Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

Da :baldy:

Cum spune si rezervorul mostenit de la Judas, i "ain't skeered "de ploaie , la ce am patit joi seara pe autostrada, nimic nu ma mai sperie :wacko: . Hai hai, ca nu mai e mult .

 

pupa mama pe el de baiat...ploaia saa fie ultima noastra problema... inca nu sunt sigura dar daca ma supar indeajuns de mult... o fac eu si pe asta ! oricum mai vb pana vineri...apropo..cand se pleaca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ca idee, in caz ca intereseaza pe cineva.. SV-ul meu se dezmembreaza! Mai am bord, rezervor, motor, codita cu totul, bascula, janta spate, etrieri si restul de chestii marunte.. E vb de un sv650 naked din 2002 (99-02).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca idee, in caz ca intereseaza pe cineva.. SV-ul meu se dezmembreaza! Mai am bord, rezervor, motor, codita cu totul, bascula, janta spate, etrieri si restul de chestii marunte.. E vb de un sv650 naked din 2002 (99-02).

 

mai ai ..pedala schimbator, pedala frana, maneta frana , maneta ambreiaj??? asta daca se potrivesc la al meu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca idee, in caz ca intereseaza pe cineva.. SV-ul meu se dezmembreaza! Mai am bord, rezervor, motor, codita cu totul, bascula, janta spate, etrieri si restul de chestii marunte.. E vb de un sv650 naked din 2002 (99-02).

 

 

numarul il mai ai ?.... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ai ..pedala schimbator, pedala frana, maneta frana , maneta ambreiaj??? asta daca se potrivesc la al meu...

 

Alea s-au dat imediat :wacko: Sorry..

 

numarul il mai ai ?.... :baldy:

 

Il am bah, da' nu merge decat pe SV-uri! Nu intra chiar pe toate.... alea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ca sa ajungem in Sighisoara la 1.30-2.00, cred ca vom pleca pe la 9:30 din Bucuresti . E ok pentru cei din Bucuresti ? Plecam de la arc daca e, sau de la fantana miorita .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re-edit : Pai ca sa ajungem in Sighisoara la 1.30-2.00, cred ca vom pleca pe la 9:30 din Bucuresti . E ok pentru cei din Bucuresti ? Plecam de la arc daca e, sau de la fantana miorita .

Miercuri ii sun pe cei de la vila franka si aflam daca au terminat de renovat, preturi incluse la/in telefon :baldy:) Daca nu, sigur gasim ceva pe acolo. Nu e rau sa mai veniti cu idei.

In curand. . .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok. ca si cazare ar mai fi http://www.infopensiuni.ro/pensiunea/raluca-ioana_366.html am sunat eu la ei si costa 100 lei/ camera cu 2 paturi sau pat dublu. au am stat la ei si sunt niste conditii super misto, ireprosabile. au baie in camera, telvizor (nu stiu la ce ne-ar trebui) si cel mai important au parcare in curte. mi-au zis ca au 8 camere libere (deocamdata). asta inseamna 16 persoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tembelizoru e numai bun ca in weekendu ala e cursa de MotoGP :baldy: si daca e tembelizor poate e si uierless, daca nu imi aduc modemu :wacko:

Editat de m4v3rick
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar parca totusi la cort e mai fain :baldy:

 

100% ca este ceva poiana langa oras unde putem pune cortul, unde putem face un foc de tabara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar parca totusi la cort e mai fain :wacko:

 

100% ca este ceva poiana langa oras unde putem pune cortul, unde putem face un foc de tabara

 

din punctul meu de vedere este mai mult decat perfect la cort, fara televizor, telefon, internet, civilizatie... dar eu de ce vorbesc? ca inca nu stiu daca vin sau nu... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo . joi noaptea , in vama, era destul de "obosit" eu asa, dar am vazut un stop de sv 2nd gen. Am fugit la el si i-am spus de intalnire :baldy:)) i-am zis sa intre pe forum ca ne gaseste aici. Eram in culmea fericirii .

Sa speram ca l-am racolat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc celor care au dat reply-uri problemei mele cu vitezometrul

inca nu am demontat bodul, dar o sa fac si acest lucru; sper sa nu fie melcul de vina, dupa cum stiti abia l-am schimbat

 

amimagz, la ce pret este bordul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca idee, in caz ca intereseaza pe cineva.. SV-ul meu se dezmembreaza! Mai am bord, rezervor, motor, codita cu totul, bascula, janta spate, etrieri si restul de chestii marunte.. E vb de un sv650 naked din 2002 (99-02).

 

uite despre ce capac era vorba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok. ca si cazare ar mai fi http://www.infopensiuni.ro/pensiunea/raluca-ioana_366.html am sunat eu la ei si costa 100 lei/ camera cu 2 paturi sau pat dublu. au am stat la ei si sunt niste conditii super misto, ireprosabile. au baie in camera, telvizor (nu stiu la ce ne-ar trebui) si cel mai important au parcare in curte. mi-au zis ca au 8 camere libere (deocamdata). asta inseamna 16 persoane.

 

 

De astia ce parere aveti ?

 

http://www.turistinfo.ro/sighisoara/cazare...ris-c32602.html

 

sau aici sunt mai multe http://sighisoara.in-romania.ro/

 

Sau asta http://sighisoara.in-romania.ro/index.php?...siuniSighisoara

Editat de Paul_C
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala nu-i capac, e pompa de apa sau ma rog "capacu" pompei de apa :baldy:; cu alte cuvinte s-ar putea sa fie dusa si pompa, deci double check

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So, Vila Franka, ultimul link, imi dau raspuns miercuri .

Aquaris este exact langa locul de intalnire, adica langa Manastire. Putem verifica atunci.

 

:baldy: nu vom ramane noi pe afara, nu va faceti probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala nu-i capac, e pompa de apa sau ma rog "capacu" pompei de apa :wacko:; cu alte cuvinte s-ar putea sa fie dusa si pompa, deci double check

 

este spart exact in locul unde se prinde furtunul ala mare si gros care duce la radiator. nu cred ca este afectata pompa, sper cel putin. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vota pentru intalnire la arc, sambata inainte de plecare. Iar acolo as vota pentru cort, cu toate ca aici depind de cineva care are cort :baldy:.

 

@dihania: eu cred ca stii ca vii, dar nu iti dai seama inca :) :wacko:.

@redpik: si daca ramanem pe afara si tot gasim un loc de campare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dihania: eu cred ca stii ca vii, dar nu iti dai seama inca :P :wacko:.

 

:baldy: tot ce-i posibil...nu zic nu..dar macar sa zic nu pana vineri si sambata sa ne vedem la arc. :) daca nu ai bagaj iti dau eu sa cari un cort...merge? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...