Jump to content
Sign in to follow this  
smh

HELP - furat de catre PowerMotors/HORIA MARIN

Recommended Posts

multumesc.

o sa fac o plangere penala,

dar inainte vroiam sa vad daca pot sa dau de el, sa rezolvam situatia fara politie ca totusi are o fam un copil si sa faca puscarie pt 2000 de euro.

Nu te mai gandi la el ca nici el nu a tratat persoana ta cu foarte mare interes.... fa tpt ce faci ca sa intre la zdup, chiar daca se roaga de tine vvu bani nu renunta la reclamatie !

# idem disney...ba nene..las`o dracu in halu asta? sa te faca de motor si sa nu faci nimic chiar asa?sunteti incredibili..ar trebui tratata problema cu foarte foarte mare seriozitate..ceva gen fapte nu vorbe..e chiar asa greu sa dai o fuga la sectie si sa depui o plangere? sau sa`l prindeti si sa..discuati cu el?..ma jur..ma inchin de 10 min nu`mi vine sa cred..nu reactionati deloc..

Hai sa punem de-o potera seara..am si eu un client din asta. Sa ii vizitam pe rand, le dam cateva geamuri jos.

Facem ceva?

De pe pro-bike

www.piesemoto.ro

www.filtreaersport.ro

Comenzi la telefoanele: 0765546661/ 0727378671 / 0212215195

horia@piesemoto.ro

id mess: horia.marin

--------------------------------------------

http://www.piesemoto.ro/ro/index.php?lang=ro&id=10018

LUNI-VINERI DE LA 9 LA 18

PESTE ORELE DE PROGRAM PUTETI SCRIE UN EMAIL SAU COMPLETA FORMULARUL DE MAI JOS.

DACA SUNA OCUPAT LA TELEFON SAU NU SE RASPUNDE, INSEAMNA CA DISCUTAM CU ALTI CLIENTI, DECI INSISTATI SAU REVENITI IN 10 MINUTE

EXTREME MOTORS

Str. Sabinelor nr. 31, sector 5

Bucuresti

Mobil Vodafone: 0726.405.137

Mobil Cosmote: 0760.042.958

Email : edy@piesemoto.ro

Ymess: xtreme.motors

Cod Fiscal : R16833635

Nr. Registrul Comertului : J40/16265/2004

--------------------------------------------

WTF, Observ ca omul se tine de afaceri.

Ce ma-sa? Urca-te pe el!

Edited by zeroo

mi se pare cam incredibila situatia ca sa fie adevarata...mai ales ca userul este nou...

ii stiu de 3-4- ani , au avut sediu si in giulesti , povestea este foarte credibila , le merge asa de ani de zile

Mesaj completat

/index.php?showuser=17396

Mesaj completat

:alcy:

post-11016-1291069271_thumb.jpg

post-11016-1291069287_thumb.jpg

Hai moi l-a mierlit careva pe nea Horea sau nu pana la urma? :laugh:

P.S.: unui prieten caruia trebuia sa ii repare motorul (motorul in sine) i-a luat o parte din piese si i-a zis ca sunt naspa si ca tre sa comande altele; asta a dat banu' in avans, comanda nici dupa 2 luni nu s-a dat timp in care omu' si-a luat un alt motor de la dezmembrari si i l-a dat sa faca din 2 unul bun si sa ii dea si banii inapoi in timpul asta. Horea: "gata mosh asa facem" si s-a evaporat si cu banii si cu motoarele. :alcy:

Edited by Lupu

Io am impresia ca nea' Horia e vrajitor daca face atatea chestii si nimeni nu-i da de urma.

Baieti, conform CNP-ului, maine - adica 01.12 e ziua lui -

De ce nu-i faceti un cadou ?

He he... a cui e ziua azi? :alcy:

LOL, faceti un cadou de ziua lui ... o ranga ... catushe ... ceva folositor.

LOL, faceti un cadou de ziua lui ... o ranga ... catushe ... ceva folositor.

:alcy:) cine stie poate ii plac catusele :laugh:) Oricum omu e tepar intr-un mare fel. Daca eram in locul unuia dintre voi, il mutam cu totul din oras daca nu imi vedeam banutii, omul asta e chiar culmea tupeului.

:alcy:) cine stie poate ii plac catusele :laugh:) Oricum omu e tepar intr-un mare fel. Daca eram in locul unuia dintre voi, il mutam cu totul din oras daca nu imi vedeam banutii, omul asta e chiar culmea tupeului.

Si eu sincer ma mir cum rezista ne-faultat. Nu sunt violent din fire, dar sunt convins ca macar unul din cei tepuiti este ... si totusi omul e ok, face biz in continuare cu moto ...

si totusi...nimeni??nimic??...nici un trofeu???nici un caz fericit??.....vreau si eu sa imi repar moto la asta....o sa il gasiti domiciliat la str. panurii clinceni copacul nr.7 etaj:craca 2.....am zis clinceni ca e cea mai aproape de casa mea si a lui....

pt cei tepuiti...100 de europeni de caciula si va recuperez eu banii! contact PM :)

a postat aleks13 undeva prin august niste numere de telefon , al lui este inchis dar al sotie suna dar nu rasp nimeni 0724858766

Mesaj completat

pt cei tepuiti...100 de europeni de caciula si va recuperez eu banii! contact PM :)

gory , te-ai facut recuperator ?

Daca nimeni nu mai vrea sa isi ia nimic inapoi ! poate asteapta sa le aduca cineva din cauza de comoditate!

Oricum cred ca topicul e o teapa in sine!! chiar daca erai domnul Traian Basescu si iti fura motorul si iti dedea teapa de 100 de euro nu cred ca stateai cu mana in san si asteptai la cyberg-motociclisti sa iti rezolve cazul! daca ti-as cere 50 de euro nu 500 tot te-ai gandi un pic daca imi dai si daca ai ! Si daca prin absurd e adevarat toti isi merita pe deplin soarta fiindca unul nu a binevoit sa meraga la politie sau la el acasa sa ii ceara socoteala de parca era M.Tyson. Asa ca poate din comoditatea lor doreste sa le aduca cineava lucrurile si banii inapoi !

Sarbatori Fericite !! :)

PS:

De 100 de euro faci o plimbare frumusica, oare domnul Horia se mai plimba prin tara cu motorul sau acum face Turul Europei? :)

Daca nimeni nu mai vrea sa isi ia nimic inapoi ! poate asteapta sa le aduca cineva din cauza de comoditate!

Oricum cred ca topicul e o teapa in sine!! chiar daca erai domnul Traian Basescu si iti fura motorul si iti dedea teapa de 100 de euro nu cred ca stateai cu mana in san si asteptai la cyberg-motociclisti sa iti rezolve cazul! daca ti-as cere 50 de euro nu 500 tot te-ai gandi un pic daca imi dai si daca ai ! Si daca prin absurd e adevarat toti isi merita pe deplin soarta fiindca unul nu a binevoit sa meraga la politie sau la el acasa sa ii ceara socoteala de parca era M.Tyson. Asa ca poate din comoditatea lor doreste sa le aduca cineava lucrurile si banii inapoi !

Sarbatori Fericite !! :D

PS:

De 100 de euro faci o plimbare frumusica, oare domnul Horia se mai plimba prin tara cu motorul sau acum face Turul Europei? :)

Pai normal ca asteapta..doar vine Craciunu...il asteapta pe ala mic, indesat si imbracat in rosu..poate poate..LASER FRATE :)

Pai normal ca asteapta..doar vine Craciunu...il asteapta pe ala mic, indesat si imbracat in rosu..poate poate..LASER FRATE :)

Pt ei s-ar putea sa existe Mos Craciun! :)

Cum a ramas cu 'jarteaua' fratilor? ;) sau ati lasat-o moale ;) nu-mi vine sa cred ca cei care si-au luat teapa s-au resemnat.

Pe vremuri motociclistii erau niste "monstri".

Nu respira nimeni cand intrau intr-un oras. gen Mad Max 2.

Eu nu mi-am luat teapa de la $#^%& asta, dar ma ofer voluntar la un spart geam, un pumn in fata ... daca se aduna mai multi.

Ceva, ceva ? :lol:

io credeam ca va mai dura ceva vreme (mai multa) pana sa inlocuiasca filmele istoria. Adica sa zica un pusti cult ca Hitler a fost omorat de un grup de americani intr-un cinema. Vad ca evoluam peste asteptari

io credeam ca va mai dura ceva vreme (mai multa) pana sa inlocuiasca filmele istoria. Adica sa zica un pusti cult ca Hitler a fost omorat de un grup de americani intr-un cinema. Vad ca evoluam peste asteptari

Pe vremuri motociclistii erau niste "monstri".

Nu respira nimeni cand intrau intr-un oras. gen Mad Max 2.

Eu nu mi-am luat teapa de la $#^%& asta, dar ma ofer voluntar la un spart geam, un pumn in fata ... daca se aduna mai multi.

Ceva, ceva ? :crack:

Doammmnneee ! e super tare topicu ! tot respectu pentru Horia ! Dat dracu omu ! ar trebui sa aiba Ferrari la cate tzepe a dat !

si acum sincer ...voluntar ???sa dai un pumn sa spargi un geam ?? am vazut poza omului , dak nu are telefonu in buzunar il sufla vantu ! dc trebuie sa "va strangeti mai multi " .......te duci frumos (singur sau insotit) ! "-Salut ! -Salut ! -Banii ! - Nu am ! poc ...o stachie undeva sa nu lasi semne , ! a doua zi se repeta gestu ! ....te plictisesti ?? trimiti un prieten ! si tot asa ! si ar trebui sa scoata banii ! politia ??? ce ii spui la politie ??? ca te-a prostit unu ??? iti cere dovezi ...+ca te mai ia si la misto ! :moto:)

oricum e "geniu" omuletu asta :crack: :) :bigstar:

Doammmnneee ! e super tare topicu ! tot respectu pentru Horia ! Dat dracu omu ! ar trebui sa aiba Ferrari la cate tzepe a dat !

si acum sincer ...voluntar ???sa dai un pumn sa spargi un geam ?? am vazut poza omului , dak nu are telefonu in buzunar il sufla vantu ! dc trebuie sa "va strangeti mai multi " .......te duci frumos (singur sau insotit) ! "-Salut ! -Salut ! -Banii ! - Nu am ! poc ...o stachie undeva sa nu lasi semne , ! a doua zi se repeta gestu ! ....te plictisesti ?? trimiti un prieten ! si tot asa ! si ar trebui sa scoata banii ! politia ??? ce ii spui la politie ??? ca te-a prostit unu ??? iti cere dovezi ...+ca te mai ia si la misto ! :D)

oricum e "geniu" omuletu asta :) :D :D

la naiba, l am cunoscut si eu pe HORIA asta cand avea garaj in Giulesti! eu am luat de la el o maneta pe datorie. trebuia sa i duc 40 de roni! dar m am luat cu una ..cu alta si am uitat. cand m am dus nu mai era acolo! l

in orice caz, parea destul de serios si la inceput chiar pareau PROFI baietii de acolo ! inspirau incredere! veneau pe la ARC, vorbeau..abureau etc..!

la ce vraja are, si cati a tzepuit omu, are mana la asa ceva! oameni ca el = viitori milionari in RO!

nu merita bataie, ca poate se sperie si se muta naiba din BUCURESTI si ramaneti cu ochii n soare.

mergeti fratilor la politie...

HORIA , SPUNE CEVA! un reply acolo ! ORICE>.....