Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut!

 

Cine este interesat in a lucra ca livrator de pizza pentru "PHD by Pizza Hut" este invitat sa depuna CV la magazinul din Calea Vitan nr.23D sau in Calea Dorobanti 5-7 (Pizza Hut). Ne puteti contacta si pe www.PHDpizza.ro sau la telefon 021 201 17 60 sau 0749 099 041.

 

Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti, vad ca pe aici nu sa discutat nimic de noul salon moto de la Prisma care are loc intre 17-20 aprilie. Mai multe detalii aici www.nefexpo.ro, intrebarea mea e daka e cineva interesat sa mearga... cred ca cele mai bune zile ar fi 19-20(sambata-duminica). Eu merg oricum ca vreau sa probez niste cizme de moto si niste casti ceva. Se spune ca ar fi mai reusit decat ce a fost la SMAEB.

 

Mah, salonul ala a fost acum o luna....17-20 aprilie..... Dar daca vreai du-te! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, salonul ala a fost acum o luna....17-20 aprilie..... Dar daca vreai du-te! ;)

tu te`ai uitat la data postarii ??? posta`se pe 15 apr adik cu 2 zile inaintea evenimentului

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt. cei din iasi, cu scutere si timp liber duminca, cu chef de plimbari, intalnire, pt. moment, in fata palatului culturii intre 14:00 si 14:30

 

pt. cei din iasi, cu scutere si timp liber duminca, cu chef de plimbari, intalnire, pt. moment, in fata palatului culturii intre 14:00 si 14:30

mda ... se pare ca n-am stiu de concert :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, sunt nou pe aici, prin bucuresti pe unde se tin asemenea intalniri?

Intalniri Scuteristi: Duminica, 14:00, langa fantana la Circul de Stat! Casca de protectie si bunele maniere obligatorii!

Adunare saptamanala la Arcul de Triumf! Miercuri de la 18:00. Sunt bine primiti doar scuteristii legali!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt. cei din iasi, cu scutere si timp liber duminca, cu chef de plimbari, intalnire, pt. moment, in fata palatului culturii intre 14:00 si 14:30

 

 

mda ... se pare ca n-am stiu de concert :|

Locatie noua: parcarea din fata Teatrului National, intre 14:00 si 14:30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

ATENTIE! Daca v-a placut pe data de 14.06 la Ciolpani cu ATV-ul va propun sa mergem iarasi pe data de 29.06, adica duminica urmatoare. Sunt bineveniti cei care au mai fost si cei care isi doresc sa vina. Propun sa plecam la fel de la circ pe la 14.30.

Va sfatuiesc sa va inscrieti pe forumul atvrom pentru a avea acces mai facil la ATVuri. Linkul este: http://forum.atvrom.ro/index.php?showforum=135

Tot la linkul de mai sus puteti afla toate informatile legate de campania DESCOPERA ATV-UL.

Pana pe duminica...asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

intalnirile se fac in fiecare duminica ora 14:00 la fantanita de la circul de stat.. puteti da click.. acolo.. la semnatura mea.. sa intrati harta sa vedeti exact.. obligatoriu casca numar si bunele maniere :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe... de acum sunt si eu forumist.. ca peste 2 sapt imi iau scuter:D! am sa ies si eu cu voi la plimbarica daca ma primiti!

offtop: stie careva daca sunt mai ieftine scuterele la bulgari?

 

Danke

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe... de acum sunt si eu forumist.. ca peste 2 sapt imi iau scuter:D! am sa ies si eu cu voi la plimbarica daca ma primiti!

offtop: stie careva daca sunt mai ieftine scuterele la bulgari?

 

Danke

 

da din cate am auzit sunt ceva mai ieftine undeva la 400-500 euro iei un scooter bun... dar mare atentie marea majoritate sunt niste panarame.. ia si u ceva din italia.. :burnout: preferabil cu acte si an cat mai bun :blbl: din 99 incoa

 

ATENTIE !!! TOTI SCUTERISTII CARE POT VENI MAINE!! vechi sau noi in club ORA 18-19 in dorobanti la terasa blue jack sa dam un mic interviu pentru viitoare revista de scutere ce va aparea luna viitoare publicata de catre motolife va rog sa ma anuntati.....pe mess.. skytech_sky id-ul sall all si bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am primit mail de la ei (scooter fun)acum 30 min.. duminikca ne intalnim cu ei... sa staibilm ce si cum poate si un mic interviu ceva poze...iar eu de saptamana viitoare ma opcup personal .. de intrarea in legalitate a CSR-ului... inregistrare la osim.. deschiderea unie organizatii non profit .. cu alt cuvinte club moto cu acte in regula pentru ca s-a stat 1 an ca mainile in san si ne-am dat de ortu popii ca nu avem timp.. eu personal am timp berechet la dispozitie si din cauza asta mi s-a pus pata sa facem o treaba calumea

 

iar in continuare .. mailul de la ei

 

Salut,

 

suntem prima revista ce se adreseaza exclusiv scuteristilor. suntem

independenti si nu depindem de nicio revista. suntem gratuiti si ne

gasesti in toata tara. din iulie.

 

vrem sa fim cat mai aproape de comunitatea scuteristilor din Romania

si sa lansam impreuna cu ei campania VIATA PE SCUTER. stim ca aveti

loc de intalnire in parcul circului din Bucuresti si am dori sa ne

vedem la proxima intalnire a voastra pentru a stabili o colaborare pe

termen lung, sa va prezentam si primul numar din revista si sa vedem

ce putem face impreuna pentru VIATA PE SCUTER.

Colaboram cu marea majoritate a producatorilor, respectiv a

importatorilor pentru Romania de scutere, atv -uri si ski jeturi (este

vara, deh) si dorim sa le prezentem si lor problemele comunitatilor de

scuteristi din Romania. calitatea produselor comercializate,

tratamentul din service-uri aplicate clientilor, gama de piese de

schimb si accesorii, cotatii de pret, interes pentru un model anume etc.

 

Ne vedem DUMINCA asta la ora 14.00? avem multe de stabilit...

 

asteptam un raspuns. iti multumim,

 

 

 

SCOOTER FUN Magazine

prin Petru Ivan - redactor sef

 

by SCOOTER FUN events

7 Academiei st., 010111 Bucharest

e-mail:info@scooterfun.ro

www.scooterfun.ro

 

 

ramane sa vedem ce si cum..... pana atunci bafta si asfalt uscat

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...