Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

salutari!

cat de curand voi intra si in randurile scuteristilor, asa ca as vrea sa va cunosc. am citit cam pe sarite topicul asta, asa ca vroiam sa stiu daca maine (duminica) vine cineva la intalnirea de la Circ, parca pe la 14:00 era.

Daca si maine va fi vremea ca azi, eu 100% apar :)

 

 

Bafta! :wink:

 

--- Mesaj completat în 16 Feb 2008 22:43 -------------
Maine poa' sa ninga, poa' sa ploua, ma gasiti la circ la doua :lol:

Ia ziceti, care mai va prezentati?

 

 

 

Bafta! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eh baieti cum a fost azi intrunirea? :huh:

Ce pot sa zic..................traiasca capucino si :huh: , pentru ca am asteptat 40 min si am vazut ca nu mai vine nimeni.........am plecat impreuna cu Vladu la un bar din apropiere. Si bineinteles ca nu au lipsit burnout-urile pe gheata si ceva derapaje controlate in mers. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miercuri (20.02.2008) va asteptam de la ora 18:00 la Arcul de Triumf(unde se aduna motociclistii) la o tura de vorbe si daca e destul de cald un mic traseu de bucuresti!

Speram la o prezenta numeroasa :huh:

 

 

Bafta! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti...cand si unde va mai intalniti? :huh: ca parca m-am saturat eu sa-mi tin saracii prieteni cu vitezane sa se tina dupa mine cu max 70 km/h :cheers: :huh: ...nush cat or sa ma mai suporte saracii... :ok:

 

ma primiti printre voi ? :eek: :P ;)

Editat de spirydusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti...cand si unde va mai intalniti? :huh: ca parca m-am saturat eu sa-mi tin saracii prieteni cu vitezane sa se tina dupa mine cu max 70 km/h :cheers: :huh: ...nush cat or sa ma mai suporte saracii... :ok:

 

ma primiti printre voi ? :bier: :hug: ;)

 

cu fundul asta... :P cu bratele deschise :kiss: noi mergem cu 60 pt ca multi au scuterele limitate si nu vrem sa-i lasam in urma... deci te incadrezi :eek: te asteptam duminica la circul de stat :wink: ora 14:00

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu fundul asta... :huh: cu bratele deschise ;) noi mergem cu 60 pt ca multi au scuterele limitate si nu vrem sa-i lasam in urma... deci te incadrezi :huh: te asteptam duminica la arc

 

Deci las-o mai usor cu d-astea ca te zic lu' nevasta.............dar pentru tine fac as putea sa fac o exceptie contra unei sume modice (cam 2-3 mil.) :ok: Tacerea costa :cheers: ....merge si un cotlet de miel :eek:

Si acum on topic: duminica daca e frumos.....GRATAR!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci las-o mai usor cu d-astea ca te zic lu' nevasta.............dar pentru tine fac as putea sa fac o exceptie contra unei sume modice (cam 2-3 mil.) :huh: Tacerea costa :cheers: ....merge si un cotlet de miel ;)

Si acum on topic: duminica daca e frumos.....GRATAR!!!

 

hai mah stii ca numai gura de mine :huh: eu mi-am gasit aleasa inimii :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cum ajung exact acolo?:cheers: prin ce cartiere stati? poate ne intalnim pe drum...sa nu ma ratacesc nu de alta... :-s

 

circul de stat e pe Stefan cel Mare ... e o fantana arteziana acolo, exact unde ne intalnim ... pt duminica avem programate o plimbare si un gratar dupa :huh:

eu stau in militari, daca stai in zona te duc eu...

ce motor ai ?

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm...se vede ca nu stiu prea multi scutersti...ca eu traiam cu impresia ca scuteristii sunt pustani...all ...mai putin curierii...care sunt si ei...mai mult sau mai putin...hmmm...

 

deci azi nimeni nu iese cu mine? :huh:

 

azi nu pot :huh: am ceva oameni care-mi vin la interviu

da si eu sunt pustan ;) 27 :cheers: da imi place ca sunt tratat de rahat in trafic :ok: imi dau motive sa le rup capu :eek:

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aproape de circ as putea zice...fatza de tine de exemplu :ok: ...la pta muncii

 

da azi nu iesiti? :|

 

Bine ai venit. Uni dintre noi muncesc :cheers: cand afara este vremea super si un soare de iti vine sa iesi la plimbare. N-am reusit sa gasesc o informatie utila si anume ce scuter/motor ai?. Sa nu-mi spui ca ai vitezana ... si vrei sa te dai cu noi astia mai micii ... Orice ai avea daca circuli regulamentar, daca porti casca, daca nu bei (inainte, sau atunci cand conduci) si daca ai bun simt, te asteptam cu drag la Circ in fiecare duminica de la ora 14. Pentru o locatie exacta vezi la semnatura lui VladuL .

 

Pentru toti obsedatii: lasa-ti mai fata nici n-a aparut bine si ati si sarit pe ea, Cosminake, Marius si alti care "este" ;) ... Mai lipseste Reverse si cu scrici si ati fi in formatie completa :eek:

 

Duminica sper sa fie frumos ca sa ardem un gratar. Din pacate nu stiu cum o sa stau cu timpul, de venit vin orice-ar fi.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :huh: :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<small>--- Mesaj completat în 21 Feb 2008 12:55 -------------</small><br/>hahahaha...ce crezi? n-am moto...atarn si eu dupa voi :huh: ...ma bag aiurea in seama :cheers: da nu-i nimic...nu va suparati, nu? ;)

 

 

p.s. ...mai usor nea alias ca ma speriiiiii :huh:

Editat de spirydusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<small>--- Mesaj completat în 21 Feb 2008 12:55 -------------</small><br/>hahahaha...ce crezi? n-am moto...atarn si eu dupa voi :huh: ...ma bag aiurea in seama :cheers: da nu-i nimic...nu va suparati, nu? :ok:

p.s. ...mai usor nea alias ca ma speriiiiii :huh:

 

pai sunt destule locuri in spate ;) daca vrei sa vi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<small>--- Mesaj completat în 21 Feb 2008 12:55 -------------</small><br/>hahahaha...ce crezi? n-am moto...atarn si eu dupa voi :huh: ...ma bag aiurea in seama :cheers: da nu-i nimic...nu va suparati, nu? :P

p.s. ...mai usor nea alias ca ma speriiiiii :eek:

 

Totusi nu ai moto, dar ce marca/model de scuter ai?

 

Sorry, n-am vrut sa te sperii, daca vroiam faceam BUHUUUHUUUUUU!!!! , dar n-am facut.

 

De atarnat nu poate fi vorba, pentru ca nu suntem vitezomani, ma rog cel putin eu, nu ca as avea cu ce sa fiu vitozoman. Esti prima fata care o sa apara la intrunire. Sper ca pe viitor si alte scuteriste sa-mi faca aparitia pe-aici pe la noi. Nu de alta dar sunt destule prin Buc. Sper sa nu te sperii de multimea de macho de la intrunire, dar ... ce poti sa ceri si de la cine :wink: numai barbati adevarati pe-acolo :ok:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! ;) :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...