Jump to content

Expozanti la TATTOSHOW 2010


SMAEB
 Share

Recommended Posts

Buna ziua,

 

Lista saloanelor de tatuaj si bodypiercing ce va asteapta la SMAEB 2010 este urmatoarea:

 

2nd Face - stand 9 - 2ndface.info

 

Art Point - stand 7 - artpoint.ro

 

Articole Tattoo - stand 6 - articole-tattoo.ro

 

Artistic Tattoo & Getwild - stand 4 - artistic-tattoo.ro

 

Bio Art Tattoo - stand 11 - bioarttattoo.ro

 

Black Ink - stand 3 - alex-tattoos.com

 

Body Tunning - stand 5 - bodytunning.ro

 

Dark Art Tattoo - stand 10 - bimbistattoo.com

 

Greenhorn Tattoo - stand 16 - romaniaink.com

 

Inkognito Tattoo - stand 8 - tatuajetimisoara.ro

 

Next Level & Costi Tattoo - stand 14 - costi-tattoo.com

 

Poly Tattoo - stand 13 - portofoliu lucrari

 

Six Needles - stand 15 - tattoo-studio.ro

 

Transilvania Tattoo - stand 12 - myspace.com/ovidiu_tattoo

 

Voodoo Tattoo - stand 17 - voodoo-tattoo.ro

 

Detalii si pe www.tattooshow.ro

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...