Sari la conținut

SETH ON FIRE 2010


sethcj
 Share

Postări Recomandate

si inca o intrebare: fetele ce vin pe moto la carma nu primesc nici o reducere ceva la intrare :P :P hehe
Propun sa primeasca doua shot-uri de tzuica (in loc de unul), la intrare. :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Prezent!

Plec vineri la ora 14 din Severin pe Caransebes-Hateg...cine mai vine pe traseul ala poate ne intalnim si formam un grup pana acolo:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...iar in miez de noapte cand ne-am incins si noi mai bine ”am deranjat ”organizatorii ca aveam motoare zgomotoase :D ..

 

Asta este motivul principal pentru care nu merg la astfel de intuniri :peace: :moron: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze ca trebuie sa-mi spun parerea in aceasta privinta ,dar am o nedumerire :v-ati gindit ca "deranjata" este marea masa de participanti si ca de fapt organizatorii trebuie vor nu vor sa rezolve problema?

Eu sunt un tolerant si sincer nu-mi pasa unde vrea cineva sa-si scoata pistoanele fara sa desfaca prezoanele dar am auzit multi nemultumiti pe aceasta tema la intruniri.In fond este ca traiul la bloc niste reguli de conduita generala trebuie respectate ,probabil din aceasta cauza au aparut la intrare fluturasi cu aceste reguli.Si aici ai mata dreptate nu-mi place nu vin.Inca o data imi cer scuze ca am inoportunat .Cu respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tutturor

 

Vad ca exista o polemica legata de turatul motoarelor la intruniri.

 

Trebuie inteles ca sunt oameni care de la o anumita ora vor sa se si odihneasca, la fel cum sunt alta mare masa care vrea inca sa se distreze si unii inteleg asta tutandu-si motoarele la maxim.

 

In editiile trecute am reusit oarecum sa multumim pe toata lumea .

 

anul acesta vom face la fel in mod sigur.

 

Va asteptam cu o tuica tare ( buna) la poarte si cu multa distractie.

 

SETH

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum e pe la voi, dar pe la mine nu a mai dat nici un strop de ieri... Si astazi e frumos si soare... :crack:

Sper sa o tina tot asa si sfarsitul asta de saptamana, ca...nu de alta...da' avem o gramada de drum de mers...si ar fi pacat sa ne fie luata placerea...

Asfalt uscat si hai la horinca( :) )... Numa' sa shie de pruna, nu de ploshna... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poat sa ploua cit de rau Vineri suntem la Gilau

 

:)

 

In fiecare an o sa fie cei care vin la cluj si se simt bine si ce care regreta dupa.

Cum si in viata exista cei care reusesc si cei care stau pe margine invidiosi.

 

Nu inteleg ce mai au nevoie unii oameni, dupa 2 editii super reusite a celor de la Seth, mai sunt care stau pe ganduri.

Baieti e pe bune, e ceea mai reusita intrunire, premiile se dau, motocicleta de la tombola exista cu adevarat, am vazut si anul trecut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine ma poate ajuta cu un info...

vreau sa merg spre gilau pe o alta ruta decat cele obisnuite(Oradea sau Alba Iulia, etc...)

eu fiind din arad as vrea sa merg pe ruta Ar-Gurahont-Varfurile-Vascau-Arieseni-Albac(mai exact Horea)-e si de aici vine intrebarea...am cum sa trec "dealu" direct spre Gilau...pe harta on-line se vede ceva drum da' din experienta nu prea imi vine sa ma bazez pe ea :crack: ...drumul 108 cica ar merge pe langa lacul Fantanele si de acolo se bifurca iar drumul 107P ar da direct in Gilau

Poate cineva sa ma ajute cu informatii mai pertinente...?

multumesc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine ma poate ajuta cu un info...

vreau sa merg spre gilau pe o alta ruta decat cele obisnuite(Oradea sau Alba Iulia, etc...)

eu fiind din arad as vrea sa merg pe ruta Ar-Gurahont-Varfurile-Vascau-Arieseni-Albac(mai exact Horea)-e si de aici vine intrebarea...am cum sa trec "dealu" direct spre Gilau...pe harta on-line se vede ceva drum da' din experienta nu prea imi vine sa ma bazez pe ea ;) ...drumul 108 cica ar merge pe langa lacul Fantanele si de acolo se bifurca iar drumul 107P ar da direct in Gilau

Poate cineva sa ma ajute cu informatii mai pertinente...?

multumesc :lol:

 

CuCun, harta tr sa fie ok. am una in format .jpg, da nu stiu cum sa o uploadez.

 

Din Horea mergi spre Poiana Horii, Lacul Belis(pe stanga), ajungi in DJ107P, faci dreapta si tii spre Lacul Tarnita, cobori de pe baraj in Somesul Rece, la alimentara faci stanga si imediat esti in Gilau, in E60.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CuCun, harta tr sa fie ok. am una in format .jpg, da nu stiu cum sa o uploadez.

 

Din Horea mergi spre Poiana Horii, Lacul Belis(pe stanga), ajungi in DJ107P, faci dreapta si tii spre Lacul Tarnita, cobori de pe baraj in Somesul Rece, la alimentara faci stanga si imediat esti in Gilau, in E60.

Bafta!

Ai fost pe acolo...?In ce stagiu e drumul?Dc ploua, de ex, influenteaza cu ceva?Sau e judetean semi-asfalatat? ;)

Implica si ceva off-road ?

multzam' :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plec Vineri pe la 12 din Bucuresti, numai ca sunt singur si m-as bucura tare sa am tovarasi de drum

daca mergeti vreunul din Bucuresti sau de pe drum (Pitesti, Rm Valcea, Sibiu..etc) va rog dati-mi si mie de stire

 

drum bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecam cativa vineri din Bucuresti,dar pe la 13.30

pe ce ruta mergeti?

eu merg pe valea Oltului , as pleca mai devreme ca eu sunt mai molcom,

poate ma prindeti din urma, am un FZ negru de AG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aceeasi ruta ne-am propus si noi la plecare

la venire poate pe sighisoara

nici noi nu mergem f tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aceeasi ruta ne-am propus si noi la plecare

la venire poate pe sighisoara

nici noi nu mergem f tare

 

mai exact 5 motociclete pana acum ....poate 6 nu se stie pt ca la unu ii este frica de ploaie ca il uda :lol:

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...