Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

frumos frumos..reverse tare murdar tii scuterul :)

Daca ala e scuter mudar in seamna ca al meu e ultra , mega , oscar rapanos.

Ps:Nu prea am yo grija sa-l sterg , ca oricum se face la loc ...... ploaie , noroi ....

Ps:Eu il sterg numai cand am chef(asta cam rar).... sau cand e prea rapanos si se vede urat de tot .... in rest nu's ca unii din cartier de la mine care daca a sarit un strop de noroi ..... vai doamne ce urat se vede si tre sa ma apuc sa-l sterg.

Asfalt uscat si salutari cu faru! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine e cel mai bine ca eu azi tre sa ma duc sa fac pana ca am luat un cui pe roata din spate :hug:( si tre sa mai curat si carburatorul :eek:(, ramane pe maine

 

Salut. OK ramane pe maine. Ori la 13:30 la Metrou la Titan (gura de metrou cea mai apropiata de magazinul Titan) ori la Circ in parcare (cum intri de pe Stefan cel Mare) la 14:15. Cine mai este amator?

Cu cat mai multi cu atat mai bine!

 

Asfalt uscat si saluatri cu farul! :wave: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu....si zic k ar fi mai bine la circ...mai vb cu inca un prieten sa vina si el cu lastunelu' lui sa dam si noi mai multi o tura.... daca se hotaraste ceva sigur va rog sa ma anuntati si pe mine pe mess sau mail ( cottoninio@yahoo.com )

 

 

 

P.S.

duminică: Cer acoperit. Maxim 55° F. / 13° C. Vânt NE 6 mph. / 10 km/h.

 

cu toate k si eu merg pe orice fel de vreme

Editat de cottoninio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

Tot asa zic si eu.... dupa 12...

ce ziceti ramane sa ne intalnim la 14:15 in capatul aleei circului (cum intri de pe Stefan cel mare) sau mai tarziu??

hai ca am stabilita asa , ora 14 in fata la circ...sa strigati PREZENT care veniti :wave: ...stam vreo 15-20 de minute in caz ca mai vine cineva...sau daca intarzie cineva mai mult sa zica ca sa stim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:eek:

hai ca am stabilita asa , ora 14 in fata la circ...sa strigati PREZENT care veniti :ok: ...stam vreo 15-20 de minute in caz ca mai vine cineva...sau daca intarzie cineva mai mult sa zica ca sa stim

 

Salut si PREZENT. Reverse ne vedem la 14:00 in acelasi loc ca si data trecuta, iar restul, ramane asa in fata la circ, cum intri de pe Stefan cel Mare. Care mai vine sa strige prezent.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul (ca mi-am luat beq :hug: )! :wave: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap intrarea de la stefan cel mare... vis a vis de policolor, cum vi dinspre statia de metrou stefan cel mare , o sa vezi pe dreapta policoloru' si pe stanga o alee care are scoar pe mijloc din cate imi aduc eu aminte acolo undeva o sa fim, pe stanga....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca e de bine daca ne strangem mai mult. Tare mi-e frica sa nu iasa urat daca dam vreo tura, sa nu vrea careva sa ne arate ce ZMEU este el... Mare atentie si ochii cat cepele, ba cat verzele! Hai sa conducem prudent si sa nu ne spargem in figuri.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :wave: :crack:

 

PS - Sa veniti la costum ca se lasa cu poze :eek: :ok: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Ne vedem la 14:00 in parcare la Circ. Dupa ultima strigare o sa fim :

Reverse, cottoninio, baby_boy_gabi si alias (adica ME :hug: )

 

Daca astrele sunt favorabile poate apare si Costy, cu toate ca recent nu a mai confirmat nimic (i-am dat si PM si tot nu...). Costy ceva ceva?

 

uau , imi pun costumu ala bun ptr Paste :eek:

s`ar putea sa intarzii eu 15 minute, dar nu cred...oricum v-am anuntat dinainte :ok:

 

Sfertul academic e valabil pentru toti, chiar si fara sa anunte in prealabil zic eu, nu?

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :wave: :crack:

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...