Sari la conținut

Fete Scuteriste


mau
 Share

Postări Recomandate

imi cer scuze daca o sa fiu offtopic,dar am o intrebare...legata de marsul de sambata.este un mars al motociclistilor...sau pot sa participe si scuteristii?intreb mai mult de curiozitate,eu oricum nu pot sa ies...

legat de scutere in oras....sa fim seriosi...eu ii fac de fiecare data la semafor...si tin pasul in trafic cu ei,la motociclisti ma refer...bine...ii dau blana..dar nu conteaza..tin pasul.:angryfire:

 

Oricine conduce un vehicul motorizat pe doua roti se numestemotociclist ... oarecum. Noi o tot dam in sus si in jos cu scuteristii, mopedisti, dar in esenta tot un fel de motociclisti suntem doar ca pe doua roti mai mici :angryfire:

 

OK, cu scuterul nu poti sa iesi ca sa participi, dar ca si pasagera poti veni. Daca iti face placere te asteptam. Ar fi pacat sa nu participi la un astfel de eveniment, unde chiar si unul in plus conteaza, ca sa nu mai spun cat de VIZIBILA esti tu :angryfire:

 

Daca esti interesata vb. mai multe pe mess.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 651
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ms alias...o sa vin si eu...cred ca o sa ies cu un scuter...nu cu al meu ca tu stii povestea...sau...pasagera...oricum..ma gasesti acolo sigur...chit ca vin alergand printre voi cu o casca in cap...:angryfire:))

 

Din pacate nu ne-am intalnit azi cu nicio scuterista. Pacat, sper ca totusi a fost pur ghinion si ca voi ati participat :angryfire:

 

--- Mesaj completat în 12 Apr 2008 23:40 -------------

Alias,ai stat langa mine azi la mars,eram cu un suzuki albastru si filmam...dar ce ai incercat sa faci la scuterul ala??asa rau te-a suparat???

 

Mda, din pacate man am trecut impreuna prin doua accidente, nu din vina mea, dar inca se tine binisor as spune pentru 21.500 :angryfire:

O seara buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu ne-am intalnit azi cu nicio scuterista. Pacat, sper ca totusi a fost pur ghinion si ca voi ati participat :angryfire:

 

<small>--- Mesaj completat în 12 Apr 2008 23:40 -------------</small><br/>

 

Mda, din pacate man am trecut impreuna prin doua accidente, nu din vina mea, dar inca se tine binisor as spune pentru 21.500 :angryfire:

O seara buna.

 

Pey si de ce nu ai schimbat si tu carenele pe asigurarea vinovatiilor??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

:moto:

Statea aplecata in fiecare seara daca imi facea ceva la scuter :blbl:

 

Mai da-l Vladone, fieru se repara si poate iese si ceva :lol:

 

I`m so smart :moto:

numa ii dadeai gas:))) si cu pauze ..poate merge neunsa si crapa segmentii(sa verifici)

:rock: :what: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au aparut deja multe fete pe scutere in Bucuresti , lucru ce nu poate decat sa ne bucure.

:moto: :blbl: :lol: :rock: eu cu fetele sunt obisnuit :) acum la scoala de soferi in grup sunt cel putin 10 fete si 15 baieti :moto: imi plac cand se opresc la semafor si isi scot oglinda din gentuta si incep sa se admire... :what: eu ca prostu ii dau fleshuri din spate :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...