia, facem juma juma :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum am mai zis, daca doriti detalii pentru emigrare: www.immi.gov.au si www.emigrare.ro sectiunea forum. Sau suplimentar: PM si daca pot ajuta, ajut cu placere.

Cre'ca mi-a luat-o 'puteru' razna, ca www.emigrare.ro ma duce la Pagini Albe (Aurii, Albe, Argintii, ma'sa).. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...