Sari la conținut

Accident Bucuresti - Sos. Ferdinand - 13.04.2010


freeman
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 109
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

a... si fara legatura cu "dinamica accidentului"... doamna de ce avea proiectoarele aprinse? din cate imi aduc aminte era senin si frumos. Ma scot din sarite cei care folosesc proiectoarele si/sau lampa de ceata cand nu e cazul si cei care folosesc DOAR proiectoarele in loc de faza scurta.

 

 

EXACT aia e problema:) Proiectoarele aprinse :) :D Influenteaza la maxim dinamica producerii accidentului....

Mesaj completat

in orice caz cred ca s a facut verde sau eu mai stiu ce... motociclist or fii vaz masinile ca stau din indepartare ... s-a dat repede verde si el n a mai franat s a ds si aia a grabit trecerea... si pf ... :love: nu cred ca s a aventurat el asa pe rosu poate grabim pasu la portocaliu dar n intram pe o intersectie in halul asta. parerea mea

dar poti sa stii cei pica la om in cap ? insanatosire grabnica :love:

 

 

Du-te tati in intersectie ca esti din Bucuresti si urmareste timpii semaforici inainte sa faci afirmatiile astea. N-a fortat nimeni nicio trecere. Moto a trecut pe un rosu aprins ca sangele care tzasneste din artera :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Influenteaza la maxim dinamica producerii accidentului....

Exact! Daca proiectoarele erau stinse era mai putina greutate pe fata si nu se mai rotea atata spatele.. :love:

 

@smar2: Sunt perfect in asentimentul tau, ma enerveaza la maxim smecherii doar cu pozitiile aprinse si proiectoarele. Multe taxiuri dar si RATB'uri.

Insa remarca ta este complet offtopic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EXACT aia e problema:) Proiectoarele aprinse :love: :love: Influenteaza la maxim dinamica producerii accidentului....

 

Pai si eu ce zisesem, domnu' Nightwolf? nu tot asa? ca n-are nici o influenta asupra accidentului? :D

Era o remarca legat de filmulet. Uitandu-ma de cateva ori la el, am observat si asta cu proiectoarele si am zis sa-mi expun revolta si indignarea tot aici, doar-doar reusim s-o scoatem vinovata pe tanti cu cielo (joke, pt cei care se prind mai greu)... :love: De fapt lumina ricosase din parbrizul troleului si il orbise pe rider :)

Editat de smar2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer...ia mai da-l in p..a mea pe asta cu mobra! astia de forteaza(ceea ce nu este cazul lui) culoarea semaforului ar trebui impuscati! mai murea dobitocul si il avea femeia aia pe constiinta toata viata! un dobitoc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer...ia mai da-l in p..a mea pe asta cu mobra! astia de forteaza(ceea ce nu este cazul lui) culoarea semaforului ar trebui impuscati! mai murea dobitocul si il avea femeia aia pe constiinta toata viata! un dobitoc!

:love: :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt rider`ul...si...scriu degeaba.

 

Nu tin minte nimic din accident. Inainte eram unul ca voi care citeam pe aici si ma ingrozeam putin iar apoi bagam cheia in contact cu toata bucuria spunandu`mi ca aia de pe forum e niste fraeri.

 

Am muschii de la omoplati rupti, spitalele sunt naspa rau si am nevoie de o camasa deaia sa mi`i refaca sa stau cu o mana intinsa in sus.

 

Va multumesc pt. suportul oferit si va doresc sa faceti exact ceea ce stiti mai bine fiecare, nu stau sa va invat de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...