Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

pai si "fraierii" care nu au facebook ce fac? La mine ma refeream...si poate mai sunt si altii :blink:

 

Fraierii care nu au feisbuc poate se mai si dau din cand in cand in cand :crack:

Sau mai repara/modifica una-alta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si Lore ce zice? :box: :lol:

 

Sa-i gasesc si ei o doamna stilata :grinbandit:.

 

 

 

 

 

 

Glumesc

 

In fine , hai sa nu facem iar "messenger" ca se supara maestrii tuneri. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In fine , hai sa nu facem iar "messenger" ca se supara maestrii tuneri. :cheers:

 

Ai niste ironii pe tine de-mi moare la intrare.....

 

Daca tu ai cunostinte nefu.tu.te care folosesc facebook ul doar ca sa agate / sa fu.ta..........asta nu inseamna ca nu poate fi folosit si in scop constructiv....

 

Daca te-a deranjat ceva in trecut,zi pe fata, nu fa doar aluzii din astea de fetita.... Ca tot percep asa o urma de sila in afirmatiile tale cand faci aluzii la ce-am zis eu pe topicu asta...

Editat de Adrian B
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma plictiseam azi ca fuse prea cald ca sa ies la o tura, si am facut pe feisbuci grupul Suzuki SV Romania https://www.facebook...ups/suzukisvro/ :D

Nu prea le am cu feisbucu, da am zis ca mai schimbam o poza, un link, o chestie utila p'acolo

pai si "fraierii" care nu au facebook ce fac? La mine ma refeream...si poate mai sunt si altii :blink:

Pana acum vreo 2 saptamani nici eu nu aveam cont fe feisbuci :) M-a prostit un amic sa imi fac ca sa participe la nu stiu ce concurs foto. Si am zis ca daca tot l-am facut, sa il si folosesc cumva intr-un mod util :)

Ideea e ca acolo chiar share-uiesti poze si informatii mult mai usor si eficient decat aici pe forum.

 

PS

Daca sunteti vreunul mai maestru in ale feisbucului, pot face vizibil/public grupul pt cei care nu au cont ? Ca nu am gasit optiunea asta...

Editat de Cap0ne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Capone, pentru mine esti deja maestru. Eu tot ce stiu sa fac pe facebook e sa dau share si sa dau click pe alea de sus daca se fac rosii. Tu daca iti pui probleme din astea, sa faci vizibil grupul... esti departe tare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai si je cu request pe facibuci

Dupa 4 luni de zile .. maine seara ma intorc si eu acasa.. In afara de verificat ulei + presiune in pneuri .. ar trebui sa casc ochii la ceva anume in mod deosebit dupa 4luni in care nu s'a dat nici o cheie la motoreta ?

Bateria o schimbasem la inceputul lunii martie - ca tot se vb de barerii mai devreme - dar cand am plecat am lasat'o montata si cu cablurile conectate..sper sa n'am vre'o surpriza din punctul asta de vedere

 

PS: inca o chestie .. foloseste vre'o unu dintre voi undergarments acum pe timp de vara ? Pareri de cum se comporta la temperaturi gen 30+ si daca'si merita banii ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai niste ironii pe tine de-mi moare la intrare.....

 

Daca tu ai cunostinte nefu.tu.te care folosesc facebook ul doar ca sa agate / sa fu.ta..........asta nu inseamna ca nu poate fi folosit si in scop constructiv....

 

Daca te-a deranjat ceva in trecut,zi pe fata, nu fa doar aluzii din astea de fetita.... Ca tot percep asa o urma de sila in afirmatiile tale cand faci aluzii la ce-am zis eu pe topicu asta...

 

Mestere, esti "meserias". Mai mult n-am ce sa-ti zic. Sa fii sanatos!

Editat de Tija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva daca trebuie sa fac modificari la partea electrica daca imi pun bord electronic? Momentan nu am nici unul si vreau sa aleg cea mai buna varianta.

P.S. anii intre care se potrivesc piesele sun 1999-2003? :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva daca trebuie sa fac modificari la partea electrica daca imi pun bord electronic? Momentan nu am nici unul si vreau sa aleg cea mai buna varianta.

P.S. anii intre care se potrivesc piesele sun 1999-2003? :unsure:

 

Anii sunt 99-02. Pentru bord in principiu trebuie doar sa faci legaturile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un ignore este mai eficient decat sa te tiganesti la nesfarsit!

 

Adrian...calm mama, nu mai sari asa.

 

Eu am fost calm pana am inceput sa fiu ironizat de el degeaba,cand ziceam de fork swap pt SV.

Niciodata n-am fost fan al replicilor ieftine, mai ales ca Tija se supara ca discutia devenise tehnica, in loc sa pastreze aerul de 'mirc' si 'iesiri la suc'....

 

In fine,s-o lasam balta si gata...

 

Stie cineva daca trebuie sa fac modificari la partea electrica daca imi pun bord electronic? Momentan nu am nici unul si vreau sa aleg cea mai buna varianta.

P.S. anii intre care se potrivesc piesele sun 1999-2003? :unsure:

 

 

poti incerca si asa ceva:

 

http://www.trailtech.net/adventure_vapor_kits.html (da search pe la mijloc e si pt SV, 130 $ cred)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stau si ma gandesc daca acum cand e (cam foarte) cald afara voi stati si umpleti pagini intregi de forum... cum o sa fie la iarna???

 

si inca o intrebare, cand e grataru ala sa vad daca ajung sau nu?

 

p.s. post-4765-0-03727500-1341332663_thumb.jpg ultima minune a tehnicii moderne a fost expusa :P

Ride ON...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca cele mai multe voturi sunt pentru 17-18-19 august. Eu ma dau cu majoritatea asa ca probabil atunci o facem :D.

hei ca am lipsit ce gratar ? unde poate vreau si eu :rolleyes: mai ales ca acum am mai mari sanse sa vin cu motoru in romania :bounce:

 

 

detaliii detalii pls :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunire 2012 votezi ce si cum crezi. unde sunt cele mai multe voturi acolo si atunci mergem.

 

Enjoy!

 

P.S. dupa ce ne hotaram cu data si locatia il facem eveniment si pe fb sa fim in rand cu lumea :)) sa nu mai stam izolati intr-un colt al nostru =))

Editat de radu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. dupa ce ne hotaram cu data si locatia il facem eveniment si pe fb sa fim in rand cu lumea :)) sa nu mai stam izolati intr-un colt al nostru =))

Stai asa sa studiez inainte cum e cu iventurile astea, ca n-am ajuns inca chiar atat de avansat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

referitor la FB, in partea de sus ai niste taburi, unul dintre ele e events. click pe el, create eventu, stabilesti data, pui poza si inviti uamenii la chef :)

 

daca nu voi zbura in august la Brno la motoGP, creca apar si yo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...