Sari la conținut

Intalnire Sibiu


MIB
 Share

Postări Recomandate

Salut!

 

Am gasit doar acum citeva zile situl asta. E fantastic!!!!!! Doar acum am aflat cind este intrunirea in Sibiu. Am fost acuma 2 saptamini cu motorul in Romania.... daca stiam de Sibiu veneam si eu (nascut si trait 20 de ani in Sibiu). Dar anul viitor voi veni....inschalla... daca Allah vrea...))).

 

M-am uitat la pozele de la intrunirile din anul asta..... mi-a curs "benzina".... din motor... geil, geil, geil....

 

va salut pe toti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Pavel!

 

Stau linga Stuttgart.... mi-am completat si profilul. O sa bag si o poza.

 

P.S. Daca imi spui de mici.... iar imi curge "benzina".... noroc, ca nu sunt musulman.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Cum o fost intalnirea in anii trecuti? Cum sperati sa fie cea de anul asta?

 

Cine merge la aceasta intrunire?

 

Sper sa pot ajunge si eu! .. daca ma ia si pe mine cineva!  :)

Sper sa ne vedem cat mai multi acolo!

Daca vreti sa mergeti la Sibiu eu plec Vineri de dimineata(8.00) Asa ca sa va luati liber sa nu patesc ca la Timisoara ca am fost singur.Pt. rezervari va rog sa nu va fie rusine sa sunati 0722269533 :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec vineri pe la ora 16. De la Sibiu plec spre Caransebes, duminica dimineata (6am).

Bocioaca, daca scapi mai devreme, te iau in masina. dar de la Sibiu te intorci cu Nitescu.

Pavel o sa vina cu mine la Caransebes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) salutare!

faina forum .... mult succes pro-bikerilor cu noul forum!

mey io vreau sa vin la sibiu ...la fel toata gaska din oradea.... speram sa ne vedem la sibiu !

bafta mare shi sa dea Domnu` s afie soare weekendu` asta ... nu de alta da m-am murat tot pana la timishoara ( am mers pe ploaie )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti, ma puneti pe jar rau de tot cu plecatu' asta la Sibiu !!! Eu n-am inca motor, nici carnet, nici la Sibiu nu cred ca ajung ! Dar am vazut ca e o intalnire in Bucuresti, in August si n-am de gand sa o ratez ! Nu cred ca-mi iau motor pana in August da' nu cred ca se supara cineva daca vin cu masina sau pe jos ! Ce se practica pe la intalnirile astea ?

 

P.S. Daca aveti intrebari pe tema VAMA ROMANA, trimiteti-mi mesaje pe mail ! (lucrez in domeniu) Sunt on-line cam tot timpul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nene, nu pot sa te iau, ca nu mai am locuri in masina, avand in vedere ca trebuia ca la intoarcere sa iau doua persoane din Timisoara, si cum Pavel a fost primul care a zis ca vrea sa mearga.... asta e, mergi cu trenul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nene, nu pot sa te iau, ca nu mai am locuri in masina, avand in vedere ca trebuia ca la intoarcere sa iau doua persoane din Timisoara, si cum Pavel a fost primul care a zis ca vrea sa mearga.... asta e, mergi cu trenul....

Zi mai bine ca ti-e rusine cu el,nu te mai ascunde!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Crazy Bike

 

 

 

 

I.C.

Miercuri, 23 Iulie 2003

 

 

Sibiu. Aproximativ 2000 de motociclisti din Romania si din strainatate sint asteptati la sfirsitul acestei saptamini la Sibiu, intilnirea lor fiind un bun prilej pentru organizarea de concerte rock, concursuri si acrobatii pe motocicleta, informeaza organizatorii. Festivalul International „Sibiu Crazy Bike - Rock & Motors Party“ se va desfasura in acest an intre 25 si 27 iulie in campingul din Padurea Dumbrava Sibiului. Ca in fiecare an, la sfirsitul lunii iulie, clubul sibian „Crazy Bike“ pune la cale o intilnire a detinatorilor de motociclete din tara. Manifestarea a capatat insa, in timp, caracter international, avind participanti din toate colturile lumii. „Pentru acest an avem semnale de la bikeri din Franta, SUA, Austria, Germania si bineinteles Romania. In total peste 2000. Totul este ca timpul sa tina cu noi si sa nu mai ploua ca anul trecut“, a declarat Andy Fazekas, presedintele Crazy Bike Sibiu. Organizatorii au pregatit surprize constind in acrobatii pe motociclete, concursuri trasnite si bineinteles muzica rock. Printre trupele ce vor cinta in Dumbrava Sibiului se numara Antract, Still Crazy, Aquila, C.A.S.H, Evergreed, Ataria, Quo Vadis, The Capone Rock&Roll Syndicate (Germania).

 

 

 

Copyright Š 1996-2003 Evenimentul Zilei Online.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, faceti pe draku-n 4 si miscarea la Sibiu pe vineri. Va fii beton cu conditia sa nu mai ploua. Din pacate cam de 2-3 ani nu stiu cum se face ca tot cu ploaie ne nimerim la Sibiu.

Oricum, se anunta a fii beton, deci eu unu` va astept.

Bafta si drum bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...